Страница 1 от 16 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 239

Нови бъгове, бързодействие...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Нови бъгове, бързодействие...

    Ако забележите нововъзникнали бъгове по форума моля да ги съобщите тук.

    Споделете също, впечатление от бързодействието на форума и има ли реална промяна според вас.

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Нови бъгове, бързодействие...

    За бързодействието забелязах, че от 1 седмица при мен се оправи. За бъгове (ако изобщо това е бъг) - преди като постнех нов "Reply" на топик ме връщаше обратно в топика. Сега ме праща в "All Forums". [8D]



    //edit

    А, и това е оправено [:D]



    //edit

    Много се зарадвах май - пак ме праща в All Forums.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Нови бъгове, бързодействие...

    В стария дизайн на страницата (http://setcom.bg/news/it/default.htm) лентата с новите теми на форума не работи от вчера.

    Лентата за активните участници и гости дава неверни резултати.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Нови бъгове, бързодействие...

    В момента работи значително по-бързо, ми се струва. Като имаш бърз интернет страниците се отварят за секунди. Направих няколко екперимента и си работи отлично. Сега пак е удоволствие да се браузва във форума.

  6. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #5

    Нови бъгове, бързодействие...

    Новото трябва винаги да се полива[:D]

  7. silverfox
    Guest
    #6

    Нови бъгове, бързодействие...

    Кlip-чето за КlipFolio-то не работи.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #7

    Нови бъгове, бързодействие...

    Да, по - бързо е, особено спрямо предната тема, но както отбелязах и вчера - понякога ми забива(експлорера). Аз по принцип отварям по няколко страници едновременно; нямам ограничение в сесиите от доставчика, връзката ми е между 20 и 60 та и нагоре и по другите сайтове и форуми не прави така. Вчера ми го направи за пръв път. Оттогава - няколко пъти. Последно - преди секунди....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #8

    Нови бъгове, бързодействие...

    Сега ли се появиха това "New Event" отдолу на страницата и "Еvents Calendar" отгоре или аз съм си блейка и винаги са си били там?



    //edit

    И да напомня пак, че правилата още не са върнати на старото им място...[]

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #9

    Нови бъгове, бързодействие...

    От сега е

    В момента го изучавам

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #10

    Нови бъгове, бързодействие...

    Представа си нямам дали това е бъг или е проблем в моя телевизор. Не ми се случва за пръв път. До сега съм се справяла, но този път не мога.



    Проблема е, че като напиша даден пост и му дам "preview reply" визуализирания текст не е кирилизиран. Това датира от вчера. Пробвах да сменя поне десет вида encoding, оправия няма. Влязох в други дава форума, за да видя дали и там ще е така, но не би - там всичко е наред. Та си помислих, че може би е от промените.

    Е ли е така или аз да си преглеждам машината?



    http://profita.hit.bg/Images/24102004.JPG



    Извинения предварително, ако безпокойството ми е неоснователно.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #11

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Проблема е, че като напиша даден пост и му дам "preview reply" визуализирания текст не е кирилизиран. Това датира от вчера. Пробвах да сменя поне десет вида encoding, оправия няма. Влязох в други дава форума, за да видя дали и там ще е така, но не би - там всичко е наред. Та си помислих, че може би е от промените.

    Е ли е така или аз да си преглеждам машината?

    <div align="right">Originally posted by Profita*-*24/10/2004*:* 02:23:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Прегледай си машината []. Сложи си 1251 като подразбираща се кодова таблица.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #12

    Нови бъгове, бързодействие...

    Незнам при вас получава ли се или това е от FireFox-a или IE или Opera или Netscape или Modzilla.Но при мен Active topic си стои все една и същта броика.Дори и след разглеждане.Трябва да се logоуt и после отново login.За да ми покаже че за днес сам се отчела като active member прегледала сам темите и на които мога сам дала акъл /не за друго ми го имам в излишък/.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Нови бъгове, бързодействие...

    Някой ако знае, да обясни функцията New Event как и за какво ще се ползва.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #14

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някой ако знае, да обясни функцията New Event как и за какво ще се ползва.



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*24/10/2004*:* 12:59:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ей тук един е плеснал такова без да иска... [:D]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #15

    Нови бъгове, бързодействие...

    Не че е проблем, но Active Topics ми ги дава винаги с 1 бройка повече от колкото са реално. Не знам дали не е само при мен, но не вярвам.



    <font color="blue">//EDIT: Сега вече си е нормално.</font id="blue">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 16 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1011
    Последно: 11-04-24, 07:13
  2. Продавам 3 нови рутера Belkin - Нови цени
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-12, 13:56
  3. Бързодействие при различни резолюций на видеокарта
    От taralion във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-09, 10:39
  4. Оправени бъгове...
    От -CTPAX- във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-04, 12:10
  5. знаете ли XP бъгове :-))
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-02-03, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе