Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By competition
  • 1 Post By hristoslav2
  • 2 Post By kod

"конкуденция"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1

    "конкуденция"

    Здравейте,
    темата е излишна но няма как да замълча

    колеги от друг форум се изказаха доста негативно за сетком и обвиниха хората даващи съвет тук че нищо неразбирали
    нещо с което няма как да се съглася

    общо взето писаха съвършени глупости няма да ви преразказвам всичко че не е малко
    само ще синтезирам... по добро то LG няма и е безсмислено да са дават много пари за ТВ 50" за 800лв върши същата работа и няма разлика в картината

    и последно един цитат
    аз казвам: "ако говорим за качество на картината
    плазмата PANASONIC P60ZT60 ще остане недостижим за което и да е LCD"

    на което ми се отговаря: "
    Стига си цитирал няколко пъти модел, в който е наблегнато на звука, за разлика от VT60 серията. Да оставим и това, че вече не се предлага в БГ. И малко уточнение - старата ми 6-годишна плазма Самсунг (калибрирана от сервизното меню) дава ПО-ДОБРЕ от панасоника VT60."


    та това е от мен

  2.  
     
  3. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #2

    Отговор: "конкуденция"

    Здравей!
    Темата ти наистина е напълно излишна.Има форуми всякакви, както и хора всякакви.Тази тема не е нищо друго освен старт на закачки .Всеки чете и си преценява сам, всеки гледа и одобрява сам.Моето мнение е всеки да си прави избора и да се радва, защото това е важното, да останем доволни от покупката.Спирам да разтягам локумите, че край няма да има.Само ще добавя, че от моя гледна точка SetComBG.com едва ли парадира за сайт номер едно(в моите очи си е).А и свободата, която има потребител тук и толерантността на екипа от поддръжката почти не се среща никъде другаде.А и информацията, която се съхранява в сайта е изключително добре обяснена и представена на нас потребителите(ще си позволя да дам за пример Hristoslav).
    iwan33 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #3

    Отговор: "конкуденция"

    Имаш в предвид тази тема
    Нов телевизор - Страница 8 - Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
    40% от постовете са спам, лични нападки..и съвсем малка съществена част в помощ на търсещият.
    competition одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #4

    Отговор: "конкуденция"

    competition

    знам че е излишна темата но подобни нападки са по излишни и от тази тема


    hristoslav2

    да точно...
    останах изненадан от подобна дебилщина...

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Отговор: "конкуденция"

    Съфорумци,
    Темата е напълно излишна.
    Предлагам да се отнасяме с уважение към всички колеги от други общности, във всеки форум може да бъде намерена полезна информация.
    А това, как те се отнасят към нашия форум просто не е наша работа, всеки има право на своето мнение.
    badr и competition харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Терзания - аспиратори - "Eurolux MOSAIKO PRO Vario" vs "Faber Perla"
    От observer във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-07, 10:56
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе