Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33

Проблем с форума - VBScript runtime error

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #16

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не разбрах само за какво благодариш, куки-то да не ти изтича след година сега :-))



    <div align="right">Originally posted by -CTPAX-*-*25/02/2004*:* 17:55:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Изтича на 25.02.2005 година.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #17

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Всъщност в тоя файл, който гледаш, има няколко кукита. Това, което изтича след година, е за таймзоната. Кукито за узера и паролата изтича след месец. Явно експлорера показва най-късната дата на изтичане от всички кукита.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #18

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    значи проблема го има и при мен... а след кратка справка по кю-то се оказа, че и при други е така...

    появи се преди 3-4 дена... на два различни копютъра... без да съм променял нищо... зоната и часовника са си наред... по 5-6 пъти на ден ме logout-ва... =(

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #19

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">значи проблема го има и при мен... а след кратка справка по кю-то се оказа, че и при други е така...

    появи се преди 3-4 дена... на два различни копютъра... без да съм променял нищо... зоната и часовника са си наред... по 5-6 пъти на ден ме logout-ва... =(



    <div align="right">Originally posted by Dockera*-*25/02/2004*:* 1952</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Триеш кукито на Сетком и се регистрираш наново. Това решава засега проблема.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #20

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Какво става с тоя форум,бре?Логнал съм се,влизам във тема,вземам отношение по дадения въпрос,публикувам и...Хем съм тук,хем ме няма!?Иска ми пак да се логна,при условие,че пише че съм online???!!! (същата ситуация,като при HGD,в неговата картинка).Всички дати и часове на компа ми са ОК,не се оправдавайте с това.Досега не съм имал никакви проблеми с форума,какво стана от днес?Не,не,не проблемът категорично не е в моя телевизор(т.е. в моя компютър).Моля,оторизираните за това лица да си поразмърдат ......... (мозъците) и да върнат snapshot-a на форума от преди!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #21

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Триеш кукито на Сетком и се регистрираш наново. Това решава засега проблема.



    <div align="right">Originally posted by HGD*-*25/02/2004*:* 19:23:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    пробвах го това вече - нъцки... =(

    даже паролата си смених - пак нищо...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #22

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Интересно тогава защо при мен не стана нито веднъж. Както и да е, тъй като всички казвате, че е станало преди 2-3 дена, а аз точно в понеделник добавих една проверка, за да не става рън-тайм грешката, сега я махнах :-)) Тоест, възстановен е снапшотът :-)))

  10. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #23

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    И тъй като грешката е свързана с новата функция за таймзоната, предполагам, че една промяна и връщане в начално положение на таймзоната в профила ще оправи нещата.

  11. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #24

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Преди малко се появи пак VBScript runtime error и веднага след нея проблема със регистрацията пак изкочи - кукито си е старото (бях му направил копие). След като си призна по-горе (казано на майтап [] ), че си правил промени - проблема е някъде другаде.



    Едно предложение - при всяка промяна във форума е хубаво да се отваря нова тема - че нали видя как доста хора изпищяха.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #25

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    А като пробвате да промените таймзоната на ГМТ+2 примерно оправя ли се?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #26

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Пак ми го прави, Страх, почти всеки ден и като започне, дълго трае. Сега много често взе да ме банва при отваряне на подтема, да ми върти фона, аде, това мога да го прежаля, да не ми приема регистрацията и ако я приеме, веднага, щом клипна някъде, ми дава тая грешка... А Time zone си ми е по определение gmt+2.....

  14.  
     
  15. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #27

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Току що пак даде грешка. Започна така:

    Първо ме изхвърли и поиска нова регистрация и след това:



    Microsoft VBScript runtime error '800a000d'



    Type mismatch: 'intLocalBias'



    /news/forum/inc_func_common.asp, line 1348



    Въртенето на часовете не помага по-този въпрос, а само за часовете на постовете.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #28

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Тест

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #29

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Ами не знам при вас как е, но на мен не ми е давало подобни грешки. Отварям форума от два различни компютъра - единият е с WinXP SP1, другият - с Win2000 SP? Единственото, което съм забелязал, е, че през последните дни много често ми дава "No active topics" (т.е. бързо "затваря" сесията) и днес неочаквано ми смени фона (на лаптопа с W2K)... но съобщения за грешки не съм получавал.



    А времената се оправиха, след като смених зоната в профила си на GMT+2

  18. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #30

    Проблем с форума - VBScript runtime error

    Не че това за мен е проблем, но понеже се обсъждат часовете, може би ще е добре да спомена, че последния ми пост (като изключим този) го направих в 2.00 часа, а във форума го изписа с два часа по рано или 00.00 h.



    //edit

    Забравих да спомена, че днес и аз си промених часовата зона на GMT +2

    А сега при мен е 2.53 (погледнете кога ще се изпише редакцията)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с SHARP AY-S28SXC - Error 012
    От jokerrr80 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 0
    Последно: 14-11-14, 10:09
  2. Проблем с PHP, Parse error
    От mantarov във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 08-05-07, 16:13
  3. Проблем с кирилицата на форума
    От Profita във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 11-07-04, 02:59
  4. Проблем с форума?
    От wireman във форум За Форума
    Отговори: 27
    Последно: 14-11-03, 12:39
  5. Проблем с Форума
    От Zygot във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 13-11-02, 21:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе