Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 81

NFS Undergroun 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #1

    NFS Undergroun 2

    Казаха ми че играта е излязла,дори един приятел ми каза че я е цълал в ma3x!!! Търсих ама по фрее-тата няма никъде....



    Порастъресете се хора......!!![:D][:D][:D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    NFS Undergroun 2

    според www.nforce.nl такова животно още няма. И аз отказвам да се разтърся

  4. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #3

    NFS Undergroun 2

    За сега няма, но ще има скоро или ако трябва да съм по-точен януари за PC. Поне за тогава я точиха последно EA Games.

  5. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #4

    NFS Undergroun 2

    Грешка в източника. Насрочена е за 19.11.2004г. Посочената дата е официална за всички платформи.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    NFS Undergroun 2

    По-точно 16-ти

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    NFS Undergroun 2

    Айде, демото вече е на лице. Дайте ся да видим и първи впечатления. При мене до довечера като се прибера от работа трябва да се е дръпнало. Ако някой е поиграл по-рано. Да пише

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    NFS Undergroun 2

    Еми иска си карта, аз не мога пълноценно да я усетя и с това леко влачене по-скоро ме отблъсква, отколкото да кажа нещо добро за нея. Иначе има новости, макар и не много



    Update: Колата се управлява супер трудно. Няма нищо общо с предишната версия. Тъпо... нема да играя NFS

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #8

    NFS Undergroun 2

    Как бре, тази версия е по лека от първата. Интересното е, че в 1024 full max настройки и всичко ON, включително AA и AF докрай от играта, и не сеца грам, въпреки че кадрите падат до към 27 fps. Учуден съм, защото обикновено като паднат под 60 и почват да присецват бързо преминаващите обекти и бекграунда. И няма грам лаг, всичко е smooth. Странно. Единицата под 40 fps е неиграбълна. Това с 9700pro и Catalyst 4.11b Явно доста са оптимизирали пичовете, но все пак не ми изглежда като нова игра, по-скоро NFSU patch2.

  11. Gadget
    Guest
    #9

    NFS Undergroun 2

    Лека или не явно иска карти по-ново поколение. GF3 и GF4 топ-моделите се потят яко

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #10

    NFS Undergroun 2

    Я кажете дали ще върви на 9600pro за да знам дали да я свалям!

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #11

    NFS Undergroun 2

    Сецай. Аз съм с 9600ХТ и е добре.1280х960 върви супер.Не ми дава да дигна детайлите ама това според мене е заради 256-те РАМ дето имам

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #12

    NFS Undergroun 2

    Сложи си още 256 DDR и направо ще ти бяга. [:D]

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #13

    NFS Undergroun 2

    Аз дръпнах вчера демото и съм направо очарован от играта.Ще е нещо невероятно.Графиката е супер всичко е много детайлно изпипано.Върви перфектно на моето PC:



    AMD 3000+

    Asus A7N8X-E Delux

    Radeon 9800 pro MSI

    512 DDR

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    83
    #14

    NFS Undergroun 2

    hora pls kajete mi otkade go drapnahte tva demo na igrata 4e mnogo mi se caka novata underground samo mi kajete t kade da go drapna pls 10 prevaritelno

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #15

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">hora pls kajete mi otkade go drapnahte tva demo na igrata 4e mnogo mi se caka novata underground samo mi kajete t kade da go drapna pls 10 prevaritelno



    <div align="right">Originally posted by R3za4kAta - 28/10/2004 : 22:33:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <u>US Mirror 1</u>

    <u>US Mirror 2</u>

    <u>US Mirror 3</u>

    <u>EU Mirror</u>

    <u>EA Mirror</u>

    <u>BG Mirror</u>




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе