Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 81

NFS Undergroun 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #31

    NFS Undergroun 2

    Raid, точно това което си помослил е, това са fps, а използваната програма е FRAPS версия 2.3.3 build 2673. Мога да кажа че на старото NFS U под 22 кадъра не се играеше, а тук дори на 17 кадура не се усеща накъсване, незнам защо??!!

    П.С. забравих да питам дали някой е правил като мен без да иска. Карам си към тунела на моста и гоня един от другите участници, но с нитро, блъснах се в неговата задница, колата подскочи и хвърли върху стената, но вместо да се обърна, почнах да карам по стената, ЛУДНИЦА еи казвм, все още не бях спрял да натискам нитрото и така около 10 секунди. Егати, може и някъв бъг да е, но ми се струва че е вероятно, жалко че тогава нямах вкл. FRAPS да направя скрийншотове.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #32

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.....че на старото NFS U под 22 кадъра не се играеше, а тук дори на 17 кадура не се усеща накъсване, незнам защо??!! ....<div align="right">Originally posted by LUDIA - 09/11/2004 : 23:06:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Заради добри програмисти обикновено стават тия работи

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #33

    NFS Undergroun 2

    Айде народе, излезе, има го на datacom. Търсете, теглете и играйте

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #34

    NFS Undergroun 2

    Жалко, че на моя GF 256 16MB не ми тръгва [] EVIL съм Аз палци стисках да варви, а пък да изглежда като NFS4 .... ама сега изглежда като списание за NFS4 - комикс []

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #35

    NFS Undergroun 2

    Има я и в арената ама толкова хора помпат , че аз не мога да се вредя , пингвам арената без проблем , но като тръгна да даунлодвам ми казва не може да се осъществи конекшън.

    Иначе я желая игрицата.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #36

    NFS Undergroun 2

    Crossblade откаде го изкопа тоя GF 256 със само 16MB памет ??? да не си се объркал ?Да не си докопал някакъв engeneering sample ? защото такива не се произвеждат официално ??? Аз след малко отивам да направя един need for speed до Благоевград със сивата стрела VW Vento 1.8 )) yeah [:P][][:P][][:P]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #37

    NFS Undergroun 2

    32 [] Aма и 16 да беше нямаше да е по-зле [:P] ! Еха тая "стрела" с "GT" отзаде ли е ? [] ... и нали знаеш "When you got a NEED FOR SPEED - play Underground !" ...

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #38

    NFS Undergroun 2

    Имах честта да поиграя на новата с кормилцето вече и мога да кажа само едно - LOLL, управлението е барнато невероятно, колата направо си върви като истинска. А за графиките и ефектите няма да коментирам - то е ясно

    Музиката - ами в менюто СнуупДог ми пееше - Ниид фор спиид из да гейм :D кво по убу от туй му трябва на човека



    Евала, поредна доза загубено пред компютъра време ме очаква, пожелавам го на всеки

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #39

    NFS Undergroun 2

    Хех, управлението е лесно и е много далече от реалното. Пусни си Sport GT да видиш какво е реално. Абе НФС Иначе играта е зарибяваща, опделено, и аз похабих 20 часа вече

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #40

    NFS Undergroun 2

    много се накефих като се появиха SUV в гаража.

    а при вас като сложихте ъпдейт до 1.1 почна ли да ви затормозява повече машинките?

    че при мен на 1280х1024 преди вървеше по добре.

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #41

    NFS Undergroun 2

    KOKOSH - не си прав ся Говорих за управлението с кормило

    Иначе от както играх РичардБърнс, спрях да признавам всякакъв вид други ралита. Тва просто е уникално, но е в един друг бранш - така наречения "Pro"

    Аз играя да ми е кеф, а не да се чудя кое по напред да нарпавя, скорости ли да сменям, спирачка и газ ли, ръчна ли или кво



    Аз само не разбрах, като си купя нова кола, пак ли всичко трябва да и ъпгрейдвам, бах маа му, няма толкоз лев веее !!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #42

    NFS Undergroun 2

    @Кайсо

    Всяка нова кола се ъпгрейдва отначало, но поне в гаража ти се пази и предишната с всичките екстри, с които си я накачулил. Аз така се прецаках с едно А3, което Mazda-та ми го къса отвсякъде. Ми то голо-голеничко без грам екстри, пък по Mazda-рта съм потрошил 80К. Добре че ми се пазеше в гаража.



    @XaMaB

    A тия SUV-чета се оказаха много куци коне...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #43

    NFS Undergroun 2

    Ахххх А3 .... след 2-3 години и аз ще стигна там AUDI руз



    След като си си накупил upgrade-и и купиш нова кола, не можеш ли да махнеш всички upgrade-и от старата и да ги сложиш на новата ? Или не са съвместими както беше едно време (така е по-реалистично) ?

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #44

    NFS Undergroun 2

    някой да има идея защо на sapphire radeon 9550 128 мб 250/400MHz като е пуснат full screen анти алайсинг и картината ми е черна .. с никакви други опции няма този проблем ??? не цхе ми прачи особено просто пътя е леко пикселизиран



    драйверите са Catalyst 4.8



    /edit

    оправих си пътя забравил съм бил една от сетингите.. работи перфектно със всичко на максимални детайли освен анти алайсинга сега ще пробвам фрапс. готини иновации има... обикаляш свободно из града. различни гаражи .. и нитрото май току що м исе зареди само десетина процента ... :P~

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #45

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ахххх А3 .... след 2-3 години и аз ще стигна там AUDI руз



    След като си си накупил upgrade-и и купиш нова кола, не можеш ли да махнеш всички upgrade-и от старата и да ги сложиш на новата ? Или не са съвместими както беше едно време (така е по-реалистично) ?



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*14/11/2004*:* 15:29:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Хе-хе, то малко по-късно и TT се появява []. Ма най-гадното е, че Импресата я дава последна и можеш най-много двайсетина състезания да врътнеш с нея. А ъпгрейдите на старата кола не можеш да ги ползваш за нова.

    Бе готина си е играта, само дето малко късичка ми се видя - към 20 часа...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе