Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

World of Warcraft

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #16

    World of Warcraft

    Аз пук разбрах, 4 еимало програма за правене на собствен сървар, който работел под алфата и горе-долу под опе бетата. Та си год рупнах и 6е си го пазя на харда да 4ака финална версийка, да си анпраи сървар инда си цъкам сам сами4ук в целия WoW свят

    хи-хи

    И не ми казвайте - няма да е интересно сам аз и без тва НЕ оби4ам да играя с хора. Така си играя сами4ък MU и си с екефа Нито партита права, нито продавам, нито купувам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #17

    World of Warcraft

    Wizard, еми в датата я има ... трябва ти точно 0.11 бетата за нашенския.

    На nniki искам да кажа просто да се порови мъничко и ще разбере че точно никога няма да си пусне за него си сървър, може да бъде 101% сигурен! Не си губи дори 5 мин. в опити наистина, безмислено е.

    Ето една страничка - http://wowstatus.sub.cc/, която следи разни фрее сървъри, ама от време на време някой току работи ... аз още не съм успял да се вържа никъде освен на руския и бг-то ... и то от време на време ... забиват през 10 мин., бе мъка, ма поне разгледах опциите... че то иначе и тях не може види човек без сървър, ама голяма тъпотия. Ааа, руснаците поддържат вече и последната 1.2.1 версия, ама лага е огромен и само се поразходих.

    Ох, айде бе, не стана ли февруари вече :-)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #18

    World of Warcraft

    Кафе - няма зна4ение - тва 4е за тебе е безмислено, не зна4и, 4е и за мене е. Аз си с екефа, а и НИКИОГА няма ДА дам ПАРИ за нещо, което е БЕЗПЛАТНО.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #19

    World of Warcraft

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    И не ми казвайте - няма да е интересно сам аз и без тва НЕ оби4ам да играя с хора.

    <div align="right">Originally posted by nniki - 12/01/2005 : 19:38:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не "не е интересно" а "не-може" да играеш сам... обикновенно мисиите в тези игри от един момент натам са невъзможни да се минат от сам човек. Така че нищо не правиш, ще се изнервиш издивееж и край [}]..



    Trust me, I know

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #20

    World of Warcraft

    И не само от един момент натам, изобщо няма да има никакви мисии, а и май изобщо нищо няма да има, освен ако не си близка роднина с някой гений де. Ни животни, ни други... бе сам ще си се разхождаш и ще се наслаждаваш на пейзажа, това ще е. Е, да речем си сложиш няколко звяра и ги побъхтиш, но това въобще няма да е игра. Изобщо не се заблуждавай, за жалост това е положението. А най-лесното е първо да пробваш да "поиграеш" в каквито намериш нелегални сървъри, после се постарай да питаш някой дето ги прави и поддържа за какво става дума и чак после решавай дали да си губиш времето.



    ИСКАМ СИ ИГРАТААААА! [:P][:P][:P]

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #21

    World of Warcraft

    Да ти дам един Quake3 да си сложиш докато чакаш [)]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #22

    World of Warcraft

    Пуснаха свободна регистрация за Europe Final Beta!!! Запалените да действат бързо - регистрирайте се на https://signup.wow-europe.com с key: EUROPE-BETA-BLIZRD-DARK-PORTAL

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #23

    World of Warcraft

    Хмм уж се регнах

    Сега ще видим за кво става дума.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #24

    World of Warcraft

    Това с коя версия мога да го налазя, us версията дали ще работи на eu сървърите. И аз направих акаунт с образoвателна цел, мое па да ми хареса и да се замисля да пусна сървър



    p.s. Няма да работи, бетата е 1.1.2, някой дръпнал ли я, поне да каже рамерите на mpq файловете или да даде crc32/md5 чексумите им. Да видим, може някой от тях да съвпада с us версията. Да я дърпам ли отвън тая бета на инсталера и да я слагам за теглене или някой вече го е направил?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #25

    World of Warcraft

    Ами трябва да е enBG версия, не US. Е не съм 100% сигурен, че няма да стане, но е логично. Аз лично я дръпнах от датата WOW_1.1.2 Installer-enGB. Това е версия 1.1.2, после изрових от нета пач до версия 1.2.0, после кат я пуснеш и се опиташ да се логнеш с какъвто и да измислен акаунт играта вика ... ахааа, има пач, изхвърля те и почва да го сваля и после се инсталира и готово. Та засега последно става версия 1.1.2. С тва се връзвам сега, ма още не е стартирала финалната бета фаза и няма още свят... та чакаме да напишат официално на сайта че може да се играе. Абе я по-добре ... бе сложих я на фтп в нас: ftp://kafeto.tea.bg/wow/. Кой иска да дърпа. Значи инсталирате първо, после пач-а дет е там до 1.2.0 ... и после още малко мб е то до 1.2.1.

    А това със сървъра - мани недей ..:-)

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #26

    World of Warcraft

    с ЮС версията ъпгрейдвана до 1.2.1 се логнах на сървъра (като смених малко по цонфиг файла) ама не зарежда никакви реалмс. Сега тегля тая ГБ версия.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #27

    World of Warcraft

    Мани не тегли, така требе да бъде. Ми не са ги пуснали още де. Точно преди 5 мин., щото на толкоз ги следя, казват че записването е спряно и до утре рано събале ще пуснат ... Чудно че е станало с US де ... но мисля ако си се логнал че няма да имаш проблем

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #28

    World of Warcraft

    Абе така или иначе за 3 часа си дръпнах и ГБ версията

    Сега вече съм с последния 1.2.2 ъпдейт и тръпна в очакване на реалмите (за тръпненето май ще си включа печка)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам World of Warcraft Cataclysm 40лв.
    От SteelSeries във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-10, 00:44
  2. Sam Raimi няма да режисира World of Warcraft...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-10, 13:44
  3. Очаквайте World of Warcraft: Cataclysm на 7-ми декември...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-10, 16:04
  4. World of warcraft проблеми
    От spritable във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 01-09-06, 14:06
  5. World of Warcraft ALPHA
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-04, 16:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе