Резултати от 1 до 7 от общо 7

NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. bim
    bim е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #1

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    Здравеите на всички имам проблем и ще се радвам да ми помогнете. РС-то ми беше с 128МВ RAM и видео карта GeForce2 64 MB, добавих му още 256МВ RAM и смених видеото с GeForce 5200 128 MB. Преди това играта вървеше на най-ниската резолюция и детаили но на моменти запиваше картината. С новата видео карта вече не заспива но върви като на забавен кадър. Така върви и NFSU1 не зависимо от резолюцията и детаилите. Драивърите са от диска с видео картата. Предварително БЛАГОДАРЯ.

  2.  
     
  3. Yoo
    Yoo е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    34
    #2

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    Пробвай да си смениш драйверите с някви по-нови може да се оправи драйверите от диска обикновено са стари .. Ако не се получи провери си версията на DX-a, Underground 2 иска 9.0с . Надявам се че са само драйвери щото иначе ще я караш по-стария изпитан метод "Проба-грешка" 2-та нови компонента в конфигурацията са ти РАМ и Видео ако не стане махни едната платка РАМ и виж какво ша стане . Всичко това е валидно разбира се в случай че НЯМА диагноза ОМАЗАН УИНДОУС ... незабравяй това. Надявам се да съм ти помогнал... УСПЕХ

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    yoo, изобщо причината не е в това



    "омазването" и "забавения кадър" идват от факта, че за разлика от gf2, 5200 поддържа ефекти, които не могат да бъдат показани от по-старата карта. затова при старата биват пропуснати и се печелят няколко кадъра, докато при новата се показват и се губи производителност, за сметка на по-красив краен резултат.



    bim, в настройките на картата намали всичко, което е възможно - дай image settings на high performance, изключи antialiasing, anisotropic filtering и vertical sync.

    в самата игра всичко трябва да ти е на минимални настройки и тогава би трябвало да стане

  5. bim
    bim е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #4

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    Благодаря за съветите. Опитах с настроиките на картата изключих и намалих всичко на нула нямаше ефект върху играта


  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    1
    #5

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    Аз съм със същата карта и нямам проблеми На 1024 играя с детаилите на 1 и добре си върви.

    Преди време без да искам бях си намалил Честотата на Процесора и така бях инсталнал НФС 2 -то и ми вървеше по същият начин като при теб на забавен кадър но като го върнах на нормално нещата хвръкнаха (до колкото е възможно с тази карта)

    Аз съм с 512 ДДР и Атлон 2000+ (1,7 ГХ) или ти е малко рамта или ти е бвен процесора за това така ти бави. Пробваи преди да пуснеш играта да спреш всички други програмки които ти гълтат рамта.



    Кажи какъв ти е процесора?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    bim, какъв ти е процесора?

  8.  
     
  9. bim
    bim е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #7

    NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!

    Процесора ми е Duron 1.1 на дъно GigabyteGA-7DXE

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NFSU2 Save HELP!
    От no_connection във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 02-03-07, 22:24
  2. Как да подкарам NFSU2 и NFSMW по лан-а
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-06, 18:38
  3. NFSU2 + Radeon9550GE PROBLEM !
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-05, 14:37
  4. Проблем с NVIDIA GeForce FX 5200 Ultra
    От UFO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-04, 11:40
  5. Problem s GeForce 2 MX :(
    От slavi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 03-03-01, 23:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе