Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да подкарам NFSU2 и NFSMW по лан-а

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #1

    Как да подкарам NFSU2 и NFSMW по лан-а

    Ем то заглавието до голяма степен изяснява моя проблем. Зма, че трябва някакъв лан клиент за да стане цялата работа но немога да намеря нищо из нета. И искам да помоля някой ако е успял да игра по лана на нфсто да сподели ценния опит.
    Версията на играта е 1.2. Понеже в моя случай лана е разделен на различни сегменти а колегата с който искам да играя е в другия сегмент и съответно не го виждам директно по лана за това използваме една програма /Hamachi/ която симулира лан връзка по интернет. И се получава де виждаме си сървърите НО проблема остава когато направи някой от нас сървър другия го вижда дава join но винаги стигаме до "connecting to lobby..." и толкова.
    Единственото което намерихме беше някакъв руски /май/ лан клиент който така и не можахме да разгадаем как се използва.
    И да обобщим имам лан връзка с човека който искам да играя /т.е. виждаме се по мрежата/ но неможем да се свържем. Знам че проблема е в това че нямаме лан клиент. Знам че има такъв лан клиент. МОЛЯ някой който е успял вече или знае как става да ми помогне.
    Пък ще почерпим
    Мерси предварително на всички отзовали се!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: Как да подкарам NFSU2 по лан-а

    Пробвайте да изключите Firewall! Това би трябвало да се появаява вследствие на забранен порт на играта.
    Ако не стане погледни ТУК има две решения на проблема!

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #3

    Re: Как да подкарам NFSU2 по лан-а

    Ето това работи през хамачи-то.
    http://forums.hamachi.cc/viewtopic.p...ighlight=nfsu2
    С две думи, от файла server.cfg, който е в директорията на играта, махаш последния ред ADDR=%%bind("159.153.253.82") и съхраняваш файла.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #4

    Re: Как да подкарам NFSU2 по лан-а

    "Пробвайте да изключите Firewall! Това би трябвало да се появаява вследствие на забранен порт на играта.
    Ако не стане погледни ТУК има две решения на проблема!"
    ц, не става пробвах го. иначе уол-а го въртяхме по всякакъв начин. Прочетох от линка всичко оная програмка /досовската/ тръгва прави някакви ра боти и вика инвалид ИП

    Delta1 - златен си върви перфекно и беше толкова лесно просто се бях отказъл вече със всичките бози които търсих теглих качвах просто ми дойде като манна небесна махането на тоя ред. ЕКСТРА !!! мерси МНОГО!

    Ся бтв не искам да спамя раздела и форума с нови теми и за това направо тука ще си задам въпроса пък ако някой отговори ще съм адски благодарен

    ЕМ същия проблем - само дето играта е NFS most wanted. Поразрових се в сайта на хамачи /http://forums.hamachi.cc/viewtopic.php?t=4404/ и изтеглих една програма която уж помага по някакъв начин за игра по лана на мост уонтед но единственото нещо което направи след като я пуснах беше да ми вдигне нервите а именно - затвори ПППоЕ връзката, дизейбна локалната ми връзка и пусна играта... Е как аз да играя през хамачито като ми изключва интернета?! Просто проста програма както и да е накратко - ако някой е успявал да подкара мост уонтед моля да сподели

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NFSU2 Save HELP!
    От no_connection във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 02-03-07, 22:24
  2. Отговори: 4
    Последно: 05-10-05, 15:14
  3. NFSU2 + GeForce 5200 PROBLEM !!!
    От bim във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 21-01-05, 04:27
  4. NFSU2 + Radeon9550GE PROBLEM !
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-05, 14:37
  5. Как да подкарам ПикселВю ?
    От VessmaN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-02-04, 20:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе