Резултати от 1 до 10 от общо 10

Half-Life2: Как да продължа?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    10
    #1

    Half-Life2: Как да продължа?

    Здравейте. Имам един въпрос относно HL2. В момента играя играта и съм на нивото "we don't go to raventhome..." стигнах до една морга за звтомобили може би е било автосервиз, незнам, избих ги лошите и стигам до един и ми казва да го последвам. След това той отваря една врата. Води се диалог между него, някаква лекарака и едно извунземно и тоя дето отваря врата не мърда от нея и не мога да мина. Може би трябва да направя нещо но незнам какво. Обикалях доста из нивото и нощо. Кажете какво да правя. PLS

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #2

    Half-Life2: Как да продължа?

    Няма минаване.И аз там съм закъсвал.Стартирай играта от някой по-стар сейв и използвай ai_disable пък дано мине.Този от вратата влиза навътре и ти продължаваш след мацката.Успех!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Half-Life2: Как да продължа?

    Moka, коя версия ползваш на ХАЛФА, според мен е онази версия която е от 112 файла. Твоят проблем няма оправяне!!! и аз бях закъсал точно там. НАМЕРИСИ версията, която е с 5 оригинални диска и с е на ВЕНДЖЪНС!!!!! Само си копираш сейфовете някъде, изтриваш онази лайняна вресия и инсталираш таи дето е от 5 диска. Като инсталираш, пускаш STEAM да се uodate-не, ТОВА Е МНОГО ВАЖНО. От там, като си свърши ъпването, го забраняваш от firewall-и да няма достъп до интернет повече!!! След това от ДИСК 5 взимаш от папката озаглавена ВЕНДЖЪНС 4те файла, които са вътре и ги копираш в директорията на ХЛАФА, в папката STEAM APPS!!!!! Там стартираш half-life2.exe и то ти прави твой акаунт(лъжлив), но нямаш проблем и си ти после ГЕЙМИШ на воля!!!!! Аде и кажи какво си направил.



    kesten, ти прочети това което съм написал по горе. ТО СЕ ОТНАСЯ И ЗА ТЕБ. По същият начин, направи и ти!!!

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #4

    Half-Life2: Как да продължа?

    Да,но аз вече я превъртях по този начин.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    10
    #5

    Half-Life2: Как да продължа?

    LUDIA. Тази версия, която ти ми казваш не мога да си я намеря. Аз сум на ограничен трафик, а на адресите от които мога да тегля безплатно я няма тази с петте диска. Има една, която е със шест и една - цял голям (4GB) един файл. Не мога да намеря файла STEAM, както ти казваш, в моята версия за да се опитам да направя това което ти казваш.



    kesten. Направих това с AI_DISABLE. Влязох в стаята, нищо повече. Ония пич от вратата не се мърда, оная си прави нещо и така. Кажи ако трябва да направя нещо още, или ми кажи как точно си проиграл ситуацията.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #6

    Half-Life2: Как да продължа?

    Moka, Човеко НЯМА ОПРАВИЯ твоята работа, потърси от авери, познати и др. версията на ОРИГИНАЛНИТЕ 5 диска както съм написал. ТАЗИ НА ВЕНДЖЪНС, само в тея 5 диска го има емулатора на STEAM!!!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #7

    Half-Life2: Как да продължа?

    тц, тц, тц. рестартираш нивото и го минаваш цялото на един дъх. почти няма начин да ти забие ИИ и да се получи това, за което разказваш.



    restart мисля, че беше командата. пробвай

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #8

    Half-Life2: Как да продължа?

    От инсталацията копираш цялата папка maps (целия път не мога да го дам сега) отново там, където ти е играта, и си готов. Същия проблем ми се е появявал многократно на различни нива и само това го оправяше.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #9

    Half-Life2: Как да продължа?

    Там стартираш half-life2.exe и...



    Нещо не е верно тука Лудия!!! half-life2.exe го няма "там" :-)

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    10
    #10

    Half-Life2: Как да продължа?

    Благодаря много на bestman стана като ново и както казваш на доста места става така и се опражя със копи на мапс

    Отново мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Rq: Two and a half men
    От dmanov във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 20-10-06, 12:25
  2. Half 2 X ?
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 10:41
  3. Half Life2
    От gonzolito123 във форум ИГРИ
    Отговори: 13
    Последно: 08-06-05, 15:05
  4. half life2 chapter12
    От starfacker във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-04, 12:10
  5. Half-life2 problem
    От Vasko78 във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 08-09-04, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе