Резултати от 1 до 6 от общо 6

Как да подкарам тези ROMS ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #1

    Как да подкарам тези ROMS ?

    Става въпрос за 3 игрички, които изтеглих от нета и то не от едно място а от 2,3 места и когато се опитам да ги пусна с някой емулатор например MAME 32 или Nebula ми дава грешки че някои файлове липсвали а както вече казах теглих ги от няколко места и много ме съмнява навсякъде да сa прецакани.

    Става въпрос за игрите King of Fighters 96,Art of fighting 3, Street Hoop едно време когато ги играех на големите машини ми бяха любимите,а сега не мога да ги подкарам .

    Моля ви кажете какво да направя ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Как да подкарам тези ROMS ?

    Случайно да изписва че му липсва нещо в папката temp


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #3

    Как да подкарам тези ROMS ?

    Еми като го пусна с NEBULA ми изкарва следните грешки става въпрос за играта King of Fighters 96:



    neo-geo.rom,File not found

    ng-lo.rom,File not found

    ng-sfix.rom,File not found



    WARNING!! Some roms are missing or different



    Continue?



    YES NO



    Това пише на грешката къде може да е проблема ?


  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Как да подкарам тези ROMS ?

    Most likely, you downloaded a zip file which didn't contain all of the ROM files necessary to play the game. Select the "Info" tab in the MacMAME application window, then select "Mini Audit" from the pulldown menu. If some ROM files are listed as "not found," then you are missing some of the files which MacMAME needs to have for that game.



    Another possibility is that you are missing the "BIOS" files for a particular game system. Arcade games from Neo Geo, Nintendo Playchoice-10, and Century Video System hardware require files which are usually kept in a separate zip file:



    If you are missing "neo-geo.rom" or any files whose names begin with "ng", then you need the file "neogeo.zip".

    If you are missing files whose names begin with "pch1-c" or "82s129", then you will need the file "playch10.zip".

    If you are missing "5b.bin" or "82s185.10h", then you will need the file "cvs.zip".

    Obtain the file you need, then put it into your Roms folder, and the game should work properly.




    Накратко нужен ти е neogeo.zip

    Виж лика по-долу.

    http://www.emulatori.it/emu_neogeo.htm

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #5

    Как да подкарам тези ROMS ?

    Значи изтеглих си от твоя линк NeoRageX и NeoRageX (Windows XP) първото ми дава някаква грешка при пускането еквивалентна на Don`t send при XP,а второто ми казва че липсвал някакъв файл zlib.dll и нестава .Какво да правя операционната система ми е Windows 2003 да не се окаже накрая че могат да се стартират само с Neo Geo, а то като гледам не тръгва нито на 2003 нито на XP .

    Имаш ли някакви други предположения как да ги пусна?



    Значи след доста ръчкане из google.com успях да намеря някакъв Neo Rage за Windows XP сложих го в папката на NEBULA заедно с zlib.dll и още 2 файла пуснах го и тръгна обаче тръгва само едната игра Art of Fighters 3

    другите 2 не искат бях изтеглил и King of fighters 97 то също тръгва,но King of fighters 96 и Street Hoop неискат защо къде е проблема?

    Да не би да трябва да изтегля някоя по стара версия на NEBULA или Neo Rage, защото тези игри са явно по-стари?



    <font color="red">Моd. edit Кайсо

    Моля, не пиши по две мнения едно след друго.

    Ползвай бутона - Edit над поста си.</font id="red">

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #6

    Как да подкарам тези ROMS ?

    http://ftlbg.com/VGG/Games/MAME32/



    http://www.kaillera.com/download.php



    четеш, сваляш, решаваш проблема. вместо да си губиш времето задавайки въпроси, можеш да го вложиш в свалянето на няколко гигабайта ромчета, сред които са и търсените от теб.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да подкарам NFSU2 и NFSMW по лан-а
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-06, 18:38
  2. Немога да подкарам интернет-а :)
    От Riddle във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-05, 01:28
  3. Как да подкарам ПикселВю ?
    От VessmaN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-02-04, 20:43
  4. Help!!! Не мога да си подкарам телевизора....
    От Gribo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 10-01-04, 23:02
  5. Gameboy Advance roms help!
    От Ljancho във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-09-03, 16:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе