Резултати от 1 до 9 от общо 9

Half Life 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #1

    Half Life 2

    здравейте. имам един ГОЛЯМ проблем. имам играта архижирана на части някъде около 30 архива.
    разархивирах я в една обща директория. проблема е че никъде не виждам ехе файла. разархивирах я с уинрар.
    някакви предложения?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Re: Half Life 2

    А какви файлове имаш след разархивирането

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #3

    Re: Half Life 2

    Цитат Първоначално публикувано от KOKOSH
    А какви файлове имаш след разархивирането
    ми има много файлове а някой знае ли колко горе долу е големината на играта защото на мен разархивирана ми я дава 3 giga

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #4

    Re: Half Life 2

    gonzolito123, Намерил си може би най-гадната версия на играта. Ако беше попитал или чел повечко щеше да знаеш, че най-добрата е на 6 диска. Тая версия сбъгясва постоянно. В тая на 6 диска си има емулатор на STEAM и всичко и е 6.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    36
    #5

    Re: Half Life 2

    Преди да изиграя играта изгледах доста филмчета и снимки, и имаше места които ги нямаше в играта
    Някой играл ли е играта с оригинален диск... Възможно ли е в пиратската версия някой неща д липсват...

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #6

    Re: Half Life 2

    Намирането на читава версия на Half-Life 2 чист късмет -
    ако някой знае някой читав релииз нека даде линк или повече инфо
    дайте инфо за релииза на 6 диска
    Благодаря предварително
    /само тази на 6 диска с емулатор на Steam не съм пробвал/

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Half Life 2

    yuko, кефиш, брато

    да не мислиш, че има две версии на играта - легална и пиратска, като в пиратската производителите специално са изтрили това-онова, само и само да им е гадно на хората?

    играта си е една и съща, просто valve са решили да отпаднат тези неща, които не си видял. това е...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #8

    Re: Half Life 2

    аз си свалих CD версията (6 диска), при инсталацията ми прави 3 икони. Едната е за Half Life 2, другата е за CS 1.6 и третата е за steam.
    Half Life 2 си тръгва нормално. Но при другите 2 - Steam и CS 1.6 като ги стартирам ми дава някакъв ъпдейт. като свърши ъпдейта ми иска някаква регистрация за да мога да играя. Някой има ли обяснение.

    И още един въпрос: Counter strike single към Half Life ли се инсталира или е отделна игра. Имам я обаче незнам от къде се стратира?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    Re: Half Life 2

    gonzolito123, значи щом пуснеш ъпдейта на STEAM, като стане готов забраняваш му да има достъп до интернет чрез някой firewall. После мисля че в последният диск имаше емулатор на STEAM на DEVIANCE, казва се HL2install.ехе. Пускаш го и то ти прави, автоматичен акаунт и вече играеш на воля. тва е за CS не мога да ти дам съвет защото не съм го играл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DOOM3 VS HALF LIFE 2
    От GGG във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-05, 10:13
  2. HALF LIFE 2
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 38
    Последно: 19-12-04, 13:00
  3. HALF-LIFE 2
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 12-03-04, 00:54
  4. Half-Life
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-01, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе