Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 39

HALF LIFE 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #1

    HALF LIFE 2

    <font face="Comic Sans MS">Малко снимки играта се играе невероятно добре с тези настроийки тоест ВСИЧКО НА МАХ!







    http://www.bobytt.com/plaza.JPG

    http://www.bobytt.com/buildings.JPG



    http://www.bobytt.com/terikat.JPG



    За мен лично , не може и да става дума за сравнение между Доом3 , общо взето недомислено или недоправено нещо наречено игра .... и HL2 просто разликата е феноменална..... графиката УБИЙСТВЕНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    геймплея с хиляди пъти по-жив и заинтригуващ от недоносчето.... направо ме оставя без думи HL2.....



    RESPECT VALVE!

    Чакането си заслужаваше.....

    </font id="Comic Sans MS"><font color="navy"></font id="navy">

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    HALF LIFE 2

    Знаем, знаем...



    "Half-Life 2" e ще е просто най-разтърсващата игра, издавана някога! Това си беше ясно още от тоновете screenshots, и хилядите клипчета, показващи пряко геймплея... Атмосферата ще е убийствена!



    Очакват ни безсънни нощи, мммммм... []





    <font color="blue">Добавено:



    Някъде преди година писах един "Предварителен поглед" на играта за един вестник.</font id="blue">



    http://free.hit.bg/easy/hl2.txt



    <font color="blue">Дали очакванията наистина и 100 % ще се оправдаят, ще разбера скоро...</font id="blue"> []




  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    HALF LIFE 2

    Ами след като HL беше класи над Doom x, то лично аз очаквах и HL2 да отвее по подобен начин Doom 3. Зуумнах до 1:1 и извиках един колега да му покажа buildings.jpg. Така, както се виждаше само горната половина на снимката той ме пита - "Къде си го СНИМАЛ това?" Какво да кажа още... Благородно завиждам за тая 6800 (за X800 по-малко [:P]).



    И да разбирам ли, че вече е на пазара?!?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #4

    HALF LIFE 2

    Да аз получих мойта още вчера играта ... нямам думи просто , вече е 9-20ч. сутринта и не мога да легна да спя....

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    HALF LIFE 2

    Raid, сравнението ти е неудачно в случая. Все пак (последният тогава) <font color="blue">"DooM 2"</font id="blue"> излезе още през 1994 г., докато <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> - през 1998 г.. Можеш да сравниш примерно <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> с <font color="blue">"Quake 2"</font id="blue">, защото <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> използва модифициран "енджин" на <font color="blue">"Quake 2"</font id="blue">. През 1998 г. играта <font color="blue">"SiN"</font id="blue"> също имаше някакъв капацитет за хит, но така и не излезе продължение, а имаше някои доста добри реализации в геймплея...




  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    HALF LIFE 2

    Можете да теглите вече

    http://torrents.find-bg.com/details....ist=1#leechers

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #7

    HALF LIFE 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Raid, сравнението ти е неудачно в случая. Все пак (последният тогава) <font color="blue">"DooM 2"</font id="blue"> излезе още през 1994 г., докато <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> - през 1998 г..

    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*17/11/2004*:* 16:32:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    От това, че се кефя на картинките вероятно си останал с грешното впечатление, че сравнявам енджините. Говоря за страхотния ГЕЙМПЛЕЙ, какъвто очаквам и от HL2 (за което пък и BobyTT е недвусмислен, а аз му вярвам). Твърдя, че Half-Life и System Shock 2 са най-интересните FPS-и досега и именно затова казвам, че са отвели Doom x. А, и да уточня все пак - последният Doom не е Doom 2, а Final Doom - от 1996 г.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    HALF LIFE 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А, и да уточня все пак - последният Doom не е Doom 2, а Final Doom - от 1996 г.



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*17/11/2004*:* 21:01:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Raid, "енджин"-ът на една игра е, мисля, основата на нейния геймплей (и това, което може да ти "позволи" той). А той винаги се е влияел от бързодействието на машините към момента на издаване на играта. И докато която и версия на <font color="blue">"DooM"</font id="blue"> вземеш (всичките <font color="blue">"DooM"</font id="blue">-версии, с изключение на <font color="blue">"DooM III"</font id="blue">, използват един и същ графичен двигател, така че няма значение коя версия ще визираме - дали първата или последната - все същото) - всичките версии можеш да ги играеш на машини отпреди 10 години, докато при <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> не можеш. Просто "енджин"-ите са от различни поколения, затова ти казах, че сравнението е неудачно. Абе не ми се прави, че не разбираш какво искам да кажа. [:P] Виж, обаче, атмосферата е нещо съвсем друго... В някои случаи дори старите <font color="blue">"DooM"</font id="blue">-версии къртят първия <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue">...



    Но лично за атмосферата във FPS, мога да ти препоръчам <font color="blue">"Undying"</font id="blue"> - там вече ще си умреш прав... []




  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #9

    HALF LIFE 2

    Хе-хе!

    Ами както обича да казва един мой приятел: "Всеки има право на лош вкус и неправилмо мнение". [:D] Не мисля, че енджинът прави геймплея, ама както и да е... Аз съм си фен на HL и това е []. А що се отнася до атмосферата Doom3 ми е по-стррррашшшнна от Undying...

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    HALF LIFE 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз съм си фен на HL и това е [].



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*17/11/2004*:* 22:04:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Бе то и аз съм си фен на <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue">. Дето се вика - <font color="red">"Valve"</font id="red"> спечелиха сърцето ми отдавна (или най-малкото - делят го заедно с <font color="red">"id Software"</font id="red">). []




  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #11

    HALF LIFE 2

    при мене изглежда по зле графиката

    май щото не съм с последно поколение видеокарта.

    Ама в тъпите настройки не ми дава да избера дх9. само дх8.1 имам. Някой с подобен проблем?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #12

    HALF LIFE 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Малко снимки играта се играе невероятно добре с тези настроийки тоест ВСИЧКО НА МАХ!



    За мен лично , не може и да става дума за сравнение между Доом3 , общо взето недомислено или недоправено нещо наречено игра .... и HL2 просто разликата е феноменална..... графиката УБИЙСТВЕНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    геймплея с хиляди пъти по-жив и заинтригуващ от недоносчето.... направо ме оставя без думи HL2.....



    RESPECT VALVE!

    Чакането си заслужаваше.....

    [/font=Comic Sans MS]<font color="navy"></font id="navy">



    <div align="right">Originally posted by BobyTT - 17/11/2004 : 14:50:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Пак се почва със смешките отвъд океана



    Първо, играта е супер лека и въпреки това изглежда прилично заради някои сенки и отражения.



    Второ, играя час и вече ми доскуча страшно. Къде го видяхте тоя зарибяващ геймплей. Супер скука в традициите на кондишън зеро. Доом3 ми държеше косата изправена от 10-тата минута натам. В резила на valve ходя, плувам и чупя дъски с тояга, cool. Дано стане някакво раздвижване защото съм и дигнал мерника за триене. Е, някой който е дал 50$ за нея ше си я играе и ше я превъзнася, има ли избор, кинти са тв'а



    Edit: след още половин час...



    OMG, зад един съндък най-после изскочи нещо, убих го с 2 изстрела...за забавление ми остават хвърчащите бръснарски ножчета, които най-добре се бият с тоягата, хех. И пълно с услужливи хорица копнеещи да ми помогнат......и някой грижливо във всяко сандъче е сложил я патрончета, я кръв....давам и още половин час на играта....



    Edit2: след последния половин час.



    Първо, като настане пуцалка-масовка и вече не изглежда толкова лека играта

    Второ, едни хубави, красиви, огромни нива, които минавам транзит с моторетка, е не се издържа тоя jump & run стил, смех. И тотално разочарование.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #13

    HALF LIFE 2

    @XaMaB

    Hardware level ти е DX 8.1, защото картата не поддържа по-висок. И не можеш да го пипаш, естествено [] А Software level 9.0 можеш да го пипаш ама няма сми...



    При мен (P4 2.4, RAM512, Ti4200) настройките са:

    Резолюция: 1024x768

    Model Detail: Medium

    Texture Detail: Medium

    Water Detail: Simple reflection

    Shader Detail: High

    AA Mode: None

    Filtering Mode: Trilinear

    Wait for vertical sync: Disabled

    Hardware level: 8.1

    Software level: 9.0



    Върви чудесно, без да насича и картинките са красиви [].



    @KOKOSH

    Факт е, че засега не виждам сериозна разлика между двете. Е, Doom наистина е по-страшничка. Засега. В HL чакам да почне историята, щото малко се проточи tutorial-а (вече към час)...

    И що това, че е "супер лека" да е недостатък? Аз докарвам прилична картинка без да съм потрошил шест заплати за ъпгрейди и съм много доволен от това.

    Освен това, като играеш на "Don't hurt me, I'm weak" естествено, че ще те зарине с муниции и health-pack-ове. Дигни си нивото на трудност и пробвай пак. Ако ти стиска [:P].

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #14

    HALF LIFE 2

    @KOKOSH

    Това което съм казал за играта си е лично мое мнение...

    Имаш проблем с това ли?

    на мен и на двата компютъра играта ми върви на макс без никакви проблеми , същото се отнася и за ДООМа ...

    Ако става за въпрос имам 2(две) оригинални копия на ДООМ3 за които съм платил по 49$ обаче не я хваля щото не ме кефи , разбираш ли ме?

    За мен тоталното разочарование е ДООМ3 за теб HL2 ... всеки си има вкус... Аз лично предпочитам като играя да виждам за какво става въпрос...

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #15

    HALF LIFE 2

    Хехе, Raid, въпроса с нещицата в кашоните е принципен Иначе го пуснах на normal трудност, ама не виждам как това може да повлияе в някаква посока на jump & run стила....



    Зад океана да не се впрягат толко, и в джунглата обичаме да ни върви гладко, и да не пада под 120 фпс А някои, представи си, даже го имат....невероятно, нали

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Half Life 2
    От gonzolito123 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 02-09-05, 14:52
  2. DOOM3 VS HALF LIFE 2
    От GGG във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-05, 10:13
  3. HALF-LIFE 2
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 12-03-04, 00:54
  4. Half-Life
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-01, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе