Резултати от 1 до 6 от общо 6

Half life II проблем!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #1

    Half life II проблем!!!

    Стигам с няква моторница,в някакъв тунел до едно място,при което една женка ми вдига някаква бариера,аз влизам ама има още една пред мене и не може да се отвори,,,какво трябва да правя...плиииз кажете ми!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #2

    Re: Half life II проблем!!!

    Да изтеглиш друг релийс на халф-а щото тоя явно е ДОСТА бъгав. Предлагам ти DVD релийса.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    46
    #3

    Re: Half life II проблем!!!

    Хм, аз пък стигнах до голям ,( с колата) ,ЖП мост , минах под него , избих всичко живо , натиснах си бутоните.. , и сега???? Някой ако се сеща да каже какво да правя, че се дразня, дано не съм случил някоя бъгава версия на играта.. Предварително благодаря.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: Half life II проблем!!!

    Някъде по торентите бях видял филмче как минават тая игра за 2 часа и нещо... Та мисълта ми е - ако си го дръпнеш ще ти бъде като джокерче в подобни ситуации

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    46
    #5

    Re: Half life II проблем!!!

    Не ми се задълбава чак толкова, играя за удоволствие, не за спорт, и ще ме е яд ако проблема е от бъг в играта , а аз обикалям като луд. За това питам тояно за този момент, някой ако има спомени , да каже за какво става въпрос, по мои наблюдения това е и края на нивото.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #6

    Re: Half life II проблем!!!

    Когато на играта и зацикли AI-то (изкуствения интелект) - т.е. нещо ви пречи да продължите и със сигурност няма друг път напред, но не ви пише "AI DISABLED", влизате в конзолата и пишете "RESTART". Играта не тръгва от начало, няма страшно. Най-много след 2...3 минути игра и се стига до мястото от което ста написали рестарт и всичко си върви ок. А ако се появи "AI DISABLED", в конзолата се пише "ai_disabled 0" (towa sigurno go znaete).

    geof, трябва да тръгнеш с колата бързо по жп линията и да минеш от другата страна (в ляво), ама бързо, щото ша те смачка влака

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 04-04-05, 13:01
  2. Проблем с инсталиране на Half Life 2?
    От saint056a във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 23-01-05, 23:02
  3. HALF-LIFE 2
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 12-03-04, 01:54
  4. Half-Life
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-01, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе