Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с инсталации на Far Cry и Half Life 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    3
    #1

    проблем с инсталации на Far Cry и Half Life 2

    Здравейте на всички, трябва ми помощ!

    Първо за Far Cry - на DVD ISO. Качвам го на Daemon Tools и почвам да инсталирам вече към края на инсталацията ми изважда следното съобщение: Error 1305. Error from K:\Support\Register\register\config.xml. Verify that the file exists and that you can access it.

    Предполагам че е има повредени файлове в папката register. Молбата ми е някой да ми я прати тази папка, мейла ми е klif@gbg.bg. Архивирана с WinRar папката е само 200 KB.

    За Half Life 2 пак зареждайки .cue файла с Daemon Tools на четвъртото CD ми извежда съобщение: Error 1334. The file "base_source_shared.gcf" cannot be installed because the file cannot be found in cabinet file "hl24.cab". This could indicate a network error, an error reading from CD-ROM, or a problem with this package.

    Проверявам въпросния файл в "hl24.cab" - там си е. Другото е че нямам интернет на компютъра на който инсталирам играта, да не би оттам да е проблема.

    Благодаря за вниманието, и ще съм много благодарен ако някой ми помогне !






  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    120
    #2

    проблем с инсталации на Far Cry и Half Life 2

    Скоро имах подобен проблем при инсталацята на игра от ДВД.исо

    Реших си проблема с MagicISO мнгого добра програмка, която ти позволява да редактираш ИСО файлове. Примен броблемен беше един TXT файл и аз направо го изтрих от ИСОто, в твоя случай ще трябва да пробваш .....

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    3
    #3

    проблем с инсталации на Far Cry и Half Life 2

    batco аз използвам Ultra Iso(още по-добра програма за редакция на имижд файлове според мен), но проблема е че инсталацията на играта иска да си копира файловете с регистрацията, а там нещо е повредено, така че трябва да сложа една неповредена папка register и ако я имаш ми я метни на мейла, така проблема ще се разреши


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Half life II проблем!!!
    От batfilcho във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 04-02-06, 21:46
  2. Проблем с инсталиране на Half Life 2?
    От saint056a във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 23-01-05, 23:02
  3. HALF LIFE 2
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 38
    Последно: 19-12-04, 14:00
  4. Half-Life
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-01, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе