Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем със Need For Speed Most Wanted

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #1

    Проблем със Need For Speed Most Wanted

    Имам следият ГОЛЯМ преблем и ще се радвам някой да ми помогне за да се порадвам и аз на играта - Проблемът е при инсталацията. Маонтвам DVD-от (пробвал съм и със CD версията) и започвам инсталацията. След запитване на CD key-а и написването му (PL33-NKML-S49X-DR7W-6MY9 ) преминавам на следващият екран, който е запитване за лицензионните споразумения, но няма нищо изписано в него?!? След натискане на бутона Yes, с което се съгласявам, ми заявава че нямам инсталиран DirectX 9c, а аз го имам. При опит все пак да го инсталирам от DVD-от на NFS-то, ми се заявява че започва инсталацията, но след 1sec спира, заявявяйки че вече е инсталирано
    Иначе съм със Windows XP SP2, 2800+, Geforce 6600 и последните драйвари

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    105
    #2

    Re: Проблем със Need For Speed Most Wanted

    Има съвсем нова модификация на DirectX9.0c - затова ти иска инсталация. Трябва да го инсталираш, става за секунди и не иска рестарт. След това би трябвало играта да се инсталира нормално. Щом не става, значи версията на DirectX която опитваш не е най-новата. Ако трябва влез във Windows Update и оттам си я изтегли, за да е сигурно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #3

    Re: Проблем със Need For Speed Most Wanted

    Не е до това, с последния Dx9c бях... в крайна сметка така и не стана ясно какъв беше промлема, но след преинсталация на windows-а nfs-то заспа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 06:15
  2. Как завършва Need for Speed Most Wanted?
    От dP във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 18-06-06, 10:59
  3. Need For Speed Most Wanted излезе
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 43
    Последно: 24-01-06, 18:18
  4. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 11:46
  5. ПРОБЛЕМ С Need for Speed Underground 2
    От BREIKA във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-04, 08:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе