Резултати от 1 до 10 от общо 10

Как завършва Need for Speed Most Wanted?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #1

    Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    След като бия Razor, ме пуска с неговото BMW срещу тежката артилерия на полицията. По едно време (около 6-тата минута) се появява една оранжева точка на картата, но така и не мога да стигна до нея. По време на гонката ми казват нещо на английски, но не мога да реазбера какво. Ако го чета ще го разбера, но на слух и то по време на шофиране нищо не мога да хвана. На всичкото отгоре, компютърът лъже. Успявам да се измъкна от преследвачите, скривам се, но индикатора не се променя. И след малко от нищото до мен се появява един джип и всичко започва отначало.
    P.S. Мамицата им, като рестартирах играта пак ме връща на положението да карам 5-те гонки с Razor.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    Карай там към точката, там има някакъв счупен мост, трябва да се засилиш добре, за да го рпескочиш, а куките не могат и падат в реката. Иначе няма оттърване от ченгетата и си те гонят до дупка... единствения шанс е да се скочи на моста. Дерзай

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #3

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    мдам обажда се мацката и казва да ходиш към "old bridge" или нещо такова, не помня вече.
    ама тай или иначе няма много нататак, ти скачаш полицайте падат от моста и дават надписите...

  5. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #4

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    Благодаря за инфото.
    Хич няма да се мъча. Всеки път първо трябва да губя половин час за да карам 5 гонки с Razor. Ако бяха направили сейв, можеше. На два пъти бях близо, ама все ми слагат шипове на завой или след изкачване, няма видимост и пукам гуми. Пък и тез малките полицейски колички сякаш с олово пълни. С пълна газ се удрям в нея, тя едва помръдва.
    Не'ам нерви.
    Благодаря още веднъж.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    Братле, има си далаверки, за да не бягаш като луд... има 2 скривалища, където не могат да те намират куките и просто си изчакваш времето... едното е на бейзболния стадион - буташ надписите от едната страна и след това бързо отиваш и буташ надписите и от другата (ама така, че ти да останеш вътре на стадиона... после се скриваш в единия тунел и куките си обикалят от вън но до теб не идват
    Другото място (по лесно за укриване) е по магистралата, където двете ленти се разделят, за да обиколят един друг стадион, има някакви мостове там, ще го познаеш лесно, а около самия стадион има нещо като "околовръстно" - те това околовръстно около едната дъга на стадиона се разделя на две платна от една стена... ако влезеш по вътрешното платно ще попаднеш в един подземен гараж... ако си се бил откъснал от куките в този момент си остани там и гаранция, че няма пак да те намерят... само си свирят отвън и тва е

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #6

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    мдам тоя стадион е най-лесното място да им се изплъзнеш... само въртиш обиколки около него и те се бъркат по пресечките...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    dP, не е голяма кирия, но все пак си печелиш BMW, коеото ти прибраха в началото . И можеш после да си караш с него. Освен това последвалото филмче преди надписите е яко. Освен това си имаш забавяне на време, просто се ослушвай като гърмян заек кога казват "spikes" и си знаеш, че те чаката да те нае....т. освен това как за цялата игра не можа да научиш целият град наизуст. Този OLD BRIDGE се намира където по принцип има един багер и сторежа и пътя свършва там. В първата фаза на играта има едно яко околовръстно, то обикаля Студенският град. Та точно на един от изходите от града срещу него е тая задънена улица. Запомни къде е и си свърши играта. Освен това колите са тежки, САМО ако ги удряш в средата или при двигателя. Номера е да си пуснеш забавенето време, за се насочиш към ЗАДНИЦАТА на някоя кола, пускаш забавенето време и удряш NITRO-то. Само гледай как хвърчът КОЛИ. За да не си кажеш, че това са празни приказки ето ти едно шотче да се кефиш http://community.webshots.com/photo/...88398121WxRrhm.

  10. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #8

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    Тая далаверка със забавянето така и не свикнах да я ползвам. Губи се усещането, пък и избива малко на cheat.
    Както и да е. Вчера се ядосах и изтрих играта. Като ме отпусне нервата, пак ще я сложа да я довърша. По обясненията се сетих къде ще е стария мост.
    Колкото до BMW-то, разочарован съм от него. Има къде-къде по-добри коли в играта.
    10х.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    42
    #9

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    На някой случвало ли му се е да го изхвърли играта. Както си караш забива и те изхвърля. Прави го почти всеки път като седна да играя, но само по един път. Веднъж забие ли после като почна наново няма проблеми.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #10

    Re: Как завършва Need for Speed Most Wanted?

    Да PC от време на време обича да лъже и аз имал проблем със това да им се измъкна а индикатора да не изчезва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NFS most wanted
    От ilhanbg във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-10, 19:53
  2. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 06:15
  3. Need For Speed Most Wanted излезе
    От Az_sum_bre_ombre във форум ИГРИ
    Отговори: 43
    Последно: 24-01-06, 18:18
  4. Проблем със Need For Speed Most Wanted
    От FIFA във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-05, 19:23
  5. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 11:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе