Резултати от 1 до 8 от общо 8

NFS Carbon "Send Error"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #1

    NFS Carbon "Send Error"

    Проблемът явно е често срещан, четейки по форумите, решение обаче не намерих. При опит за сейф, след победа в "21 зона", или преминаване от състезание в друго, излиза на десктоп-а с желание да информира MS за това. Касперски пищи преди грешката, че NFS.exe се свързва с отдалечен сайт, съответно блокира достъпът до сайта и се стига до грешката. Играта е релийза на Рейзър с No-CD crack. Системата покрива изискванията с изключение на ОС-а - WinXP x64 SP1. Някакъв шанс да се оправи, без да се преинсталира ОС-а? Изобщо грешката на това ли се дължи? Драйверите на видеото са версия 92.ХХ , бета от сайта на нВидиа.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #2

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    Аз покривам всички изисквания и от към ОС дори, но и при мен чат пат се случва. Първия път като ме изхвърли направо ме върна в първи клас така да се каже
    За това save след всяко състезание и стискаш палци да не те изхвърли преди да си save-нал. Поне аз така процедирам.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #3

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    Същото ми се случваше докато не качих последните DirectX (от октомври) и драйвер за видеото( с ATi съм).
    Може да пробваш !

  5. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #4

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    @bestman при мен пак изхвърля, въпреки че съм с тях.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #5

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    Ще пробвам и с нови драйвери и с нов ДХ. На страницата на http://gamecopyworld.com има имидж заместващ, файла на Рейзър, някой да има опит с него, защото имам чуството, че проблемът май е в кракнатият файл.

    Редакция:
    Проблемът при мен го реших като си припомних проблемите със записите на старите версии на играта:
    control panel => regional and language options => regional options => customize => date и там махате след датата "г" заедно с кавичките, явно при запис играта записва и датата и се бърка с кирилицата.

  7. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #6

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    А аз имам следният проблем: Имам Windows Vista RC1 и играта пали, и точно след логото на EA Games играта катастрофира и ми пише: NFS Carbon Demo stopped working, Windows is checking for a solution of the problem. И това става абсолютно всеки път, когато стартирам играта. Има ли оправяне?

    Благодаря.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #7

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    По други форуми се среща решение на проблемът с Виста, като се направи да работи като Уин98,



    но там беше за рилийз кандидат 2, пробвай дано стане, като правиш и горните "гимнаститки" с драйвери и ДХ, качваш последните официални. Виж и тези форуми :

    http://forum.nfsunlimited.net/viewto...r=asc&start=40

    http://www.jcxp.net/forums/index.php...r&f=39&t=11326

    http://www.google.bg/search?hs=xp8&h...81%D0%B8&meta=

  10. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #8

    Re: NFS Carbon "Send Error"

    ОК, Ще пробвам.

    Off: А откъде да се изтегли Release Candidate 2, защото на сайта им има само RC1(5600)?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Fujitsu грешка "Compressor Temp. Error"
    От leo34 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 04-08-14, 12:00
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. ERROR "Application is not licensed to use this feature"
    От The_Wizard във форум Програмиране
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-06, 22:43
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе