Резултати от 1 до 4 от общо 4

От коя "библиотека" е този фаил ADVAPI32.dll ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    От коя "библиотека" е този фаил ADVAPI32.dll ?

    Когато зареждам една игра в Демон тулса ми излиза съобщение " The procedure entery point CreataProcessWhit TokenW could not be located in the link library ADVAPI32.dll" .
    Ако дам ОК на съобщението и пробвам от сетъпа във виртуалния диск се получава същото съобщение и дотам. Ако някой има идея , нека моля да я сподели.
    Добавено: в смисъл от коя програма съдържа библиотека с този файл , малко доуточнение на темата.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: От коя "библиотека" е този фаил ADVAPI32.dll ?

    хехе, кой се опитва да пусне Halo2 на Windows XP?
    познах ли?

    ако "да" - нищо не може да ти помогне. хало-то се подкарва с WoW Launcher-a, но при мен стига до началото на нова кампания, но отказва да стартира ниво...

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Re: От коя "библиотека" е този фаил ADVAPI32.dll ?

    FearMe ти си пророк. Нистина играта е тази. Аз , както съм казвал , не съм много по екшъните , но когато имаш деца е друго. Искат да има пуцалки. И естествено , аз минавам по-голямата част от играта (все пак повечето са за 12 +).
    Явно е , че няма да стане. Остава въпроса , защо е по торентите и имат ли връзка с главния мозък ъплоудърите. напоследък все повече игри са скапани и не тръгват поради една или друга причина.
    Както и да е благодаря все пак , иначе щях да се полутам още доста. Язък за свалянето на играта.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: От коя "библиотека" е този фаил ADVAPI32.dll ?

    ...слагаш временно една vista (за предпочитане на отделен хард, който после да затриеш до 0) и си готов

    halo2 е "vista only" игра и подкарването й под хр е по-скоро въпрос на късмет и случайност, отколкото на майсторлък. при мен и stenly стига до въпросното място и не може да зареди ниво, но пък има писано в нета, че е вървяла безпроблемно, така че пробвай все пак въпросния WoW launcher, може пък да си от късметлиите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Офроуд любители помагат на село Бисер
    От glowndark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 14-02-12, 21:05
  2. София Аудио Център-чакате си и това е!
    От kristian_nk във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-11, 18:26
  3. NEO LED-2411FHD - чете ли бг субтитри от флашка?
    От LEGAL във форум Други телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 14-04-11, 19:15
  4. Култовата игра "Max Payne" ще излиза на филм
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 16-07-08, 14:03
  5. Колко бихте платили за Windows + Office
    От Cko във форум Анкети
    Отговори: 100
    Последно: 16-02-08, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе