Ama vie mai gi minavate po pet pati s razlichni, v BG ste se izpotish da napravish neshto podobno - BG2+ToB exp = pone 250chasa za chovek deto darji da mine vsichklo kakto si podobava i bez tutorial - makar da ima mesta na koito moje i da triabva, pak i vinagi ste izpusnesh niakolko kuesta taka - no pak ima geroi deto stavat pochti nepobedimi - makar i ne chak kakto v NWN . Za razlika ot diablo tuka vsichko e taktika - edna bitka moje da opitvash da ia minesh 20 pati, da se otkajesh i da se varnesh sled niakolko nivtsa... - e, razbira se na polovinata gadove im deistvat razni polucheetovki nomera kato "fake talk" i t.n.

Misalta mi beshe che igrovoto vreme na BG , ako ne praskash kak da e, e OGROMNO - pak kvo ostava ako na 13-14 nivo ne si haresash geroia...

D2 dori ne stava za neshto podobno - tam haresvam mnogo samo muzikata i rando puskaneto na predmetite i nai veche kolichestvoto predmeti...

V tova otnoshenie Nevewinter e smeshna - ta tam ima 10-tina longswords zaedno s tia deto mojesh da si gi pravish... - SMESHNO - a v BG2ToB prosto ne moga da resha koi mech da ekipna.

Kefia se i na socketed predmetite v D2 pak i tam niakvi recepti i t.n. - nadiavam se Bioware da napraviat neshto takova za sledvashtoto BG i nai veche da ne mu oserat grafikata - NWN e super...



ASUS A7V333;AthlonXP1600+ as 2000+ (10x166MHz,1.67GHz,1.75V);2x128MB DDR400 Kingmax CL2 on 2/2/2/5/2CMD;Joytech ApolloGeForce4 Ti4200 300/500MHz;40GB IBM 120GXP 1x7200rpm;C-Media 8738 on board ;EVERCOOL ND15 cooler + 2xFan on case (45*Cmax)