Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Microsoft RalliSport Challenge

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #16

    Microsoft RalliSport Challenge

    Taia igra s Force Feedback volan prosto moje da te subori ot stola kato realizum ! Niama kakvo poveche da kaja

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #17

    Microsoft RalliSport Challenge

    Мисля че първите впечатления наистина са за липса на реализъм.С течение на времето обаче , особено като се отключат по-мощните коли това впечатление изчезва и просто се оказва че всичко е малко по-различно от Колин-а и просто не сме свикнали.Играта е страхотна и въпреки първоначалния скептицизъм мисля че ме кефи повече от Колин.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #18

    Microsoft RalliSport Challenge

    на микрософт нямам доверие за игри още от как пуснаха Motocross Madness (

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #19

    Microsoft RalliSport Challenge

    bravo medunski! nai-nakraya nyakoi da osuznae istinata za igrata! ;-) kolina bil takuv, kolina bil onakuv. abe nedeite da budete tolkova ogranicheni. poigraite i she ocenite igrata. malko raznoobrazie NIKAK NE E izlishno.



    laMARTIN:

    "на микрософт нямам доверие за игри още от как пуснаха Motocross Madness ("



    abe choveche ti chuvash li se??? MS moje da sa *****i zaradi OS-a si, no igri dostatuchno yaki sa izdali - Flight Sim-ove, Age-ove, space sim-ove... and so on. osven tova motocross-a si e mnogo kachestven za vremeto si - moje i da e e nerealen, ne znam - no opredeleno beshe goliam kef i ekshun i super grafika za nachaloto na '99 godina.




  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #20

    Microsoft RalliSport Challenge

    Yozo човече помогни - стигнах до трето ниво -Classic на втория етап -Rally cross international и като се опитам да я пусна играта крашва и ме изхвърля на десктопа.Иначе ако се опитам да заредя някой друг етап дори някой от следващите отключени няма проблем.Както се сещаш да пропусня цял етап е фатални защото няма да събера точки за да се отключи последното ниво - unlimited.Така че помагай ако можеш

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #21

    Microsoft RalliSport Challenge

    Най-накрая си взех играта Незнам какво ви е нереалното в нея - но аз съм само на врати! Даже днес ходих и си купих ново кормило, защото старото стана жертва на Rally Masters

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #22

    Microsoft RalliSport Challenge

    ne znam... pri mene varvi. probva li reinstall?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #23

    Microsoft RalliSport Challenge

    abe turturelo kakvo ti e novoto kormilo? kolko para i otkade? dobre li se kara, v smisal realizum ima li?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #24

    Microsoft RalliSport Challenge

    Yozo> ами аз със клавиши немога да играя и съм свикнал да играя с кормило само! Мен ми е реалистично доста Кормилото го взех в неделя вечерта, след като взех играта от Метро за 50лв. В момента си търся хубаво кормило Logitech .... Гледах някъде преди години в едно геймърско списание кормило с лост за скорости, педали и 3ти модул - ръчна спирачка! Обаче немога да открия адреса на фирмата - ако някой го е виждал да даде някакви координати ?

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #25

    Microsoft RalliSport Challenge

    v metro ima 2 vida - koe ot dvete? i yako li e kato za 50 leva?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #26

    Microsoft RalliSport Challenge

    Ми пише Vikings нещо си ... За 50лв. си заслужава!

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Microsoft visio
    От procar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 16-07-12, 08:27
  2. f1 challenge - cheats ???
    От eror във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-04-07, 16:07
  3. Microsoft и Novell
    От Malone във форум Linux
    Отговори: 0
    Последно: 20-02-07, 08:55
  4. Мой гаф или на Microsoft ?
    От Niakoi във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-06, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе