Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Microsoft RalliSport Challenge

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #1

    Microsoft RalliSport Challenge

    Впечатления има ли някой?! Пишат хубави неща за нея ..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #2

    Microsoft RalliSport Challenge

    Разбрах само че била по-яка и Collin McRae.AА иначе ето повече информация - http://www.microsoft.com/games/rallisportchallenge/.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #3

    Microsoft RalliSport Challenge

    Mi kvo da vi kaja, imam igrata - 3cd e. Prosto s dve dumi igrata e velika! grafika-razmazvach - 10x po-yaka ot tazi na CMR2, a moje bi i ot tazi na CMR3. optimizirana si e za GF3, 4 sas vsichkite mu tam pixel shaderi i gluposti. :-) samo da vidite kolko yako izglezda vodata, leda... vsichkooo. gameplay-a e ubiec, mnogo koli, mnogo pisti, mnoo eksun i mnogo realizum. edinstvenia nedostatuk i nerealno neshto v igrata e damage-a - dosta slab, kolata ne se troshi mnogo, dori po-malko ot kolite v CMR2. e za smetka na tova e poveche ot NFS:HP2 :-) ta tova e obshto vzeto. ami igrata e logichno da e yaka, shtom sa ya priznali racer No.1 za XBOX!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    12
    #4

    Microsoft RalliSport Challenge

    Abe vie dobre li ste???Kakvi gi govorite?

    syglasen sym 4e grafikata zaslujava ocenka 10, oba4e upravlenieto na kolite taka SUUUX 4e nqma pove4e nakude, ne moje da stypi i na malkiq prust na colin mcrae.Kakvito i promeni da pravish v setupa na kolata nqma adekvatna reakcia...ako trqbva s edna duma da obobshtia SUX.Ne si zaslujava tegleneto.Ubeden sym 4e na CMR fenovete igrata nqma da im dopadne!!!

    A tova 4e Microsoft kazvat 4e e naj qkiq RACER za XBOX e estestveno, i igrata e tqhna i Xbox-a e tehen,nqma da si pliuat na produktite ia?

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #5

    Microsoft RalliSport Challenge

    kazvat go GAMESPOT che e nai yak racer za XBOX!!!! i na CMR-a e super nerealno!!! kolata se purzalia kato po led na normalna pista i ne se purzalia na leda. RSC e velika i mnogo realna, moje bi realizma ne ti dopada no tova si e tvoi problem. az se kefia tochno na takiva igri. i ne mi kazvai che e yak CMR sled kato se frasna v nyake minmalno hrastche se edno se raskam v nyakoya ogromna skala. i oshte neshto - mojesh li nacmr-a da izlizash ot pistata - ne! ima li babuni i skokcheta -ne(e moje bi 5-6 v cialata igra)!!! COLIN SUXXX!!!

    RSC RULEZZZ!!!

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #6

    Microsoft RalliSport Challenge

    abe igrata e gotina ama sound-a mnogo me drazni!Moje bi o6te ne sum sviknal ama toiq dvigatel mapravo pishti na tiq visoki 4estoti i ne6to niamam speech, moje puk pri men da e problrma.Osven tova verno grafikata e velika ama ne6to izglejda niakak sterilna - niama piasak ili kamani da hvur4at na zawoite 6to taka.E az sym igral samo nekolko minuti ama zvuka nai-mnogo me drazni.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #7

    Microsoft RalliSport Challenge

    problema s zvuka se opravia kato se izkliu4i hardware acceleration na sound ot dxdiag.E sega igrata e savsem razli4na!!!Btw toia problem e samo pri MB s vgraden sound VIA

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    12
    #8

    Microsoft RalliSport Challenge

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Yozo


    kazvat go GAMESPOT che e nai yak racer za XBOX!!!! i na CMR-a e super nerealno!!! kolata se purzalia kato po led na normalna pista i ne se purzalia na leda. RSC e velika i mnogo realna, moje bi realizma ne ti dopada no tova si e tvoi problem. az se kefia tochno na takiva igri. i ne mi kazvai che e yak CMR sled kato se frasna v nyake minmalno hrastche se edno se raskam v nyakoya ogromna skala. i oshte neshto - mojesh li nacmr-a da izlizash ot pistata - ne! ima li babuni i skokcheta -ne(e moje bi 5-6 v cialata igra)!!! COLIN SUXXX!!!

    RSC RULEZZZ!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ha ha

    Ti maj ne si mnogo na TI s tezi igri.Tova za hrast4etata v CMR e typo no nqma nishto obshto s modela na upravlenie na kolata,koeto me drazni naj-mnogo v RSC.

    1 RSC moje da se igrae bez izobshto da se polzvat spira4ki=kude e realizma tyka?az tyk vijdam syvsem oprosten gameplay , no qvno na teb ti haresva

    2 Pone 80% ot zavotie se vzimat na 5-ta,syshto super smeshno.Syvsem tipi4no za igrite za konzoli

    3 Ako reshish niakoj zavoj da go se4esh malko typata igra vednaga te vryshta na pistata!!!!pri tova po nazad otkudeto si izlizayl



    vyobshte li4i si 4e nqma opit Microsoft s toq tip igri!

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #9

    Microsoft RalliSport Challenge

    ti mai si si tupichuk i tova si e. koga sum kazval che hrastchetata imat neshto obshto s upravlenieto na kolata. KAZAH che kolata v cmr se purzalia kato po led - super nerealno!!! nyama naklanyane, preobrashtane i t.n Ama ti mai si slqp!!! osven tova absurdno e da kazvash che se zimat zavoite bez spirachki na RSC, ako go pravish kolata izhvurcha nyakude si. i treto prav si za vrushtaneto pri po-goliamaoto sukrashtavane na putya. tova obache e po dobre otkolkoto v cmr kudeto izobshto nyama vazmojnost za sukrashtavane - putya e ograden s vaprosnite hrastcheta, darveta i ogradki - tvardi kato skala!!! i vse pak v RSC moje da se sakrashtava patia na zavoite no ne mnogo! she vidim novia CMR i togava she govorim. BTW Gamespot davat 8.8 ocenka na PC versiata na RSC. vij na CMR2 kolko davat...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    12
    #10

    Microsoft RalliSport Challenge

    Ti ili ne 4etesh ili ne razbirash kakvo sym napisal i s po-gornite si iskazvaniq sam dokazvash koj e TUP.Vzemi i pro4eti kakvo pishat horata za igrata i posle pak pro4eti BAVNO gorniq mi post.

    --------------------------------------------------------

    http://www.zdnet.com.au/gamespot/xbo...0264483,00.htm



    Rallisport Challenge, while looking a lot like a game in the calibre of Colin McCrae Rally,is rather more like the arcade Sega Rally. It plays fast and furious, with very slight penalties for mistakes and crashes.The game goes into far more rally driving competition detail than the one-dimensional Sega Rally did, but doesn't go all the way into the accurate time-based competition and punishing physics that Colin McCrae games are famous for. For example, quite a few races involve other cars racing on the same track as you - this is considered far too dangerous for real-life rally driving. Crashes in the game are unrealistic, with cars following wacky aerial corkscrews and other strange behaviour once they leave the road. Additionally, the interaction of the cars with uneven ground at the trackside is rather odd. For example if a car comes to rest with it's underside resting on a ridge that fringes the track, it will jump about as if on springs - obviously some kind of "physics fudging" algorithm. Effects like this often prevent you from driving back onto the track yourself - reducing the traction of your wheels and artificially bogging you down. This is annoying

    ---------------------------------------------------------



    http://www.avault.com/consoles/revie...p?game=rallysc



    Will this release have the unforgiving physics and controls that usually turn more traditional drivers off?The answer to that question, it turns out, is a resounding,"NO"While the Rally basics

    are readily available, the realistic elements that some find detract from the experience have been left out. Personally, I love realism in these games and want to know that if my car slides into a bank too hard, it will steer oddly until the end of that track section Those who like their Rally hardcore would be better served by a more dedicated title like the PlayStation's Colin McCrae Rally 2.0. That said, everyone else, and a huge portion of the hardcore fans, will leap at the chance to get behind the wheel of this brilliant piece

    of programming. For sure, the lack of repair issues and so forth makes this more of an arcade offering, and the somewhat light gravity and accelerated speeds accentuate this impression.

    ------------------------------------------------------

    http://www.final-level.com/xbox/rall.../r3006022b.htm



    RC's biggest failing is the handling - as I mentioned earlier, it's something we've come to take for granted after the truly great driving/racing games like Polyphony Digital and Codemasters' efforts.The cars in RC just don't feel right - the steering feels so direct sometimes that you feel like you may as well use the digital D-pad, and then as you enter a corner and brake, you'll lose virtually all cornering ability altogether (I presume this is an attempt to simulate locked front wheels, but it happens regardless of how gentle you are with the brakes, and the only way to sort the car out and get it round a corner is with judicious use of the handbrake). There's waaaaay too much inertia sometimes, and absolutely none at others - it doesn't feel right, it makes the cars feel like trucks on minute, and go-karts the next, and it certainly isn't fun

    ----------------------------------------------------



    http://www.gamersmark.com/reviews/view/143





    Don't expect hardcore realism. While you cannot blaze through the ame without letting off the gas button, lets just say the game sacrifices realism for speed in some cases. Control is crisp and solid

    -----------------------------------------------------



    http://www.gamepro.com/index.html?/m...ws/21283.shtml



    The only downer to this solid racer is the cumbersome controls. Countersteering and cornering are almost impossible to master and can annoy even veteran racers

    -----------------------------------------------------



    I ako ti otdelish i 1/5 ot vremeto, koeto az izgubih da ti tyrsia dokazatelstva, da pro4etesh i OSMISLISH napisanoto moje i da ti vleze neshto v UMNATA glava!!!

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #11

    Microsoft RalliSport Challenge

    sviknali veche s cmr i pochvat da govoriat che vsichko drugo e nerealistichno... i se kefiat na lednikovoto parzaliane. da mu se nevidi - abe ti karal li si na rali sastezanie ili kvo? a i kvo mu e tolkoz skorostnoto na RSC - che diga do 220 ponyakoga - da pishe go na kilometraja i e nerealno, no useshtaneto izobshto ne e po barzo ot tova v cmr... damage-a e nerealen - vyarno, no vse pak go ima, dori dava otrajenie varhu kolata kato upravlenie - moje bi dosta po malko ot cmr - saglasen sam no vse pak ima. no nie govorihme za upravlenieto - kefi si se na sheinata v cmr i ne mi govori. aide, vseki s vkusa si... btw kakvo mislish za igrata rally masters?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #12

    Microsoft RalliSport Challenge

    Rally Masters e super dobra igra!

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #13

    Microsoft RalliSport Challenge

    i az taka mislia - 100x po-dobra ot cmr-a...

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #14

    Microsoft RalliSport Challenge

    пълна тъпотия е тая игра

    графиката са я докарали наистина, личи си поддръжката на GF3/4

    ама управлението, реализма - пълна сркъб в стил Майкрософт

    тия хора не са ли играли Colin McRae Rally преди да почнат да я правят тая игра?

    особено как подскачат колите по пътя - все едно че гледам жабчето от Frogger 2

    не ми я хвалете глупавата игра, ами чакайте Colin 3

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #15

    Microsoft RalliSport Challenge

    aide pak s toia colin. be zemi podkarai nekoia kola s 120 po cheren put i she vidim dali nyama da zapodskacha kato bugs bunny...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Microsoft visio
    От procar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 16-07-12, 08:27
  2. f1 challenge - cheats ???
    От eror във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-04-07, 16:07
  3. Microsoft и Novell
    От Malone във форум Linux
    Отговори: 0
    Последно: 20-02-07, 08:55
  4. Мой гаф или на Microsoft ?
    От Niakoi във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-06, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе