Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Need For Speed 6 Hot Pursit 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #1

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    [:-ashamed]

    Ot kade da si ja svalia? Mnogo mi se iska da si ja downloadna, no niamam dostup do free.techno-link.com [:-cry]

    Ako imate link za free.evro.net ili niakude drugade pishete[:-bouncy]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Откъде си, братле ? Пиши, мисля си че все някой от хората тук може и да ти я запише, вкл. и аз, ако имам как да ти я пратя.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #3

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Az moga da ti ia dam, ot sofia sam, pishi ako iskash

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #4

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    offtopic:Struva li si igrata 4e 4uh ne mnogo dobri otzivi za neq?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Медунски, играта много си струва. Аз по принцип не харесвам игри с коли, но това е нещо различно !

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #6

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Ами ако искаш нещо реалистично забрави за нея

    Ако искаш екшън и яка графика с яка музика ще ти хареса.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #7

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Az sum ot Sofia taka che ako imate neshto v predvid mi pishete. Rabotia blizo do hotel Hemus. Ako mojete da mi ja pratite mi pishete v foruma ili na e-mail: georgyg@abv.bg. Predvaritelno blagodaria!!!

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Suren, смятам 4е нещата при тая игра стоят точно наобратно - реализмът, поведението на колата, различното сцепление на различни повърхности, дърпането в завоите - всичко това си е на ред. Графиката - задоволителна, аз не искам някакви кой знае какви пейзажи, щото по тях не може да се кара [][][^]

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #9

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Абе за реализъм наистина е малко трудно да се говори. Доста нереално е примерно да се треснеш с 200 и кусур км/ч в некой от насрещното и да го изместиш и да си продължиш, като едновременно с това не слизаш под 100км/ч. И такива примери много всъщност . Точно с катастрофите въобще не е реалистично. Вярно, че по различните повърхности се движи различно, но това все пак е нормално да го направят, без да значи че е реалистично . Но играта си заслужава да . То ако беше неква супер реалистична нямаше да може да се играе. Идеална е. Въпреки че сега когато малко ми поулегна радостта от игрицата забелязвам и някои неща, дето можеха и по-добре да ги направят. Много се дразня например, когато в дадена игра нещо мноо яко от предишните версии го няма в новите. Да се чудиш що махат някои много здрави екстри.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #10

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    taia igra ima tochno 0% realizum!!! i ako ne ste karali istinska kola moje da si govorite 100 godini! az karam ot dosta i znam istinata za NFS!

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #11

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    е то никоя симулация не се доближава и на светлинна година от реалността! аз съм карал картинг като малък и ми е добре известно за какво става въпрос при състезателните коли. Важното при NFS е че е достатъчно лесна и достатъчно приятна за да кефи []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #12

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by laMARTIN


    Suren, смятам 4е нещата при тая игра стоят точно наобратно - реализмът, поведението на колата, различното сцепление на различни повърхности, дърпането в завоите - всичко това си е на ред.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    не е :Р

    нищто общо с истината.

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by laMARTIN


    е то никоя симулация не се доближава и на светлинна година от реалността!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Collin McRae Rally 2.0 е доста по-близо!

    Collin McRae Rally 3.0 да не говорим.

    (не ме питайте за последната - нямам я)

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by georgyg


    Az sum ot Sofia taka che ako imate neshto v predvid mi pishete.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Младост2, бл205а, вх2, Интернет клуб Игуана.

    Търсиш Павел (мен - 088711800) и ти я записвам на cd.



    между другото имам проблем със същата и се наложи да върна 30.82 вместо 40.72 за W98SE (при който трепти неприятно на gf4mx440) ако някой се сеща за патч или начин да си я подкарам на 40.xx ще съм му много благодарен, щото както се сещате заради едното НФС губя около 15% от производителноста на картата!

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #13

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Абе за реализъм не може да се говори наистина, но като графика до сега няма по-добро при кар симулаторите. Поне мене ме кефи яко и мисля тия дни да я превъртя на Hot Pursuit

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #14

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    Veche ja ima i na free.evro.net i sum pusnal da se svalia. Vse pak vi blagodaria za otzivchivostta. A po vuprosa za CMR 2.0 naistina e super.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #15

    Need For Speed 6 Hot Pursit 2

    абе не салоши игричките, nfs 5 ми беше твърде реална, 6цата си я бива, но като че ли 4ката ще ми остане в сърцето...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. NEED For Speed-carbon
    От Z*E*W*A във форум ИГРИ
    Отговори: 23
    Последно: 15-01-07, 20:03
  2. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 06:15
  3. K7S5A + ?CPU = max speed
    От MomoSat във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 19-10-05, 10:04
  4. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 11:46
  5. need for speed 5
    От poznai във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-01, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе