Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Има ли живи фенове на Heroes? :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Има ли живи фенове на Heroes? :)

    започвам темата, защото излезе затворената бета на Heroes 6, която моя милост имаше удоволствието да изцъка (всичките 2 нива и реших да споделя впечатленията си от една от малкото любими игри, които са изпълвали до момента свободното ми игрално време (колкото и имагинерно да е понастоящем...)

    ( затворената бета можете да намерите по всички тракери, не е противозаконна

    разработчикът е друг, но се усеща слабо по механиката на играта
    визията е великолепна като за такъв жанр игри. не е кой знае колко по-красива от 5 (ако изобщо), но някои детайли се усещат по-благи

    по-сериозните промени са в логиката, като някои са за добро, някои за лошо

    накратко за "лошото", което от видяното в тези две нива е съвсем малко, но определено е дразнещо. Heroes може да е всичко, но не е елементарна игра. тя е като бриджа на игрите - можеш да го цъкаш и просто така, но истинското удоволствие идва от задълбаването. е, задълбаването в бетата на 6-цата е възпрепятствано от липсата на текстово обяснение на всичките малки иконки на характеристиките. които, от своя страна са увеличени спрямо 6 и по този начин много затруднява стратегията, а тактиката по време на битките се свежда до класическото "бухай стрелците, докато си забавил бързите пешаци". надявам се (ама много силно), че ще напълнят празното място около иконките с думички коя икона какво е, аджеба

    второто лошо нещо е, че отвориш ли с десен клик контекстните менюта, остават си затворени, а те хич не са малки заради гореспоменатите множество характеристики. и в един момент се оказва, че 1/3 от екрана ти е закрита от чаршаф, който трябва специално да затвориш. не че някой ще те фрагне в това време, ама е досадно

    третото е изключително семплият изглед на градовете. ако ви е харесвала грандоманщината от 5 (аз я обожавам), забравете. тук оставаш с впечатлението, че или чисто и просто не е включено в бетата, или че всичко ще си остане на ниво "представяй си".

    и последната дреболия е чисто техническа - малко нещо не са уцелили и за натискането на всеки бутон трябва да цъкнеш под него

    хубавите (с изключение на така или иначе хубавата графика) се свеждат до две неща:

    1. по-доброто и оригинално анимиране на размяната на удари, което е красиво, но безполезно в чисто игрален смисъл

    2. дребната, но с колосални последици идея за конвертиране на градовете на чуждите раси към твоята. изключително оригинална идея, която преобръща начина, по който се играе (в бетата по-слабо осезаемо, но се обзалагам, че в крайния продукт ще е колосално). с напредването на играта досега и завземането на чужди градове, всеки жертваше бонусите от това да имаш еднотипна армия за сметка на присъствието на няколко топ-гадинки. резервните или спасителни армии пък бяха от всякаква многобройна сволоч, която беше силна просто с многобройността си и издържаше 2-3 битки. замислете се сега какво се променя с конвертирането. трупането на МНОГО гадинки от нисък левъл ще е възможно още в ранен етап, водейки както до реална полза от това да си ги купувате и влачите със себе си, така и в по-късен етап от играта да имате същински пълчища хлебарки. да не забравяме и другия край на тоягата - предполагам, че вече няма да са изключение армии от по няколкостотин дракона, така че най-вероятно ни очакват епични битки

    накрая ще спомена една определено "сива" област, която не знам към плюсовете или минусите да сложа - специалните умения на героя. толкова са много, ама МНОГО, че в един момент си зададох въпроса "защо изобщо са се мъчили да ги мъдрят толкова?!". понеже в бетата липсва магьосник (както и магически кули в градовете) започнах да се чудя дали не са решили да преместят магиите под формата на специални умения. да, чак толкова са много! подредени по класове, някои в дървета... абе умения да искаш ще видим по-нататък...

    наистина ми е интересно какъв ще е крайният продукт. впечатлението от първия половин час беше разочарование (като при 4-ката), но после някакси свикваш с по-малките фигурки (великолепни при зуумване) и претрупаните и неинформативни чаршафи. надявам се, че ще бъде добро като 5 ( да, аз съм от еретиците, които харесват 5 колкото 3 ). както и от тези, които се влюбиха в Disciples 3

  2.  
     
  3. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #2

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Вече я има и в замундата, но поне за мене е поредното разочарование .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #3

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Аз още цъкам 3.58 от времем на време

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    И аз дръпнах 6-цата.
    Детето я цъка с огромно удоволствие.

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #5

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Аре не излезе ли вече пълната, нали септември. Еееех, че докато я кракнат.... И аз мноо се изкефих на бетата, к'во и дърти дингили могат да я играят също. А за скатавка от раб Херо-то е супер, направо забравям къде съм и какво имам да правя angel
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1315542120[/time]_________________________________________________

    Ауу, че мярнах и някакъв трейлър на новото AGE. (of empires ) Дано не се лъжа, че ще има ново, но и там, до сега не са се излагали. Тъкмо на зима като няма раб - климата на 30* и , бой на " агето" и " хероеса ".

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Хмм, появи се целия Heroes 6
    Ще го дръпна и ще го предоставя за тестване на детето днес, утре.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    аз тия дни ще я предоставя за тестване на самия мен

  10. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #8

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Хмм, появи се целия Heroes 6
    Ще го дръпна и ще го предоставя за тестване на детето днес, утре.
    Как е? Аз тествах демото ама нещо не бях очарован?

  11. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #9

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Направо на сила го играя по цял ден Става, като няма нищо по интересно , ама иска здрава машина за да е читава бързината и хубава графиката, а и картите са малко. С неизпържен процесор, на голяма карта, докато чакам да дойде моят ред, понаписвам по някое мнение във форума да убия времето.

  12. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #10

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Ясно няма смисъл даже да е тегля, ще си чакам диабло-то....

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Екстра е. И детето, и 666 жулят яко, продължително и с кеф.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #12

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    ... и после ти подписваш бележник с двойки с кеф

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Ааа, няма такива неща. Слънце е дитето.

  17. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #14

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Щом Крис казва ще взема да го изтегля да тествам и аз...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #15

    Re:Има ли живи фенове на Heroes? :)

    Никак не е лоша играта, даже бих казал е доста увлекателна.
    Това че crash-ва от време на време си е в реда на нещата като за нова игра
    Само не мога да разбера къде е one click move на героя ако някой го знае моля да ми каже, че
    съм свикнал от Heroes 3, понеже това допълнително второ натискане с мишката винаги ми е било адски досадно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Софиянците - Живи ли сте , здрави ли сте ?
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-14, 22:59
  2. Аниме - има ли фенове ?
    От obshtinska_mishka във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 27-07-10, 16:40
  3. books.bg - живи ли са?
    От NO CARRIER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 04-12-06, 12:30
  4. Отговори: 6
    Последно: 07-05-03, 16:52
  5. Живи сме?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 12-04-02, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе