Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 113 от общо 113

QuakeIIIArena

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #106

    QuakeIIIArena

    На тебе ти трябва рейс със силен звук, да не кажеш после че ти бил слаб звука...



    BTW чак сега забелязах ква е сигнатурата на legolas - Ничше rulez !!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #107

    QuakeIIIArena

    Лорде, аз пък чак сега видях поста ти за Факинтоша - признавам си, през цялата Гола-Вода кампания с етикетчетата и смс-ите тайничко се надявах да ме споходи късмета и да се сдобия със заветния Факинтош....не за друго, ами жената се в неподходящия момент иска да си проверява пощата от моя компютър, хихи )

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #108

    QuakeIIIArena

    В клуб Игуана вече пристигнаха няколко автобуса [] и се започна трескава подготовка за предстоящия турнир. Очакват се много гости и се надяваме, че нашите приятели HITMAN 47 и LordOfEvil ще се отзоват на поканата. Ето това вече ще е парти с най-добрите в българия.

    И да паднем, и да бием - па ше се напием! [:D]



    Ето и повече инфо:

    http://www.gamescult.net/modules.php...der=0&thold=-1

    ...а за информация от извора - 088 711800 (аз)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #109

    QuakeIIIArena

    Демота от срещите?



    BTW По добре със закъснение отколкото никога:



    <center></center>

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #110

    QuakeIIIArena

    Искам да благодаря на Леголас за прекрасната организация ,услугата която ми направи и вьзможността да се изкефим всички заедно.Мога да кажа само добри нешта за играчите и да поздравя шампиона k4Jorik.Щто се отнася до мен...мухаха.Жребия показа че трябва да играя с Жорето и естествено паднах.После с Шон Пол направихме доста добра игра и след като му взех дм6 тои ме победи с 1 на зтн и с 1 на т4.Доста добре бяга и се крие тоя приятел но ништо аз сьм си виновен.Надявам се и за напред да има такива яки сьбирания!!!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #111

    QuakeIIIArena

    Лорде, твойта кола дето си я пльокнал там с АМД двигател ли е

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #112

    QuakeIIIArena

    10х Енъо!

    Аз поне се изкефих на Пицата (нищо лично) ...

    иначе и аз бой ядох



    Мъни: Да, да...

    ...къде виде място за радиатор? Вапочила не влаа под капака





    Лорде, за демота погледни новината в Gamescult.net - tam ima link.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #113

    QuakeIIIArena

    Е, това е напълно лично мнение... Напълно съм съгласен, че CS е най-нещастната и бъгава 3Д простотия, ама пък трябва да си баси запаленият геймър, за да играеш неща като q3!

    На мен лично ми допада q2 и скоро с едни приятели тръгнахме да я търсим из града и навсякъде, където питахме ни гледаха като телета у шарени врАта [:D]... това е най-яката 3Д игра за мен...



    P.S. След като играя 2-3 часа q3 и като видя графиката и движенията на CS и незнам защо ми став толкова смешно винаги [)]



    <font color="orange">Една игра трябва да бъде интересна, бърза, динамична, смислена, красива, приятна, да няма (много) бъгове и най-важното да те РАЗТОВАРВА.</font id="orange">

    По тези характеристики определям CS като боклук.. [^]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе