Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #16

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Mi 4e to koj govori za quake 3?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #17

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Неможем да виним хората че не искат да играят Quake3. А не сте ли се замисляли 4е все пак Quake-to ни харесва то4но поради при4ината че не е масова игра като СS? Играйте каквото ви се играе само Fun да има

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #18

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Ако разгледаме cs-а на професионално ниво смея да твърдя, че е много обаятелна игра. Такава стратегия в 3D екшън се среща рядко. Говоря естествено за игра 5vs5 на cpl карта (bomb-defuse). Повечето тук знаят, че съм маниак на Q3, но игрите са различни и няма място за сравнение - и двете имат предимства и недостатъци.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #19

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Павка,за предимствата си прав. Колкото до недостатъците,не искам мнението ми да се разглежда като на Quake 3 почитател, но като се замисля Quake3 в действителност е 3d shooter със един единствен недостатък - не е достъпна за всеки, а именно - доста сложна! От друга страна е увлекателна, динамична, красива (колкото и странно да звучи това на някои) и лишена до максимум от бъгове.Постави се на мястото на човек, който тепърва започва да играе Quake, но до него няма по добър играч, който постоянно да му дава наставления, съвети и т.н., мислиш ли че някога би разбрал що е туй Засилка дори?? Аз едва ли сам бих го открил, да не говорим за 100тиците други пинизи които оформят играта като цялост...

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #20

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Aaaa, има и много други недостатъци, Мите! Дори само един от тях може да е супр коз в ръцете на анти-куейкъра. Именно "random spawn" - елемент подтискащ до голяма степен способностите на играчите. Сам знаеш каква гадория е "shotgun spawn" при pro-q3dm6 или "fast spawn multikill" - серия, която може да реши играта във всеки етап от започването й и няма нищо общо със способностите и уменията на играчите. Такова нещо при cs - няма!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #21

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    На-масовите спортове затова са масови, защото в тях късметът играе голяма роля и винаги има изненади. Ако всеки мач побеждаваше по-добрият, нямаше да има нито залагания, нито някой щеше въобще да гледа. Куейкът затова е добър, защото късметът почва да играе едва когато двамата играчи са с изравнени възможности. А колкото до "spawn rape", той има доста общо с уменията, защото не всеки го може. За "random spawn" мога да кажа, че той претърпя доста изменения, така че в момента не е съвсем рандъм. Мисля, че е идеален и че е предимство, а не недостатък, въпреки че тук вече късметът играе доста голяма роля, но късмет така или иначе трябва да има, за да е интересно :-))

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #22

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Любе, това за късмета беше добро, наистина не се бях замислял че едва при еднакви възможности той най-често се забелязва... Всъщност основното предимство за мен в Куейка е фактът, че всичко е много прецизно и рядко биваш изненадан от изхода на схватката (поне на мен не ми се е случвало с някаква калитарска глава да ме убият от 200 метра като съм на 100 - 100 :РР)!!! Както и да го погледнеш ЦС и Ънриъл са игри при които има голяма вероятност една и съща ситуация всеки път да има различен изход(неможете да отречете че ви се е случвало да сте да сте на 5 кръв, обаче по незнайни причини уснявате да убиете 1,2,3-ма, които са на 100 кръв преди да се споминете, или пък някой на 1 кръв уснява да ви убие, когато вие сте на 100... това имам предвид под еднаква ситуация с различни изходи)... на тази и с игу.Ана сме единодушни

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #23

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    късмет.. що е туй... май му викам вързия



    Фанатика е прав - на ЦС дори някой ламер може да му върже и да направи някой друг фраг, докато ламер на К3 просто не може да се вреди за фраг... Вярно си е - ЦС е лесна боза, вярно че и там има много добри, но на играта и липсват 1000 елемента, а на тяхно място има 1000 бъга които в най-неподходящия момент дънят яко. Като гледам УТ 2003 има заложби за добър геймплей като изключим че там системата е малко по-различна... признавам без strafejump изобщо не е интересно. Какъв кеф изпитах преди време като почнах да играя RTCW и открих че и там го има (е не като в куейка ма го има). След това пускам GORE и с първия стрейф осъзнавам че такова животно няма и правя някакви про мод завътания с AIR control )



    Искренно се надявам ID да си продължат добрата традиция с Quake 4, а ако може още с DOOM III, стига да обявят мултиплеър за нея!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #24

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Taq seria ot izkazvaniq mnogo me izkefi.Az podkrepqm Fanatica i lorda.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #25

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Съгласих се за spawn-a! Обаче продължавам да твърдя, че CS не е бъгава игра! Знаете ли как се заражда страфе-то на Q3 - ми прост бъг. В този ред на мисли бъговете на CS спират да са бъгове когато са добре познати на всички участници. Мисля, че мнението анти-cs на повечето участници в тази тема се формира от опита им в масовите въргали в сървърите по интернет. Това е все едно да даваш мнение за волейбол, а да си играл само "топка над въже".

    Диане, ако мислиш, че ламус може да прави игри на CS ела да те пусна срещу един младеж от клана. igu.Dragon1te се пише. Ако му вземеш игра - ще те черпя!



    п.с. и на мен няма да ми вземеш вероятно - ма айде [:P] не ти знам играта.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #26

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Павка, прав си че има голяма разлика в игрите 5 на 5 и тези в сървърите за 20 души! Обаче струва ми се не се досещаш за нещо много важно... трябва да се има предвид факта че ние говорим изцяло за ЦС, имайки предвид изцяло неможеш да отречеш че тук в Бг 90% от играчите играят в мелета защото било по-весело! Което на мен ми говори само едно - всички тези кланове и глупости са смешни, с 1 дума - Ламерия! Неможеш да отречеш, че покрай този ЦС се завъдиха и куп "Гамери", които преди да излезе тази игра не са се докосвали до компютър... и изведнъж стават БЕЗСМЪРТНИ (започва се с клановете, турнирите и с невероятното самочувствие,че играят нещо...)! Точно тук бих пуснал и една моя лична теза,че най-добрите играчи на ЦС в Бг в момента са наполовината на уменията на Жорик по Куейк! Което е смешно имайки предвид колко масова е ЦС-а Както и да е... надявам се не съм засегнал никой, но това е просто мое мнение, мнение със основа, тъй като съм играл и двете игри доста. cu

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #27

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    хаха Колкото до Драгонайт... аз лично се признавам за ламуга на ЦС обаче на него няма да му взема само 1 игра а повечко... изооообщо не претендирам да го бия, той че ще ме смачка ще ме смачка, но нали вързията е относно 1 игра Но той на Куейк срещу мен няма да знае къде е, да не говорим да ми направи фраг. Дори ако потренира 2-3 месеца К3 и му играя сериозно после резултата ще е същия! Казвайки това нямам предвид че съм големия играч, но не трябва да забравяме, че К3 е доста по-трудна, и ако ще да си бог на ЦС, при К3 уменията ти автоматически падат на 0 (просто гейм-плей-а е коренно различен! Ще кажеш - да, ама ако ЦС-ара цели... ми той нека си седи зад ъгъла както е свикнал и да ме чака да ме уцели буахаха:Р)))

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #28

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    Като поиграеш с него ще разбереш, че не си прав. Това ще стане на десетата поредна глава, както се случи и при мен. И това е само 1 v 1! На 5-ици е още по-добър, а има толкова по-добри от него, които ще го омажат, а те самите ще падата на 0 от най-добрите в БГ и т.н. Не забравяйте, че имаме играч в отбора на Европа. Представяте ли си от колко играещи в Европа (на най-популярната игра) си е извоювал място там. Може да се пробваш и на него на вързия. От опит глава не боли. Уважавайте труда на всички - има добри и на тази игра, както и на всички останали, независимо дали ви харесват!

    И пак ще кажа: Бъг-а престава да е бъг, когато и двете страни знаят как да извлечат полза от него и как да се предпазят от евентуалната му употр*** срещу тях самите. Тогава той се превръща в условие на играта.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #29

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    E tova 4e Fanatica ili Dian ili dori az nqma da mojem da napravim frag na toq tvoq 4ovek Legolas prosto ne go vqrvam.Vse 6te za4akalq zad nqkoi sanduk s 3-3 ili 2-2 primerno toi 6te mine i 6te go zapukam qko.Nqma na4in prosto da e tolkova dobur!?!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #30

    CS vs. Q3 - или по добрият 3Д мултиплейр шуутър!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by HITMAN 47


    E tova 4e Fanatica ili Dian ili dori az nqma da mojem da napravim frag na toq tvoq 4ovek...<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Казах игра, не фраг!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой е най-добрият режим?
    От Tonyo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 19-02-14, 14:27
  2. Кое е по-добрият вариант за CD
    От vencifcl във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 26-03-13, 17:05
  3. Наи-добрият ISP :)
    От DPetrov във форум Windows
    Отговори: 20
    Последно: 24-06-01, 15:39
  4. Timeport е най-добрият тел. за 300 лв.!
    От Pecho във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 07-06-01, 15:04
  5. Кой е най-добрият Firewall?
    От mitsy във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 11-02-01, 22:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе