Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 71 от общо 71

Freelancer излезе!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #61

    Freelancer излезе!

    и аз се чудих бая време за бъга със звука но открих че този път от M$ наистина са написали нещо полезно в Readme файла

    и един въпрос като се стигне макса - 38 левъл ко се прави по нататък? ( някой да е пробвал да взривява станции и battleships?


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #62

    Freelancer излезе!

    Ами пробвах и двата начина ама никой не помогна. След като го преименувах ми изчезна изцяло звука?!?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #63

    Freelancer излезе!

    Dick, прочети внимателно readme-то което се намира на cd-то. Ако следваш стъпките които са псочени няма да имаш проблеми.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    62
    #64

    Freelancer излезе!

    А някой може ли да каже минималните изисквания за нормална игра. Че машината ми е старичка. Athlon650Mhz,Savage4,256Ram?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #65

    Freelancer излезе!

    Ами изискванията доколкото си спомням са 600+МНz CPU, 128MB RAM, 16 MB Video with DX 9 за свободното място не съм сигурен

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #66

    Freelancer излезе!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dick, прочети внимателно readme-то което се намира на cd-то. Ако следваш стъпките които са псочени няма да имаш проблеми.



    <div align="right">оргинално мнение на mitsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами в Readme-то пише че трябва да се деинсталира Freelancer, всички кодеци да се изтрие един ключ и после да се почне отначало, като се стартира и едно допълнително приложение. Имам един такъв въпрос ще ми се запазят ли Save-тата?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #67

    Freelancer излезе!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dick, прочети внимателно readme-то което се намира на cd-то. Ако следваш стъпките които са псочени няма да имаш проблеми.



    <div align="right">оргинално мнение на mitsy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Kогато нищо не помага отвори ръководството!!!!!

    Мерси mitsy наистина проработи след като изпълних стъпките от Read-me-то !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    61
    #68

    Freelancer излезе!


  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #69

    Freelancer излезе!

    Имам един проблем. Стигнах до левел 8 /не ми остава много време за игра пък и не съм много добър/, купих си от британците http://www.lancersreactor.com/t/flsh...tails.asp?id=4 който може да носи щит от 5 ниво, но немога да си купя такъв от ТАУ-31. Някой може ли да ми каже защо?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #70

    Freelancer излезе!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами мако късно амо по-добре от никога. Вътпроса ми е най-вече към DPetrov. Какво направи да прескочиш бъга, аз вече два дена се мъча с тази трета мисия и нищо не става. Някой ако има Savegame след нея много ще съм му благодарен да ми я прати на dick@gbg.bg. Иначе много се кефя на играта. Досега симулатори не бях играл ама тази игра ще ме зареби.



    <div align="right">оргинално мнение на dick</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Айде де бе,кажете как се оправя тоя бъг(не за този със звука-между другото в Audio Codecs не виждам да имам инсталиран "Fraunhofer")

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    1
    #71

    Freelancer излезе!

    DPetrov DPetrov DPetrov DPetrov [] IMAM sushtiq problem kaato teb

    stoqt si tam i ne murdat bi li mi kazal kak po to4no se spravi s toq BUG

    10x predwaritelno

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Starlancer? <==> Freelancer ///\\\ Subculture!
    От trektor във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 24-10-03, 10:33
  2. Отговори: 3
    Последно: 16-07-03, 18:48
  3. Проблемче със звука на Freelancer
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 10-07-03, 22:07
  4. FREELANCER
    От npu3paka във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-05-03, 12:03
  5. FreeLancer
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 26-12-02, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе