Резултати от 1 до 12 от общо 12

НОВИТЕ ИГРИ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Ето на, настана време и новите игри се появиха на "пазара": Колин Макрии 3-3 диска, Стар Трек- Елитни сили 2 - 2 диска, Уил Рок-1 диск, Дисайпълс 2-Пазителите на Светлината- 2 диска, Neverwinter Nights- продължението и др. За момента съм на тема Уил Рок и Дисайпълс 2.

    Уил Рок- много добър ешкън, направен по подобие на Сериозният Сам 1 & 2. Просто зарибяваща със своята простота и красота игра. За всички почитатели на необраменяващите пуцалки, чрез който да разпуснете от натовареното си ежедневие- препоръчвам, няма да съжелявате.

    Дисайпълс 2-продължението, това е много яка походова стратегия и всички които си падате по този жанр просто трябва да я имате в своята колекция. Който е играл миналогодишният Дисайпълс 2, знае за какво става дума. А за тези които даже не са я чували, но по принцип харесват много ЯКО нарисуваните и красиви стратегии, пък били и те походови, намерете си я!!! Освен това създателите на играта са направили на всички един подарък, на 2 диска е поместена старата игра и експанжъна, така е защото историята на двете игри са преплетени много една с друга. А за да започнете експанжъна трябва да имате герой най-малко 10 левъл!!! Следователно ако нямате запис на играта от миналата година( то кой ли има???), не е проблем да си изиграете наново старата игра и тогава новата, но можете и да станете 10 левъл, експортвате героя си и започвате новата игра. Аде до писане, че стана един ферман, сякаш съм започнал да списвам списание[].

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #2

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Ей, добра новина... чудех се кога ще излезе новиая Disciples. Впрочем, това е единствената от походовите стратегии, чиято музика обожавам (като изключим 2-3 от темите на Heroes). Другата добра новина за мен е новия NWN... обаче отнякъде дочух, че са посбозили нещата []

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #3

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Извинявам се за двойния пост.



    Will Rock: http://free.techno-link.com/freeteam/Games/Will%20Rock/

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #4

    НОВИТЕ ИГРИ...

    простено ти е []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Kirande, май не съм улучил правилното време да ги зарадвам. Като гледам от както съм я постнал тази тема никакъв интерес с изключение на теб. Лошо, явно повечето хора ги е ударило слънцето и хормона [:D]. Ами то си е за тях. Само да спомена, че до 2-3 дена ще имам и Колин 3 и Елит Форсес 2, така че ще постна мнение и за тях.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    НОВИТЕ ИГРИ...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kirande, май не съм улучил правилното време да ги зарадвам. Като гледам от както съм я постнал тази тема никакъв интерес с изключение на теб. Лошо, явно повечето хора ги е ударило слънцето и хормона [:D]. Ами то си е за тях. Само да спомена, че до 2-3 дена ще имам и Колин 3 и Елит Форсес 2, така че ще постна мнение и за тях.



    <div align="right">оргинално мнение на LUDIA</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами как да постна мнение, кат не си ми ги дал още бе []

    Хихихихихихихи [:I]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    16
    #7

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Тъкмо се чудех, какви нови игри да си набавя, благодаря за идеите! Не съм ги чувал с изкл. на КолинМс 3, който го имам ама нещо не тръгва, при зареждане на старта/в смисъл като мина избор на кола и т.н./ и ме изхвърля, с ХР съм. Ако някой има идея защо и как да го оправя, ще съм ви благодарен.

    Последната игра която съм превъртял е Splinter Sell, екшън с много глезотийки, ам бива според мен.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #8

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Значи проблема е следният, тъпите разработчици на Колин 3 са я направили да ти показва филмчетата с някъв техен си формат, и ако имаш инстакирани на компа си някакви кодеци от типа на ACE MEGA CODEC PACK не ти дава да играеш. Имах го същият проблем и като ги махнах всичко тръгна, имам само един XVid на компа и нищо повече. Така че, ясно ти е какво да направиш с кодеците, поне за определено време [!]. Едно знам аз Колин 3 адски много ми вдигна кръвното, то не бяха храсти, знаци и пана, то не беше чудо, всяко нещо може да те спре ебахти замисъла. Друга яка издънка е на завойте, ха си занесъл леко задницата, ха предницата почва да ти играе като луда на излизането от завоя, че и на правата 10 секунди не можеш да влезеш в пътя, ебахти. А уж си с 4х4, да е..а [!]. Просто още как я играя и аз не знам, по едно време остана малко да я изтрия от компа и да счупя дисковете. Незнам, играта ме остави с доста протеворечиви чувства!!!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #9

    НОВИТЕ ИГРИ...

    много нови игри но за съжаление количеството се заплаща с качество. а аз се върнах в света на baldur's gate [:P]

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #10

    НОВИТЕ ИГРИ...

    Аз я изтрих Колин-а преди малко с голямо доволство. Пускам си Рали Мастърс

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #11

    НОВИТЕ ИГРИ...

    mitsy, there's no place like home [], right?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #12

    НОВИТЕ ИГРИ...

    mitsy, като играеш Baldur's Gate ще дадеш ли малко help?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  2. Новите DURON
    От dick във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 24
    Последно: 04-11-03, 09:14
  3. Отговори: 10
    Последно: 01-10-03, 09:36
  4. Новите цени на БТК...
    От mitsy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 28-07-03, 18:06
  5. Новите правила на F1
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 51
    Последно: 12-04-03, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе