Резултати от 1 до 3 от общо 3

nema li nekoi ot vas koito da znae nekoi cheat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #1

    nema li nekoi ot vas koito da znae nekoi cheat

    Ot tolkova vreme igraq i ve4e po4vam da se draznq ot montana sum i tuka ima 3 servera i na 3 te sum igral sega igraq na 3-tiq i me e qd za6toto si4ki sa oble4eni qko a az ne i postoqnno me trepat za Kef.Nadqvam se nqkoi da mi kaje cheat za Svalqne na oryjie ili ne6ty takova ako ne zaradi mene to pone zaradi sestra mi koqto po cel den se probva da ka4i level no ne moje []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #2

    nema li nekoi ot vas koito da znae nekoi cheat

    Diablo?

    Dude, вземете обиколете act 1, изпотрепете де що има, все ще паднат пари и екипировка ....трепи, трепи, трепи - затворете си една игра само за вас - и си вдигайте левъли на воля. Като решиш че си готов, се бий с другите.



    Ъ, впрочем... не е зле да упоменаваш за какво изобщо говориш. Ако не бях видяла същия пост в темата за Диабло, изобщо нямаше да свържа играта с това горе ....и, на КИРИЛИЦА, моооля те []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #3

    nema li nekoi ot vas koito da znae nekoi cheat

    Sarch Diablo Trainer или Diablo character editor - нормално съм против cheats, но в твоя случай малка намеса е поносима - ако искаш даже ще си намеря стария грой - варварин - 6000 damage на ръка, към 12000 кръв, 30 ниво всички skills и е стабилен - повечето бъгнати герои събарят играта както си играеш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Koi e nai-evtiniat 3G telefon koito mozhe
    От sailorbg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 13-10-07, 23:12
  2. Za vzeki koito ima maxtor!
    От Mara във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-02-04, 19:26
  3. KOITO iska da gleda
    От DERIK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 18-01-03, 18:33
  4. Nekoi da pomogne, mili hora
    От Penata във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-02, 02:57
  5. Za vsi4ki koito imat NEC CD-RWta
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 03-07-02, 15:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе