Резултати от 1 до 11 от общо 11

Quests 4 ever ;)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #1

    Quests 4 ever ;)

    Ех, едно време колко много сме разцъквали на куестове. Сега като се сетя колко дни/седмици/месеци съм прекарвал пред пц-то и колко време съм си изгубил в решаване на поредната загатка... [^] Лошото е че този жанр отдавна умря...Е има някакви подобия на куестове, но вече жанра повече се ориентира към 3-rd person action.

    Любимите ми бяха: Broken Sword 2, Monkey Island 2,3,4 ,Sanatorium...



    btw. тази година се очаква да излезе Broken Sword 3 , от доста време го подготвят []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #2

    Quests 4 ever ;)

    Monkey Island forever!

    ...И всичките 'Kyrandia'.

    (Пояснение: Ника ми не идва от там. Мда. Честно.) [:D]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    14
    #3

    Quests 4 ever ;)

    Koito si Pada Po ne 4ak tolkova novite questove i e fen na Lucasarts i drugite podobni firmi da poseti tva mqsto

    http://www.outwar.com/page.php?x=1453038

    mojete da si drapnete vsqkvi igri i to ne 4ak tolkova golemi no vapreki tva qki


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Quests 4 ever ;)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Monkey Island forever!

    ...И всичките 'Kyrandia'.

    (Пояснение: Ника ми не идва от там. Мда. Честно.) [:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    От Кирандийската Катеричка Убиец?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #5

    Quests 4 ever ;)

    Злото и тази нощ не е спало. [:D]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #6

    Quests 4 ever ;)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Monkey Island forever!

    ...И всичките 'Kyrandia'.

    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Врътнала ли си ги всичките? Аз с последните 2 имах проблеми и все се отказвах към края или средата. Проблема беше 1-во че нямам много търпение (демек нерви вкарвам), 2-ро диска беше надран (



    та така []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #7

    Quests 4 ever ;)

    Абе какъв диск бе, тя е ненам-си-колко-си мегабайта игрица... и да, превъртяла съм ги. [:D] Това е най-нелогичния куест, правен някога... умрях от кеф.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #8

    Quests 4 ever ;)

    Айде да не е "ненам-си-колко-си мегабайта" а? [] Да не вадя логовете от сървъра:



    Monkey_Island_4_CD1.ISO 06-Feb-2002 13:00 594M

    Monkey_Island_4_CD2.ISO 27-Feb-2002 00:41 636M





    []


  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    Quests 4 ever ;)

    ЪЪЪЪЪ, 4 ????

    Къде е това бре, я дайте насам !!! Баси имам и трите части, трета даже е оригинална, чак от САЩ Ама то вече и четвърта ли има ?

    Баси, де съм блял ...



    <font color="blue">---------Offtopic---------</font id="blue">

    Абе Ки, аватара ти кърти [:I][]

    <font color="blue">---------Offtopic---------</font id="blue">

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #10

    Quests 4 ever ;)

    Има я Сега и нея ли ще ме караш да ти я ъплоудвам ))

    Я се разтърси малко, дата-фрии-ала бала...ти си знаеш, ако не я намериш свирни []

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #11

    Quests 4 ever ;)

    Хихи, добре бе, предавам се... голяма е [:D]. Бях останала с друго впечатление, ама как да е. [:D]



    --off--

    Кайсо, верно, мутрата ми кърти мивки със засилка [:D]. Беееезмоторно летене [:D].

    --off--

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе