Резултати от 1 до 8 от общо 8

Midnight Club

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #1

    Midnight Club

    Дадоха ми я тая игра ама копирана от друго РС(инсталирана е на друго РС и после аз си я тегля от там). Значи като реша да сменя резолюцията и ме изхвърля,а като стартирам и ми забива!!!! Със МХ400 съм! В рийдми-то пише че поддържа моята карта! Кажете мога ли да я оправя по някакъв начин?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #2

    Midnight Club

    И аз се мъчих да я подкарам по същия начин, ама нищо не стана . Вземи си я на дискове и си я инстал !

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #3

    Midnight Club

    Значи не ми е от Видео картата? [:D] Ти пробвал ли си я като си я инсталнеш както си трябва?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    10
    #4

    Midnight Club

    Играта съм я инсталирал на няколко компютъра и на всеки с GF4 MX440 забива, мисля, че е от хардруерната подръжка на DX 8.1. На АТI RADEON играта тръгва без никакъв проблем. Не ми хареса особено много, NFS-Hot pursuit 2 e много по-готина

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #5

    Midnight Club

    Тия от Рокстар геймс са големи тъпаци! [}] Как може да направят подобно нещо?! Хайде МХ400 е стара ама МХ440-поне заради нея![!]

  7. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #6

    Midnight Club

    Хаха, на мене що на GF 2 MX 400 не ми забива?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #7

    Midnight Club

    Карал съм я тая игра и на MX400 и на MX440, и инсталирана и дърпана по мрежа и мога да кажа че не съм срещал вашите проблеми.

    Друг е въпроса че играта е много тъпа, поне 2 класи под NFS-Hot pursuit 2, и се чудя как компания от калибъра на Rockstar Games ( поклон пред GTA серията) са си позволили да изкарат такава игра на пазара ??? Или може би първоначално е била предназначена само за конзоли ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #8

    Midnight Club

    И аз я карам на MX440 , и нямам никакви проблеми , проблема ти е в драйверите или пробвай да качиш DX9



    Враткам я на Thunderburd 900, MX440, 256 Ram и е пушка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SETCOM Volkswagen Fan Club!
    От Mr.TECHNO във форум Автомобили
    Отговори: 95
    Последно: 05-06-12, 22:23
  2. SETCOM Mercedes Fan Club!
    От ru-boy във форум Автомобили
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-11, 15:41
  3. Midnight nowhere ?
    От DEF във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 25-07-06, 11:12
  4. Midnight Club 2
    От Aquadark във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 18-09-03, 20:03
  5. Простотии: club.dir.bg
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-07-02, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе