Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 47 от общо 47

Хироус 3 питане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    5
    #46

    Хироус 3 питане

    Ха-ха! хора сравнявайте замаците само с това дето го имат вътре, а не с това което може да намерите по картите защото тогава спор няма - Некрополис рулс (има един много сладък сглобяем артефакт , с който играта става безинтересна, независимо кой с какъв герой е)! Колкото до расите - всяка има своите предимства и не може с "чиста съвест" да се каже, че една е по-добра от друга! Добрият играч трябва да може да победи, независимо с коя раса е. Относно големите цифри не е нужно да играеш "с години" - просто трябват ти доста битки със силни противници още от начало, както е в някои Рандом-ки, тук-таме по някоя Пандора и като направиш героя 60-70 левел и вече се губи значението с какво си почнал и какви точно юнити имаш - просто фашташ някой с много Спиид и си шампион на картата. Виж ако има и други плеари тогава нещата стоят малко по-различно. Тогава настава борба кой ще вземе важните неща по картата и тогава почти всеки юнит е важен. И тогава много зависи и от шанса (не мога да ви опиша кефа, който изпитах, когато на един турнир на 2 ден от един кораб ми се паднаха Ангелските крилца). Сами може да се досетите кой стана победител !!! Колкото до любимата ми раса (колкото и хора да имат нещо против) - това е Инферно! Вапрос на вкус. Това е!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #47

    Хироус 3 питане

    Абе какви са тиа 70 - ти левъл герой това на някаква специална

    XXXXXXL карта ли става или по савсем нормално явление е при вас.Щото при най - дългата игра съм правил максимум 40 левъл.Я ми обяснете как става 70 левъл някой че не мога да си го обяасня.И квото и да ми разправяте 40 000 скелета и 250 титана при игра под денонощие е импосибле според мене.

    Аре аз се навих вие че ме токрехнете само на тиа делаверки.

    Иначе Хируса е велика игра според мен.

    Чао и умната без кодове ей!!![:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Питане
    От loszetas във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 07-02-12, 19:39
  2. Питане за Set-top box
    От fikata във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-09, 12:20
  3. питане
    От tankia във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-11-08, 21:33
  4. хироус 3 за XP !
    От mxkolev във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 18-06-03, 12:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе