Резултати от 1 до 3 от общо 3

Бавна игра на RON в мрежа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #1

    Бавна игра на RON в мрежа

    Имаме домашна мрежа от 4 РС-та и един сървър. Включени към 10/100МВ суич. Играта на RON в мрежата много забавя след първите пет минути дори когата са включени само два от компютрите на малка карта един срещу друг без противници> Единият е компютъра от сигнатурата, а другият е:

    BIOSTAR M7NCG 400 | Toro 1800+ | 2x256 DDR333 |Internal VC 64 MB Shared Memory

    LAN-a e 100MB ping<1ms 300MB/100s

    Помогнете да я подкараме като хората или играта етвърде тежка за тези машини?

    пс WarCraft III върви без проблем в мрежата.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Бавна игра на RON в мрежа

    Последен пач сложили ли сте? Забавянето има ли зависимост от броя юнити които правите? Като се пуснеш сам срещу 1 компютър бави ли пак при повечко юнити? Имай в предвид че този тип игри, когато се играят в мрежа се влачат със скоростта на най-калпавата машина която е в играта. Намалете видео настройките на минимум.... аз заради АОМ съм с 1 гб рам, когато станат повечко юнити ( аз и 3 компа по 100-150 юнита) на 512 рам се почва едно чегъртане по диска и замръзване на играта за по 30 секунди докато си напише писането по swap файла.... с 1 гб лети

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #3

    Бавна игра на RON в мрежа

    Пачове няма инсталирани. Дали сте помогнат? В момента нета ми е много дървен и не знам дали сте мога да ги дръпна?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с бавна инсталация от флашка
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-13, 23:38
  2. Бавна скорост при копиране от CDRom!
    От Smurfa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-12-09, 12:32
  3. Много бавна скорост за USB 2.0
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 29
    Последно: 04-07-07, 18:42
  4. Въпрос за Frozen Throne игра в мрежа
    От ba4e във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-04, 10:39
  5. Бавна инициализация на LAN под XP?
    От Леголас във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 13-06-03, 01:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе