Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 88

Civilization III

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #31

    Civilization III

    kyde ia vidia tazi vavilonska kula ve bratle?!!

    prerovih civilopediata i takova neshto niama! )

    ianche chudesata si dyrjat efekta z apostoianno.

    no plenenite chudesa ne ti vyrshat rabota.



    no pain - no gain

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #32

    Civilization III

    Голям съм тупанар...

    Аз имах предви градините, а не кулата (нали и двете са във Вавилон, объркал съм се, милислил съм за едно, а съм писал друго, ще трябва да ме извиниш...

    Аз, като си добавих рам и вече нямам проблем с играта, обаче отвреме навреме музиката започва да буксува (сщото става и на Tzar). При вас как е звука? Имате ли такув проблем?

    old_moon, пак казвам, sorry






  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #33

    Civilization III

    tva s muzikata sym go nabliudaval na celeron na 333 mhz

    inache pri men niamam problem.



    no pain - no gain

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #34

    Civilization III

    Ама това със случайните битки е много тъпо... Да му се не знае... Аз бях Александър II и си открих хоплитите Викам си - сега съм непобедим! Да, ама не! Отивам аз до града на протвника с 7 хоплита, нападам го, а той моля ти се с някакви прости копиеносци (дето уж са по - слаби от хоплитите) им видя сметката. Щях да пукна! Отврат, Не ми се мисли какво е по - нагоре.

    Иначе аз съм на АMD 3D 300 Mhz - Лошо ли е?

    А да - проклети варвари! Мразя ги. Що не казахте, че освен че ограбват града ти вземат и от точките за строеж на нещо. Аз почти бях построил пирамидите, тея минаха, ометоха града и - стой та гледай. После да не си слагам войски в градовете. Да-да!

    Как отивате на другата ера? Като ви свършат технологиите ли? А повече от античност засега не съм видял. Веднъж беше аха да открия монархията, ама ми видяха сметката...




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #35

    Civilization III

    Ама това със случайните битки е много тъпо... Да му се не знае... Аз бях Александър II и си открих хоплитите Викам си - сега съм непобедим! Да, ама не! Отивам аз до града на протвника с 7 хоплита, нападам го, а той моля ти се с някакви прости копиеносци (дето уж са по - слаби от хоплитите) им видя сметката. Щях да пукна! Отврат, Не ми се мисли какво е по - нагоре.

    Иначе аз съм на АMD 3D 300 Mhz - Лошо ли е?

    А да - проклети варвари! Мразя ги. Що не казахте, че освен че ограбват града ти вземат и от точките за строеж на нещо. Аз почти бях построил пирамидите, тея минаха, ометоха града и - стой та гледай. После да не си слагам войски в градовете. Да-да!

    Как отивате на другата ера? Като ви свършат технологиите ли? Аз повече от античност засега не съм видял. Веднъж беше аха да открия монархията, ама ми видяха сметката...




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #36

    Civilization III



    Hehe, ami nniki, ami kato si otkril hoplitite, tova e mnogo dobra zashtitna edinicaaaa!!! S kakyv akyl napadash s neia? )) Vinagi shte ti umirat taka? Te sa samo za zashtita. Togava sa neprevzemaemi, pochti...

    Nai-silnata edinica, v ranna epoha e swordsman-a. Pravi takiva, brato!

    VInagi kato ti ostane niakoia boina edinica jiva, sled niakoe srajenie, i e ranena.., ostaviai ia da se vyzstanovi, no ne i na chujda teritoria, zashtoto tova ne stava, soven akone si postroil nujnoto chudo, koeto se pravi sled otkrivaneto namedicinata.

    Zameniai swordsmanite si, chak kato otkriesh ricarite. Te veche sa izrodi. Ne zabravia, che tuk mojesh veche da si upgrade-vash voiskata.

    Nai-gotinia stroi za men e republikata. S monarhia mojesh d aizhranvash po-goliama armia, no moiata strategia ne e takava. Inache na komunizym ne sym probval oshte. No predi pomnia, tova beshe nai-lesnia stroi.



    Иначе аз съм на АMD 3D 300 Mhz - Лошо ли е?

    А да - проклети варвари! Мразя ги. Що не казахте, че освен че ограбват града ти вземат и от точките за строеж на нещо. Аз почти бях построил пирамидите, тея минаха, ометоха града и - стой та гледай. После да не си слагам войски в градовете. Да-да!

    Как отивате на другата ера? Като ви свършат технологиите ли? Аз повече от античност засега не съм видял. Веднъж беше аха да открия монархията, ама ми видяха сметката...



    no pain - no gain

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #37

    Civilization III

    Здрасти, ти май нещо си сгафил с топика, а?

    Ми то е много трудно да откриеш комунизма, той е токова далече...

    А за това, е е тъп е ясно на всички ни

    Имаче аз винаги, и при I, и при II-а си карам на монархия, ама сега ще пробвам и другите стриеве...

    Мошо, че нямя анархия, тя май най - се харесжа на хората.

    Като следам, сега ще е бая трудно да се построи космическия кора. Добажили са мо още части. А и са напражили програмата Apollo на малко чудо, те не бяха ли специфични за някои от цижилизацжиите, или греша?

    Надявам се, че когато го направиш, аи когато излети и пристихне има готини анимацийки. Дано стигна някога дотам... (Ама кога ли ще бъде?)

    А и кто гледам май не са добавени нови чудеса? Като чели са си само тези от втората игра.

    Гледам, че има нови открития, доста интересно, а и на някои са махнати унитите и градите.

    А да те питам - къде са моите любими дипломати? Гледам, че не ги изкарва писането? Има ли ги изобщо, или са махнати? На мен те ми бяха от голяма полза, обаче дали ще ми вършат същата работа и тук, не съм сигурен.






  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #38

    Civilization III

    Дипломатите май вече ги няма. Аз съм на средновековие и засега не съм ги открил. Много лошо.




  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #39

    Civilization III

    abe edno ot nai-tupite neshta e che mozhesh da stroish dadeno chudo samo v 1 grad i ako nykoi go postroi predi tebe==> ako nyma drugi chudesa, prenasochva produkciyata kum neshto obiknoveno i kolko shieldove se gubyt...



    ---------

    A wise man knows his limitations and a bold one seizes his opportunities.

    "The Hunt for Red October"

    ---------

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #40

    Civilization III

    mitsy, ne e taka.

    no pyk da go stroij vyv vseki grad, ne e li malko prekaleno?

    )))

    az katoto naprimer imam kym 50 grada, da si napravia 50 oracula i togava efekta na postroen temple znaesh li kakyv shte stane )

    heh.

    mislia che smao 2-3 chudesa ne mogat da se stroiat ot vsichki civilizacii. edinoto chudo e fara, drugoto mai e magelanovata ekspedicia..



    no pain - no gain

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #41

    Civilization III

    Я обясни това с учдесата... Как така ще го строиш на повече от 1 място. След като се построи не се порекъсва и парите не се ли пренасочват за нещо друго? Иначе каква ще е файдата да имаш 100 чудеса в 100 града? То тогава няма да е чудо.

    Аз чудесата ги строя в столицата и някой крайморски град. Понякога му давам да се трои там, където то си ги сложи, ама това е рядко.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #42

    Civilization III

    tochno obiasniavah, che ne ne mojesh da postroish 1 chudo vyvv vseki svoi grad, a che vsiaka civilizacia moje da go stroi.

    A inache e greshka da stroish vsichki chudesa v stolicata si.

    Stroi tam samo tezi, koito se otnasiat osven za cialata ti strana, a io konkretno za grada. Ako e neshto samo obshto za stranatata ti, togava go stroi v drug grad, ne gubi vremeteo na stolicata si za tova.

    btw, da ti se namira crack za civ III 1.16f ???



    no pain - no gain

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #43

    Civilization III

    знчи не сте ме разбрали - във 2ката можеше да строиш едно чудо в няколко града - иначе ясно че само един го построява, но поне можеше да го смениш с някое друго и т.н. - също така ако имаш пари можеше да го купиш, в Civ3 няма такова нещо...



    ---------

    A wise man knows his limitations and a bold one seizes his opportunities.

    "The Hunt for Red October"

    ---------

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #44

    Civilization III

    Разбрах те mitsy, ама друго не разбрах.

    Да кажем, че съм грък и съм решил да построя пирамидите. Едни от противниците ми са решили да правят същото, а други са египтяни - те също ги строят. Аз почти съм ги построил, но египтябните ме изпреварват. Пирамидите обаче си стоят и продълйават да си се строят. Ще се построят ли и при мен ли не?




  18. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #45

    Civilization III

    shte se postroiat!

    spoko!

    vsichki mogat da si postroiat piramidi .

    davat ti granary vyv vsichki gradove na kontinenta ti

    A za tova, che akto niakoi postroil chudo, koeto stroij v momnenta i tova chudo ne e ot tezi, koito mogata da imat vsichki, ne e viatrno, chene mojesh da si go prenasochish kym drugo! Obyrkal si se.



    no pain - no gain

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе