Резултати от 1 до 2 от общо 2

Corsairs pour la fortune et pour le roi !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #1

    Corsairs pour la fortune et pour le roi !

    Помните ли играта Corsairs? Беше ми любима едно време и до днес примирам да си я върна... Но не мога. Като я инсталирам на компа ми отказва инсталация; като се опитам да я стартирам ми дава error 10000001. В базата данни на грешка 129 даваше май нещо като несъвместимост с файлова система фат32 и НТФС. Кажете ми какво да я правя? Имам дялове НТФС, имам и ФАТ... Не ще. МНого ми се иска да я кача. А на времето имаше май и друг проблем - нещо като че френската(родната) версия на играта не е съвместима с всеки Windows.

    Моля ви, дайте ми съвет. С Windows XP съм... Не искам да конвертирам дялове, щото са бая големи. ДОбре е ако познавате точно проблема, защото може и аз да не го описвам съвсем правилно и само да "стреляме в тъмното".

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    5
    #2

    Corsairs pour la fortune et pour le roi !

    I na men dosta chesto mi se igraqt igri ot edno vreme, corsarite si gi izteglih ot arenabg neshto ne uspqh da gi podkaram, no kakto vinagi se sluchva vzimam edna igra ot edno vreme ideqta mi dopada no grafichno sega neshatat sa naprednali tolkova che tova za men namalqva udovlsstvieto ot igrata. Vse pak pak ot arena si svalih Kariskite pirati poznata oshte kato sea dogs 2 i mnogo qko se kefih na dvata diska igrovo vreme , vupreki che imam nqkoj zabelejki

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Soldier of Fortune 2
    От Tyna във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 05-11-06, 14:55
  2. Помощ за Corsairs Gold
    От D3BEP във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 29-06-04, 14:17
  3. vapros otnosno Soldier of Fortune
    От silver във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 08-06-03, 19:31
  4. Soldier of Fortune II - Double Helix
    От toofy във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 23-04-02, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе