Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Къде продават подово-таванен Daikin 12 000 BTU

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #1

    Къде продават подово-таванен Daikin 12 000 BTU

    Моля,дайте инфо за фирми в България,от които може да се закупи DAIKIN подово-таванен,инвертор,НОВ с мощност 12000 bTU.
    dindisa@yahoo.com - за да не спамим излишно

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #2

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Благодаря на Д.Д. за сайта!Айде,нали тук всеки втори пише за DAIKIN,въпроса ми е толкова елементарен....или са само каталожни и i-net специалистите!

    Простичък въпрос-

    DAIKIN
    подово-таванен
    монтаж - на тавана
    мощност-12 000 bTu
    НОВ!!!
    инвертор
    още нещо.....!!!!!!
    ДОСТАВЧИК ОТ БЪЛГАРИЯ!!!!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #3

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    ето тези се водят "официален вносител", в София са на бул.Левски, звънни и ги питай какво може да ти предложат

    http://www.terigroup.com/air_conditions.html

    ето още едни http://www.mmc.bg/mmc_bg.htm

    ...и още една фирма http://www.termo-klima.com/bul/marka.php?maker_id=21

    по принцип "Дайкин" са доста зле представени в България...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Цитат Първоначално публикувано от dindo
    Моля,дайте инфо за фирми в България,от които може да се закупи DAIKIN подово-таванен,инвертор,НОВ с мощност 12000 bTU.
    dindisa@yahoo.com - за да не спамим излишно
    Е как да ти отговоря като незнам от кой град си. Не си мисли, че трявба да се подразбира, че си от София.
    MMC и АТАРО са вносители на Даикин, но покупката може да стане от всяка фирма за климатици която продава Даикин. Цените също може да варират. Аз ти препоръчвам да вземеш подов, а не подово таванен и да си го монтираш на пода. Така е най-комфортно и ефективно отоплението.

    P.S. Сигурен ли си, че ти трябва 12-ка? Опиши помещението в което ще се слага.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #5

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Климатика е закупен вече от Наско Рогачев/ATARO/.Цената е добра според нас/ще го монтираме в стая 3x4,5м.-Димитровград-специфично руско строителство,на колегата от
    Кипър.Височината от 3.3 м я намалихме с гипсокартон на 2,4-търсихме определен стил в обзавеждането.Юг,пластмасова дограма,НО има вентилация....Затова избрахме малко неадекватно решение според специалистите тук в България.Климатика е на смешната цена/за нас/-1600 BG LEVA.За справка-вижте цените на другите подово-таванни клими и то INVERTOR!
    Благодаря все пак на всички!Който търси-намира!!!
    Админ,заключи темата

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Абе ти луд ли си да сложиш 12-ка(35-ца) на стая 13.5 м2? Абе хора питрайте като незнаете. Нали затова е форума.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #7

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Абе ти луд ли си да сложиш 12-ка(35-ца) на стая 13.5 м2? Абе хора питрайте като незнаете. Нали затова е форума.
    Julian,благодаря за това,че ме вземаш за луд! Парен каша духа-ако можеш да разбереш....

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #8

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    дай линк към това което си го купил , че ми трябва нещо подобно....пък и цената е супер

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #9

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Цитат Първоначално публикувано от rsvr
    дай линк към това което си го купил , че ми трябва нещо подобно....пък и цената е супер
    Линк няма,защото климатика се закупи директно от АТАРО-на изхода за Пловдив-Карлово.Цената не се коментира повече-който разбрал-разбрал.След монтажа ще постна снимки и ще се обоснова за избора/визирам Julian/,а че не съм сбъркал в определяне на мощността-опит от 1990

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #10

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Климатика се оказа не това,което очаквахме-като показатели
    Плюс:
    Дуракоразбирамо описание за монтаж
    Много добро описание в гаранционната карта на нетрадиционни функции за работа на климатика
    Компактно външно тяло/пластмаса/и изключително тиха работа/при POWER FULL/
    Опция от дистанционото управление-тих режим на външно тяло,напущане на помещението-интересна опция
    Кадмирана вана/основа/
    Допълнителен бутон/outdoor/за включване в режим ОХЛАЖДАНЕ-при евентуално сервизиране на климатика
    Троен вентилатор на INDOOR тялото-5 степени на скорост+AUTO
    Минус:
    Кофти пластмасов корпус на вътрешното тяло
    Стар/обемен/дизайн
    Трудно монтиране на конусите/особенно LIQUID INDOOR/заради ограничено пространство
    при вкопани тръби
    Слабо отчетливо /на слух/ променяне на скороста на вентилатора-INDOOR от най-ниски до максимални обороти,а от това и лоша конвекция в помещението
    Неочакван/за мен/стикер за качеството на номер 1 климатик/според мнението на доста хора във форума/


    Ето това са първите ми повърхностни впечатления от прехваления DAIKIN


  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Ами както не слушаш така ще бъде. Аз нали ти казах да вземеш подов, а не пдовотаванен. Никой не те е карал да вземаш стар модел климатик. ДА не говорим, че 12-кирте винаги са с по ниска ефективност от 9-ките.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #12

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ами както не слушаш така ще бъде. Аз нали ти казах да вземеш подов, а не пдовотаванен. Никой не те е карал да вземаш стар модел климатик. ДА не говорим, че 12-кирте винаги са с по ниска ефективност от 9-ките.
    Сигурно си прав,ама условието за монтажа е заТАВАНА.Подовите машини на DAIKIN са дървета като дизайн и изпълнение спрямо MFZ/KA версията на MITSUBISHI ELECTRIC/парите не бяха проблем/ Видяхме и едното и другото тяло.Везните при подова машина-MITSUBISHI-DAIKIN е много назад с моделите,които предлагат тук

    http://www.climacom.com/pdf/MFSZ-page1-6.pdf

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Да де ама познай дали митсубишито има кондензна помпа. Даикина има. Подовите Даикин са много добри.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #14

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    При нормален монтаж/10-15 см над пода/ на подова машина си мисля,че помпата е излишна,не че е лоша екстра.Ако само това е критерия за избор на DAIKIN- жалко.Видях го в АТАРО-отвратителна пластмаса.Все пак даваш доста пари.Mitsubishi Electric MFZ/KA си е made in Japan,превъзходна изработка на INDOOR,стандартно дърво OUTDOOR/Thailand/


  18. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #15

    Re: Подово-таванен DAIKIN 12000 bTu

    Кво толкоз спорите . Човека е купил вече . И аз си бех харесал един подов :
    http://www.bulclima.com/bg/product/1...teristiki.html
    Ама кат ми казаха цената ...........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Подово-стеннни климатици Daikin - впечатления
    От nady_xx във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1811
    Последно: 01-04-24, 22:14
  2. Къде в Бургас продават Daikin
    От perri във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 13-12-09, 17:37
  3. Модели климатици за подово-таванен монтаж
    От pit68 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 04-05-09, 11:16
  4. Подово-таванен климатик за спалня
    От mazalo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 25-08-08, 14:04
  5. Къде точно продават Tbred B???
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 17-02-03, 07:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе