Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #16

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    Цитат Първоначално публикувано от john3v
    Aйде бе!

    https://www.youtube.com/watch?v=Ju8MehuvqQE#ws

    И айде да помоля промотиращите марката да земат да замълчат за минутка!
    е климата работи и всичко си и е ок , но ти е замръзнала тази измислената състема за отводняване на климите. за това си тече от където намери.
    тия откачалки кадето са имали парички за фасада, а не са им стигнали паричките за професионална климатична система са виновни за това видео а не климите.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    204
    #17

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    И според теб тук всичко по монтажа е наред??? Дали е много редно на -10 гр отгоре да се излива вода под каквато и да е форма върху климатика???? Как мислиш??? При тази ситуация и NASA да са го произвели пак ще замръзне!!

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #18

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    Аз не съм фен на Дайкин но като гледам колко клими "пишкат" върху тоя - горкия нама шанс... те ако се "изпишкат" върху тебе и ти ще замръзнеш въпреки че не си климатик

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #19

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    е климата работи и всичко си и е ок , но ти е замръзнала тази измислената състема за отводняване на климите. за това си тече от където намери.
    тия откачалки кадето са имали парички за фасада, а не са им стигнали паричките за професионална климатична система са виновни за това видео а не климите.
    Айде, още един БГ "майстор".

    Много се радвам на такива, дето оплюват и знаят по-добре и повече.

    Да речем, че са го монтирали голяма клима-фирма, която претендира, че е по-по-най.


    Цитат Първоначално публикувано от sunmanbg
    Аз не съм фен на Дайкин но като гледам колко клими "пишкат" върху тоя - горкия нама шанс... те ако се "изпишкат" върху тебе и ти ще замръзнеш въпреки че не си климатик
    Никой не пишка отгоре. Всички са с дренажна система!

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #20

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    замръзнала и не работеща дренажна система !!! - иначе защо ще тече от там ? ти ми кажи. климатика ли не се е размразил или дренажа не работи?

    викай голямата фирма да сложат нещо ел. което да ти размразява тръбите или да им даде наклон за да може водата да не замръзва на дъното на климите.

    или побългари и разпробий още отвори в най-ниските дренажни части за да може да се отича защото за сега тече но ако го държиш така може да се напълни и до горе с вода . нужни инструменти - 1 винтомерт,1 свредло и една лява ръка.

    недей с лошо - щом пишеш тук значи търсиш помощ - ние от друга страна се опитваме да помогнем, къде с добри, къде с лоши идеи - в крайна сметка ти решаваш какво да предприемеш

  7. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #21

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    Цитат Първоначално публикувано от john3v
    Aйде бе!

    https://www.youtube.com/watch?v=Ju8MehuvqQE#ws

    И айде да помоля промотиращите марката да земат да замълчат за минутка!
    Имаш проблем не с Дайкин ,а с "голямата монтажна "фирма...и вземи замълчи за минутка ,защото няма да чуеш тези дето искат да ти оправят бакиите.Красиво отводняване ,но неработещо ...важното е че си си платил добре...монтажа е страхотен.

  8.  
     
  9. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #22

    Re:Daikin FTXS35G - замръзна ми външното тяло!

    Този Дайкин ще е първия (за който чувам) с блокирана от леда перка независимо от отводняването, а дали не е недостиг на R410

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 09 LDC - шум от външното тяло
    От lightman във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 11-12-13, 01:58
  2. Отговори: 32
    Последно: 05-03-12, 16:11
  3. DAIKIN FTXS35G за помещение 30 м2
    От Icofen във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 07-09-11, 23:27
  4. Отговори: 61
    Последно: 30-01-10, 23:35
  5. Daikin FTXS35G - относно монтажа
    От molinari във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 24-07-08, 21:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе