Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Мнение за FTX35G?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #1

    Мнение за FTX35G?

    Здравейте, интересува ме този модел за стая 6 на 3 метра (около 45 кубика) в нова тухлена кооперация с 5 см изолация в Бургас. Гледам има добра цена в момента. Стаята където ще се слага е кухня и на шесте метра има остъклена тераса, така ,че буквално няма външна стена. Не ме интересуват особенно глезотиики от дора на "очи", плазми и т.н. Ще стане ли да отоплява помещението? Също си търся и тих климатик за спалня 10кв. (26м3) Някакви преложения и за това?

    ПС: Гледам FTX 25G и той ми харесва като цена, а и мощноста му не е малка за 10кв. Как му е вътрешното тяло, чува ли се осезаемо при работа?

    Имам в друга стая около 12-13кв Panasonic UE9HKE и съм много доволен от работата му, зимата не ме е оставял на студено и в големите студове преди 2-3 години (-15;-18), само е малко ми е шумно вътрешното тяло.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #2

    Re:Мнение за FTX35G?

    По-добре си вземи два такива. Ниско бюджетните дайкини ще ти създават проблеми.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Re:Мнение за FTX35G?

    Номинала му е малко по малък от FTX35G (3,2 kW срещу 3,4 kW), но пък има по висок COP. Предполагам това трябва да се води 12ка? За голямата стая 18кв. добре, но ми се струва, че ще е голям за спалнята (10кв)? Притеснява ме да не създава излишно течение. Отделно кое му е лошото на нискобюджетната серия FTX на daikin?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #4

    Re:Мнение за FTX35G?

    FTX серията е много комфортна до 0 градуса . Ако мислиш да се топлиш под нулата - ЗАБРАВИ ! На 25 мин прави дефрост под 0 градуса, дори и без нужда . Ще се побъркаш да слушаш !!!!!
    Не се занимавай с глупости! Дръж си на старата марка дето си доволен. Аз така изгорях с един FTX , че още ме е яд !!!!!

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #5

    Re:Мнение за FTX35G?

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    По-добре си вземи два такива.
    Малка корекция. Данните в този сайт са сгрешени, ето тука са написани вярно.
    А от тука ще ти излезе и малко по-евтино.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #6

    Re:Мнение за FTX35G?

    Тази тошиба някаки кусури има ли? Гледам в последния сайт я дават до -10?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #7

    Re:Мнение за FTX35G?

    107 е до -10, но работи и по-надолу, 137 и 167 са до -15 - http://www.toshiba-klima.at/produkt/...p?k=78&lang=1.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #8

    Re:Мнение за FTX35G?

    В този сайт няма абсолютно никаква информация за климатици ТОШИБА.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re:Мнение за FTX35G?

    Аз пък съжалявам, че не си сложих и в спслнята FTX25 или 35 вместо Фуджи ЛГЦ. Аз нямам никакви проблеми с даикина.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #10

    Re:Мнение за FTX35G?

    Недей така. Съобразявай се в кой форум се намираш и какъв е "правилния" начин да се говори тука. Дъниш се това изказване.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #11

    Re:Мнение за FTX35G?

    Че какво му е на начина, правилен е извода на Julian.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #12

    Re:Мнение за FTX35G?

    Еди, ти ли си? Не мога да те позная бе човек. Сигурен ли си че си разбрал, че става въпрос за Дайкин? При това за най-ниската серия...

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #13

    Re:Мнение за FTX35G?

    Аз съм, аз Няма значение, аз LGC серията хич не я долюбвам по отношение на комфорта и хардуера.Ако избирам машина за в къщи, би била последен вариант.Може да се боцне, където се иска топлене и охлаждане на ниска цена, ако не се държи на други показатели.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    177
    #14

    Re:Мнение за FTX35G?

    И аз мисля,че FTX не толкова лош климатик,просто си работи машинката перфектно.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #15

    Re:Мнение за FTX35G?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Аз пък съжалявам, че не си сложих и в спслнята FTX23 или 35 вместо Фуджи ЛГЦ. Аз нямам никакви проблеми с даикина.
    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Че какво му е на начина, правилен е извода на Julian.
    Ей, да не ви е ухапало нещо отровно вас двамата, бре?! Радвам се, че все повече хора се отърсват от заблудите за тоя "...уджик". По-добре късно, отколкото никога!
    П.П. Ако някой е решил да си купува ярмомелка, да се огледа в сайтовете за земеделска техника. Там има доста по-квалитетни предложения на много по-ниски цени

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТВ - мнение
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-12, 14:54
  2. Daikin FTX35G vs General ASHA12LKS vs Toshiba RAS137SKVE3
    От Iveki във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 20-04-12, 01:45
  3. DAIKIN FTX35G/RX35G - как работи тази щайга?
    От ksm71 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 30
    Последно: 29-11-09, 20:16
  4. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00
  5. Мнение
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-04, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе