Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

въпрос за FVXS50F

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #16

    Re: въпрос за FVXS50F

    lavsho знаем че си почитател на тошиба(в това няма нищо лошо), но поне вземи си оправи вторият линк, защото вече на два пъти при опит да видя какво е линкнато ми изписва "вашата атака беше записана!" ?

  2.  
     
  3. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #17

    Re: въпрос за FVXS50F

    Джъсти изтрий последния знак от линка.Сложил е една "скоба" в повече и линка ще тръгне.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #18

    Re: въпрос за FVXS50F

    Извинявам се за грешката!Поправена е.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #19

    Re: въпрос за FVXS50F

    Цитат Първоначално публикувано от mariv80
    ...даже нещо 22-йка ми се ще, но как да се сместя в бюджета.
    Тука се мъдри една 24-ка на LG. За тези пари по-мощен модел няма да намериш освен 2бр. класни втора употреба.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    6
    #20

    Re: въпрос за FVXS50F

    И сега к'во излиза да се топлим още 2 зими с дърва че да съберем още бюджет То накрая ще вземем да си свикнем и да мислим за по голяма камина

    Шегата настрана, а 18 нокрия???
    Днес като попитах в един магазин скъпи ли са резервните части ми казаха ''ми то инвертор като ти се развали купуваш направо нов. Не си сруъва ремонта при сяко положение ще е над 1000 лв '' Това вярно ли е? Понеже... не че нещо, ама на 4-тата зима ако стане за ремонт едва ли ще имам 1000 излишни и тогава пак ще трябва дръвцата да помагат Не ми се вярва всеки ремонт да е в този ценови диапазон.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #21

    Re: въпрос за FVXS50F

    Иди в тоя магазин и ги питай - колко пъти са ВИЖДАЛИ повреден инверторен климатик с ремонт за 1000 лв в историята им ? Не колко са чували,а точно - колко са виждали ! Единственото,за което се сещам с подобна цена е смяна на компресор. В добрите марки съотношението е под 1:100 бр в гаранционния период.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #22

    Re: въпрос за FVXS50F

    За тази кубатура и щом ще се дават толкова парички аз бих заложил на този подов http://www.bulclima.com/product/klim...eral/abhf24lbt
    Колкото и да е хубава нокрията подовия си е подов щом става въпрос за климатик за отопление!
    За тази кубатура са си нужни около 8kw!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #23

    Re: въпрос за FVXS50F

    Toва не е същински "подов",защото няма клапа отдолу и духа само нагоре. И цялата идея отива по дяволите...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #24

    Re: въпрос за FVXS50F

    Да прав си но иначе трябва да дадеш 5 бона за 2x12 иначе подовите на general с двете си турбини превъзхождат всички останали но и цената си е доста висока!
    В случая май най-добре да отиваш към стенна 24-ка.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #25

    Re: въпрос за FVXS50F

    Освен с шума на две виещи турбини не виждам с какво друго превъзхождат " всички останали"...

  13. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #26

    Re: въпрос за FVXS50F



    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    подовите на general с двете си турбини
    са пълна отживелица...към днешна дата

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES SRF/SRC 50 ZJX-S или DAIKIN FVXS50F/RXS50G - подов климатик
    От George Achov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 24-01-13, 10:52
  2. Daikin FVXS50F/RXS50G
    От George Achov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2
    Последно: 14-01-13, 07:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе