Резултати от 1 до 12 от общо 12

Daikin FTXS35K

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    1
    #1

    Daikin FTXS35K

    Здравейте. Имам въпросният модел от 1г. И си работи прекрасно, но забелязах, че външното тяло вибрира доста силно от въртенето на перката. Имам и други климатици на дайкин, но при тях го няма този проблем. Външното тяло е RXS35L3V1. Има ли някой с въпросния модел и дали е забелязал работата на външно тяло ?

    благодаря

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    8
    #2

    Отговор: Daikin FTXS35K

    И при мен се получава същото. На нормален режим си работи перфектно, но като пусна "нощем режим" почва едно силно тракане и бучене. Питах в фирмата от която го взех викат нормално е ама все пак... Иначе при монтажа ми сложиха и тампончета да обират вибрациите но все пак това дрънчене си го има все едно перката закача и струже.. При нормален режим на работа го няма

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #3

    Отговор: Daikin FTXS35K

    На това външно тяло проблема му е в предната решетка,тя трака.Сваля се решетката на нея има на две места мека лента,на нея се добавят още 2мм.двойно лепяща лента и това е.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #4

    Отговор: Daikin FTXS35K

    И аз тръгнах да свалям една такава решетка преди месец, ама я зарязах. Жената не беше изпрала втория ми чифт кафяви гащи

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    8
    #5

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Ако го оставя да си трака проблем ли е? Нямам си и на идея как се сваля, сложно ли е или си е нормална процедура

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #6

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Защо изобщо Вие трябва да се занимавате-купили сте климатик, който е висока класа, трябва да Ви го оправи този който го е инсталирал. Иначе какъв е смисъла на купуването на Premium Brand?
    Успех!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #7

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Тракане,пукане,бръмчене,веене,шуртене....май са си проблеми изцяло на ползвателя.
    /А според някои са били само в неговата глава./

    - - - - - - - - - -

    ...а, и успиване.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    19
    #8

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Ми на ползвателя си е проблема - що не си е взел "чисто нов"-втора употреба от изток - и е по-евтин, и е улегнал от годините работа, нищо не му шуми, не трака, не спи и т.н., даже получаваш и премиум монтаж без тампони, щото шума от външното е специален - не достига до собственика нищо, че подлудява комшиите..... все екстри. А ти, виж сега като си преценил грешно с твоите европейки как береш ядове.....

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #9

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Решетките на тези модели си им тракат от край време. Отдавна се отказах да ги продавам. Последния тракаше и като го пуснахме чисто нов. Да се правим на шутове пред клиента да подлагаме парчета изолация под предната решетка.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #10

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Цитат Първоначално публикувано от Straicar Виж публикацията
    Ако го оставя да си трака проблем ли е? Нямам си и на идея как се сваля, сложно ли е или си е нормална процедура
    Не е проблем ,докато не го застреля с пушката някой съсед.
    Този пост е редактиран от avenger; 14-11-17 в 19:42.

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #11

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Цитат Първоначално публикувано от bobi161 Виж публикацията
    Ми на ползвателя си е проблема - що не си е взел "чисто нов"-втора употреба от изток - и е по-евтин, и е улегнал от годините работа, нищо не му шуми, не трака, не спи и т.н., даже получаваш и премиум монтаж без тампони, щото шума от външното е специален - не достига до собственика нищо, че подлудява комшиите..... все екстри. А ти, виж сега като си преценил грешно с твоите европейки как береш ядове.....
    Благодаря за ценното споделено мнение! Сигурно сте голям капацитет в монтажа и експлоатацията на климатична техника, но.....
    Имал съм и имам новозакупени машини, имам и японски машини втора употреба, но никога, никоя машина не е имала монтирани тампони. Просто не са били нужни. Японските машини втора употреба за да ги разбера, че работят трябва да си сложа ръката на корпуса.
    За такива потребители като Вас сме оставили "яките" европейски топмодели с прилежащите им екстри-дрънкане, тропане, фучене, преливане на течности.
    PS: Слагайте по два комплекта тампони, че "екстрите" влияят на здравето-Вашето и на съседите. Навъдили са се и лоши комшии-стрелят по топмодели от разстояние.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #12

    Отговор: Daikin FTXS35K

    Темата се изкривява и поражда ненужни коментари.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin FTXS35K/RXS35L PRO или Fujitsu ASYG12LUCA/AOYG12LUC
    От Georgi Stoichev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 166
    Последно: 01-10-18, 21:38
  2. Daikin FTXS35K/RXS35L
    От fena81 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 33
    Последно: 09-08-17, 17:31
  3. Мнение за Дайкин FTXS35K/RXS35L
    От didiron във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 17-05-14, 21:40
  4. FTXS35K/RXS35K
    От kalin_sb във форум Климатици Daikin
    Отговори: 80
    Последно: 31-01-14, 01:36
  5. Daikin FTX35J / RX35J срещу FTXS35K / RXS35K
    От Colonelo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 21-09-13, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе