Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34
Like Tree26Одобрявам

Daikin FTXS35K/RXS35L

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #1

    Daikin FTXS35K/RXS35L

    Здр
    искам да попитам за вашето мнение за този климатик Daikin FTXS35K/RXS35L дали си заслужава парите от 1900 лв + монтажа , климатика ще се използва за отопление на стая около 18 м2 където ще спи малко бебе. Та искам да ви попитам дали е удачен този климатик ще съм много благодарен на всички

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #2

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    ще чуеш мнения че не струва но лично за мен си е супер климатик

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #3

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    За това помещение машината ще е добре оразмерена. Но в този ценови диапазон може да погледнеш и други модели. Имам предвид, че ще има дете с стаята и може машината да има някакви системи за почистване на въздуха.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #4

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    За това помещение машината ще е добре оразмерена. Но в този ценови диапазон може да погледнеш и други модели. Имам предвид, че ще има дете с стаята и може машината да има някакви системи за почистване на въздуха.
    на този модел не може ли да има нещо за почистване ?

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #5

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Този модел има 2-канален сензор за присъствие, интелигнентно око за две посоки и титаниев фотокаталитичен филтър за пречистване на въздуха. Друго няма. Този филтър се предлага като опция при почти всички модели и не е активна система за прочистване на въздуха.
    Като системи имам предвид йонизатор или плазмен филтър.
    Mega одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #6

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    сподели ако може какви модели могат да се вземат ?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #7

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    За този бюджет (+ или - още малко) и предвид условията които не си споменал (освен, че в стаята ще спи бебе), може да погледнеш Toshiba RAS-10SKVP2-E Super Daiseikai 6, Panasonic CS-E12QKE, LG CS12AQ Deluxe Inverter V, LG Athena H09AK Inverter V, Sharp AY-ZP40PR, Sharp AY-XPC12RR.
    blue1 и justify харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #8

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    стаята е вътрешна със сменена дограма и минават тръби на топлофикация и по принцип си е топличко и без климатик ама сега за бебето трябва да е по топло и затова се взима климатика. И да цената макс да е до 1900 не повече

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #9

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от fena81 Виж публикацията
    цената макс да е до 1900 не повече
    Тогава махаш от списъка Toshiba RAS-10SKVP2-E Super Daiseikai 6 и LG Athena H09AK Inverter V.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #10

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от fena81 Виж публикацията
    стаята е вътрешна със сменена дограма и минават тръби на топлофикация и по принцип си е топличко и без климатик ама сега за бебето трябва да е по топло и затова се взима климатика...
    Бебетата издържат на по-хладно, но не е желателно да се претоплят. 20/21 за момче и 22/23 за момиче са нормални и препоръчителни градуси . А относно климатика, който сте избрал...за тези пари аз не бих взел точно този. Като му гледам параметрите и цената, нещата не ми се вързват. На тази цена има климатици с по-добри параметри и повече екстри, ако държите на такива.
    bobovo, Aleksandars, Mega и 2 други харесват това.

  13. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #11

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Това за бебетата е абсолютно вярно. Моя калпазанин роден януари месец го гледах като бебе на 21 градуса, но по принцип на толкова си ми е температурата вкъщи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #12

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Бебетата издържат на по-хладно, но не е желателно да се претоплят. 20/21 за момче и 22/23 за момиче са нормални и препоръчителни градуси . А относно климатика, който сте избрал...за тези пари аз не бих взел точно този. Като му гледам параметрите и цената, нещата не ми се вързват. На тази цена има климатици с по-добри параметри и повече екстри, ако държите на такива.
    дайте и вие някакви идеи за климатик за подобна цена и той се ползва за бебето

  16. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #13

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Освен да гласуваме за конкретен модел от предложенията на Александър??? Хайде от мен Panasonic CS-E12QKE

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #14

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Конкретни модели са посочени по-горе. Това, което мога да посъветвам е: Противно на общоприетото мнение, че плазменият филърт е много полезно устройство, аз не смятам така, макар да имам машина с такива касети. Тези филтри убиват микрофлората, изграждаща микроклимата в помещението и създават изкуствен "комфорт", пречейки на бебето да се адаптира към заобикалящата го среда
    rosswen одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #15

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Конкретни модели са посочени по-горе. Това, което мога да посъветвам е: Противно на общоприетото мнение, че плазменият филърт е много полезно устройство, аз не смятам така, макар да имам машина с такива касети. Тези филтри убиват микрофлората, изграждаща микроклимата в помещението и създават изкуствен "комфорт", пречейки на бебето да се адаптира към заобикалящата го среда
    смисъл какво казвате че тези модели не са добри ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin FTXS35K/RXS35L PRO или Fujitsu ASYG12LUCA/AOYG12LUC
    От Georgi Stoichev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 166
    Последно: 01-10-18, 20:38
  2. Daikin FTXS35J/RXS35L замерване
    От dindo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-14, 08:18
  3. Мнение за Дайкин FTXS35K/RXS35L
    От didiron във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 17-05-14, 20:40
  4. FTXS35K/RXS35K
    От kalin_sb във форум Климатици Daikin
    Отговори: 80
    Последно: 31-01-14, 00:36
  5. Daikin FTX35J / RX35J срещу FTXS35K / RXS35K
    От Colonelo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 21-09-13, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе