Резултати от 1 до 5 от общо 5

Fujitsu AOU24RML1 мултисплит - какво е Вашето мнение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #1

    Fujitsu AOU24RML1 мултисплит - какво е Вашето мнение?

    Здравейте, навил съм се да си сложа мултисплит на Фужитсу. Външното тяло съм го написал в заглавието а двете вътрешни ще са ASU12RMLQ и ARU12RML. Това второто е канална машина. Та въпроса ми е дали някой е слагал подобно нещо и какви са му впечатленията. Цената на машините + термостата за каналното тяло ще ми стъпят около 3100 CAN $. Ако сложа две отделни машини цената ще ми е пак същата. Лошото е че фужитсу нямат сплит системи с канални вътрешни тела. Само при мултисплита ги ползват. Гледах и митсубиши, но като цена ще ми дойде в повечко и плюс това го дават да работи гарантирано до -8°С и то със монтирана ламарина пред вентилатора на външното тяло и пред кондензатора му. Съжалявам не знам как му викате на това. Идеята му е да ограничи влиянието на вятъра. Нещо като вятър - предпазител Та засега съм се спрял на фужитсу. Тоя модел го дават до -10°С и е със 15 SEER. Затова имам нужда от мнения и коментари.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #2

    Re:Мултисплит AOU24RML1 какво е вашето мнение

    Имам наблюдения върху мултисплит с касетки.Работят много добре.Между Балчик и Каварна,външните тела на северна фасада,открити,там северния вятър е страшен.Зимата бяха направили айсберг 50см на земята от конденза,но никакъв проблем.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #3

    Re:Fujitsu AOU24RML1 мултисплит - какво е Вашето мнение?

    Аз все пак го монтирах. Едно тяло касетка и едно стандартно стенно. Добре работи за сега. Само дето не можах да намеря в нета никъде един сървис менуал за ASU12RMLQ. Не ми е належащо към момента, но просто искам да го имам. Някой не знае ли откъде мога да го дръпна? Или ако някой го има, ще съм му много признателен да го сподели с мен

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #4

    Re:Fujitsu AOU24RML1 мултисплит - какво е Вашето мнение?

    Service manual ASU9RMLQ / ASU12RMLQ → AOU24RML

    На сайта има и други документации.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #5

    Re:Fujitsu AOU24RML1 мултисплит - какво е Вашето мнение?

    Мерси valen1, точно това търсех. Късмет е че вътре е варианта със стенните вътр. тела. Аз понеже имам тоя менаул но комбинацията е с касетките. Също и 4 зоновия мултисплит с 3-те вида касетки. Благодаря ти отново!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  2. Вашето мнение за www.ramos90.com
    От fancy във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 14
    Последно: 22-04-05, 10:49
  3. Вашето мнение за '9/11 по Фаренхайт'
    От skynet във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 22-03-05, 17:34
  4. Вашето мнение за това... ;)
    От designer във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 29
    Последно: 30-12-03, 12:23
  5. GA-8SG800 вашето мнение ??
    От Topper във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 28-05-03, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе