Резултати от 1 до 15 от общо 15

Вашето мнение за www.ramos90.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    81
    #1

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Моля да оцените по шестобалната система този фирмен сайт:

    www.ramos90.com . Предложенията и препоръките са задължителни[:D]. Сайта е в процес на изграждане, интересува ме мнението ви като обща "визия".

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Сайта е семпъл, лесен за навигация. Приличен оценявам го с 5+ []

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #3

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Добра е страничката.Харесва ми. Само я направи да се ресайзва на различни резолюции.Аз съм с 1280х1024 и е малко малка [:D] ако ме разбираш.Пиша 5[:O]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    81
    #4

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    da ve kolega razbiram te za resize... Kato na Mtel nali[:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #5

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">da ve kolega razbiram te za resize... Kato na Mtel nali[:D]



    <div align="right">Originally posted by fancy*-*11/04/2005*:* 17:26:02</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Да нещо такова.Между другото евала на момчетата(момичетата) които правят тяхната страница.Доста добра е

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #6

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    добър е сайта. за бога - не слагай никакъв флаш но има извесна нужда от по-богат снимков материал - клиента обича да вижда успехи

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Добре е, но наистина е правена за твърде малка резолюция. Аз бачкам на 1280х1024 и определено съдържанието се губи малко по средата.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    81
    #8

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Благодаря за мненията и препоръките. Ще ги имам в предвид.

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    бива, поукраси го малко с разни рекламни флашчета съвсем малко, за да е по-приятен, така е много сух.

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #10

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Ето и моето мнение :

    На външен вид сайта е добре, семпло е, не дразни окото на потребителя, но имам същата забележка както и другите. Оправи сайта да се ресайзва според резолюцията.

    Сега да си кажа мнението и за кода на страницата.

    1. Както гледам си я правил на dream weaver. Всички тези java script- ове, functions са от дреам -а нали ? Гледай да избягваш да ползваш javascript, защото вече съвремените браузъри избягват подръжката на тази технология.

    2. Защо CSS - а ти се съдържа в сорс кода на сайта ? Сложи го в един цсс сайл и го импортвай към сайта. Няма ли да е по - лесно така, а и по - пригледно ?

    3. Гледам, че си ползвал ту div - ове, ту tables. Вече никой почти не ползва таблици за да направи структурата на сайта си по простата причина, че това е много тъпо. Можеш да прочетеш една статия даже за това :

    http://flashbg.org/tutorials/stupidtables/

    Имам и една препоръка. Ползвай вече XHTML, защото това е бъдещето. Никой няма повече да развива стария хтмл, а всичко ще ползва новата технология, която много бързо насочва потребителя към XML.

    Всички тези жава скриптове са излишни. Кода на сайта ти в момента ми прилича на поредица от псувни, отколкото на един добре структуриран код.

    Имам и един въпрос - съвместим ли е с различните браузъри ? Говоря за netscape, IE, mozilla, opera.

    Ами това е май.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #11

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Семпло и функционално . Добре е .



    @CreatoR

    Когато спре да се използва JavaScript , Table и HTML - тогава и Интернет няма да е това което разбираме сега под тази дума . Прочети малко за Интернет стандартите . Това са едни от малкото неща което различните броузъри интерпретират с много малки или почти никакви разлики .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #12

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    Nikolin - изчел съм достатъчно за уеб стандартите и продължавам да чета всичко ново което излиза. Всичко вече се променя и то много бързо. Говоря за технологиите. Просто искам да покажа верния път на бъдещите дизайнери и да ги насоча към правилната изработка на един сайт. Има много които правят сайтове на своя глава но каква е ползата от това ? В статията за таблиците даже го пише. Повече трафик, по - бавно зареждане, по - малка <font color="red">ползваемост</font id="red"> и пр. Много са малко хората в България, които спазват тези уеб стандарти и с големи усилия се опитвам да обясня на дизайнерите днес кое се ползва и кое е правилно. Нямам нищо против сайта на момчето. Аз постнах мнението си не да го критикувам , защо е ползвал това или онова, а за да го насърча да ползва това което трябва.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    20
    #13

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    offtopic:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Вече никой почти не ползва таблици за да направи структурата на сайта си по простата причина, че това е много тъпо.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Съгласен съм, че кода в хтмл-а трябва да е "семантично правилен", т.е. за заглавията да се използват h1,h2,.. тагове, за праграфния текст - р таг .... и т.н., но все пак има дизайни който не могат да се направят без табличен лейоут.



    Аз за момента комбинирам 2та подхода - описвам дизайна с таблица, а съдържанието съгласно уеб стандартите.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #14

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">offtopic:

    Съгласен съм, че кода в хтмл-а трябва да е "семантично правилен", т.е. за заглавията да се използват h1,h2,.. тагове, за праграфния текст - р таг .... и т.н., но все пак има дизайни който не могат да се направят без табличен лейоут.



    Аз за момента комбинирам 2та подхода - описвам дизайна с таблица, а съдържанието съгласно уеб стандартите.



    <div align="right">Originally posted by diaflin06 - 19/04/2005 : 12:20:07</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Фен прати ми такъв дизайн в който не може без таблица [:D]

  18. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #15

    Вашето мнение за www.ramos90.com

    http://www.ivosabev.com/projects/p009/

    Кажи ми къде виждаш таблици ?

    А колко хубаво е подредено всичко ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вашето мнение за Philips PFL374007H
    От mi6letata във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 18-12-12, 20:46
  2. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  3. Вашето мнение за '9/11 по Фаренхайт'
    От skynet във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 22-03-05, 17:34
  4. Вашето мнение за това... ;)
    От designer във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 29
    Последно: 30-12-03, 12:23
  5. GA-8SG800 вашето мнение ??
    От Topper във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 28-05-03, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе