Резултати от 1 до 8 от общо 8

Търся сервизна документация за най-старите мултита Fujitsu 9-ки !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #1

    Търся сервизна документация за най-старите мултита Fujitsu 9-ки !

    колеги ,електрониката на външното се сбъгна помагайте за схема
    благодаря предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #2

    Re:сервиз мануел за най старите мултита 9ки

    Нещо като марка няма ли да споменеш?

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:сервиз мануел за най старите мултита 9ки

    Марката явно е Fujitsu, но моделът...

  5. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #4

    Re:сервиз мануел за най старите мултита 9ки

    Така без никаква информация - как чакаш отговор...?Нещо грешки ,ала бала ...работи ,неработи въобще кажи какво ти е нужно - схема на какво ?Мултита 9-ки...?

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #5

    Re:сервиз мануел за най старите мултита 9ки

    извинявам се, колеги за не точностите ,ситуацията е следната след пожар напълно изгорели вътрещни тела външното е цялато в сажди и пожарникарска пяна не мога да разчета модела външното тяло има една платка със самостоятелно захранване отделно има по един комплект куплонзи за тяло едно и тяло две като за сонди вентил компресори според мен това е от първите мултита на дженерал 2Х 9ки входовете за управление от вътрешните тела според мен са на 220в така ченяма значение какво вътрешно тяло ще се закачи само да е 9 разбира се ще ви бъда благодарен ако някой има схемата на тази платка

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #6

    Re:Търся сервизна документация за най-старите мултита Fujitsu 9-ки !

    след мого чистине разчетох модела но не напълно AOG19RSO или Q M2 интересуваме схемата

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    7
    #7

    Re:Търся сервизна документация за най-старите мултита Fujitsu 9-ки !

    Публикувана от: duk69
    Вмъкни Цитат
    извинявам се, колеги за не точностите ,ситуацията е следната след пожар напълно изгорели вътрещни тела външното е цялато в сажди и пожарникарска пяна не мога да разчета модела външното тяло има една платка със самостоятелно захранване отделно има по един комплект куплонзи за тяло едно и тяло две като за сонди вентил компресори според мен това е от първите мултита на дженерал 2Х 9ки входовете за управление от вътрешните тела според мен са на 220в така ченяма значение какво вътрешно тяло ще се закачи само да е 9 разбира се ще ви бъда благодарен ако някой има схемата на тази платка
    Здрасти Колега преди 5-години ми беше попаднало същото външно тяло( за съжаление и при същите обстоятелства - пожар). Тогава потърсих тела(тяло А и тяло В), намерих от "Bulclima-София" - но неми харесаха цените и се отказах да ги взема от тях.
    Във външното тяло са разположени два отделни агрегата(два компресора 9000BTU, два четирипътни вентила.....,един общ вентилатпр с две скорости) в общ корпус. Електониката беше с предимство за тяло А(в смисъл ако си пуснал тяло А на студено и тяло В трябва да е на студено или на режим вентилатор). Друго за което се сещам е че вътрешно тяло от обикновен климатик не ставаше(пробвах с тяло на мидеа MSB 09 HR), пробвах да вържа и инверторно тяло на General ASH 09 LA- но и така не успух да сработя електрониките.
    Надявам се да съм ти бил полезен!

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #8

    Re:Търся сервизна документация за най-старите мултита Fujitsu 9-ки !

    колега Мисирков този модел който е при мен двете тела са независими по управление ,тоест вътр.тяло А работи независимо от вътр.тяло Б платката почти е възтанових но елементите нямам и идея какви са резистори ,кондензатори всичко е леш и тотално са заличени така че съм в изходно положение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизна документация за LG LS-F1260NL
    От nqmapa във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 3
    Последно: 04-07-13, 13:03
  2. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 17:23
  3. Сервизна документация за Panasonic CS-G95KE
    От tlt във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 18-01-12, 22:30
  4. Сервизна документация за Sharp AY-FX28S
    От tlt във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 05-12-11, 18:37
  5. General AS28GPV - търся сервизна документация
    От Aleksandars във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 22-07-09, 23:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе