Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос за вентилатора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #1

    Въпрос за вентилатора

    Колеги вчера направиха профилактика на машината ми но техниците ми се скараха за начина ми на ползване.Машината и зима и лято си я ползвам на quiet режима защото струята която духа тогава ми е напълно достатъчна а и климатика е във спалня.Според тях на този режим компресора се товарел много и небило изобщо добре за машината да работи на този режим.Има ли нещо вярно във думите им или ме мятат?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #2

    Отговор: Въпрос за вентилатора

    Ползвай си машината както ти е приятно - ако имаш проблем с използването на тази функция, няма да бъде заложена изобщо. В определени моменти, когато трябва да затоплиш или охладиш стаята, при използване на тази степен, може да получиш по бавен ефект. По принцип, тази скорост е предназначена да се използва, ако помещението се използва за спалня и е необходима тишина. Но, както казах при подобни условия, ефекта е по бавен.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #3

    Отговор: Въпрос за вентилатора

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    ...Според тях на този режим компресора се товарел много и небило изобщо добре за машината да работи на този режим.Има ли нещо вярно във думите им или ме мятат?
    Има нещо вярно, ако машината ти е конвенционална. Ако е инвертор, прати ги да разговарят със старата ти шапка!

  5. Junior Member Аватара на Клима-85
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #4

    Отговор: Въпрос за вентилатора

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Има нещо вярно, ако машината ти е конвенционална. Ако е инвертор, прати ги да разговарят със старата ти шапка!
    ДА колегата е прав макар че и при обикновенните пак не трябва да е проблем ама...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #5

    Отговор: Въпрос за вентилатора

    Да конвенционален е.Казаха че компресора така вдигал много високо налягане и небило изобщо добре.Но аз го ползвам главно като лягам да спя там и този режим ме устроива идеално а ако увелича струята ще е неприятно.Но щом не е добре ще гледам да е поне на low.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 24-03-12, 10:29
  2. Шум от вентилатора
    От sotef във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 17-10-07, 22:44
  3. Въпрос за вентилатора при АМД
    От user25 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 00:00
  4. проблем с CPU вентилатора
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 20-03-05, 18:02
  5. VC с 2 вентилатора?
    От shavo във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 19-01-04, 20:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе