Резултати от 1 до 3 от общо 3

VC с 2 вентилатора?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #1

    VC с 2 вентилатора?

    Като за начало ще кажа че FSB-то ми е 130,откъдето AGP-то е на 2x86=172мхз!Картата ми е TNT2 32mb M64(нищо особенно за съжалениеРаботеше на тази честота на AGP-то,но понякога се появяваха разни бъгове в графиката.Картата е с хубав радиатор и вентилатор(доста дебел,не е стандартно охлаждане за видео карта).Дотук добре-проблема е,че като пипнех платката под чипа не можех да си задържа пръста за повече от 3 сек там-страшно много печеше!Предположих ,че от това се бъгясва и и сложих още един вентилатор и там(точно под чипа от обратната страна на платката).Така вече проблема е решен-няма бъгове,а даже и прави 150 точки повече на 3D MARK 2001,отколкото когато беше с един вентилатор!

    Някой ако е имал подобни преживявания нека каже ,че ми е интересно какво е направил и какво увеличение спрямо старите резултати на 3D mark е постигнал!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #2

    VC с 2 вентилатора?

    Ами аз един път по погрешка бях объркал джамперите на дъното, в резултат на което честотата на AGP шината стана 100 MHz. Интересното е, че моята стара TNT2 M64 16MB работеше без проблем при тази честота, играех си игрички и т.н. След два-три дена се усетих и намалих честотата на AGP-то на 66 MHz. Не съм пускал разни тестове, но без проблеми вървяха GTA Vice City, Hitman 2, Return To Castle Wolfenstein и т.н.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #3

    VC с 2 вентилатора?

    Изглежда твойта карта е държала повече на издута шина,отколкото мойтаАма няма значение-аз така или иначе мисля да си купувам другаи тая ще я махам!Сега подкарах на 133 шина процесора и вече си е в нормалните граници AGP-то и пак дава същите стойности при тестване с 3Д марк-така че по-високата AGP шина не оказва влияние на бързодействието на видео картата(поне така показва тази програма).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. liebherr не работи вентилатора
    От seso86 във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-14, 19:15
  2. Въпрос за вентилатора
    От sasho1bs във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 17-09-13, 17:35
  3. Шум от вентилатора
    От sotef във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 17-10-07, 21:44
  4. Въпрос за вентилатора при АМД
    От user25 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 18-02-07, 23:00
  5. проблем с CPU вентилатора
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 20-03-05, 17:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе