Резултати от 1 до 12 от общо 12

FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #1

    FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Какво бихте казали за двата модела за стая около 15 кв. с дограма пвц . с размери 2.60 в. д. 4 на 3 ширина за отопление и охлаждане

    FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Двата модела са базови, първият е от 2008, а вторият от 2010. Ако ги разглеждаме като чисто нови машини, по-старият е по-добър според мен, не зависимо от по-ниското APF, има по-висока оптимална и максимална мощност на отопление, по-тежко с 6 кг. външно тяло, по-тих. За охлаждане и двата ще се справят без проблем, но за отопление, по-новият е твърде орязан едва 2.2 кВт.......ако стаята в най-студеното зимно време е сравнително топла т.е. температурата не пада много под 10*С и не се гонят високи температури за поддържане, то
    AS-J22T ще се справи без никакви проблеми.

  4. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #3

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    а ще има ли голяма разлика в изразходваната енергия става въпрос за стая с източно изложение с тези размери които съм посочил и другото което ме спира е че по стария и явно по добър модел е със 6 месеца гаранция докато другия с 18 месеца, става въпрос за ст загора

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Разликата ще е пренебрежимо малка, старият модел има по-висока консумация заради по-високият максимум който отдава на охлаждане и на отопление, но в оптималните си показатели консумацията е еднаква. Не знам коя е фирмата в Стара Загора, но при условие, че Пловдив е на 45 минути път по магистралата и при наличието на доказано коректни и съвестни професионалисти при това участници тук във форума...за мен най-разумното е покупка и монтаж на машина от "Меката" на К2У- Пловдив. Допускам, че разхода за пътни ще бъде покрит, от по-добрата цена, по-дългата гаранция и по-качественият монтаж на машината.

  6. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #5

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    точно това е че фирмата от ст загора ми предлага по голямата гаранция
    Това е фирмата Японски Климатици Стара Загора Стандарт 100 - Климатици

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #6

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    А коя е тази фирма която дава само 6 месеца гаранция? В Пловдив, уважаващите се фирми дават година или две и не е проблем срещу заплащане гаранцията да бъде с още продължена. От предлаганите машини в тази фирма аз бих грабнал този- http://klima-standart100.com/%D0%BA%...category_id=21
    Този пост е редактиран от blue1; 14-08-14 в 16:15.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #7

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Аз бих погледнал и това - Toshiba RAS-225JDR | Климатична техника - ЕР ЕС Логистик ЕООД. Професионални решения за климатизация на Вашето жилище. .
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 14-08-14 в 17:05.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    JDR-а е категоричен фаворит!!! Ако екземпляра е читав, близките години забравяш за проблеми с отопление, охлаждане и високи сметки.

  11. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #9

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Няма я наличен този вече а фирмата която е или човека е тази а за JDR -a ще видя ако го има да говорим за цени с човека

    Fujitsu 10ka Безплатен Монтаж - 54812968 | Електроника, битова техника - Климатици, отоплителни уреди, бойлери
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 14-08-14 в 17:06.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #10

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Чипен, така няма да си намериш климатик! Отиди в Старозагоркият магазин, виж ги на живо машините, разгледай ги, отвори им капаците и това което ти хареса му запиши модела и го пусни тук, но преди това се ориентирай по данните от етикета на климатика. Ако стаята ти не е ледник през зимата търси машини с оптимална мощност на отопление минимум 2.5 кВт или 3.2 кВт максимум. Другият вариант е да се разходиш до Пловдив, тук във форума има две, три момчета на които това им е работата и отзивите са добри за тях, те ще те консултират, ще ти покажат читавите магазини в града и ще избираш там, че даже и монтаж може да си договориш.

  13. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #11

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Говорил съм с александър и още едно момче да видим какво ще измислят , а за магазина в ст .загора съм записал тези модели и се чудя из между тях ако вземам от тях нещо крайната сума за всички е около 850 лв.
    fujitsu as-v22w
    mitsubishi msz s22t
    sharp ay m22sb
    national cs h225a
    toshiba ras225ed
    daikin atn22gse
    SANYO SAP-Y22N
    HITACHI RAS-H22S

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #12

    Отговор: FUJITSU AS-J22T VS fujitsu as-v22w

    Фуджицуто е модел 2010 ,според мен си заслужава ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 07:13
  2. Избор на климатик , FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB VS FUJITSU ASYG12LTCA/AOYG12LTC VS DAIKIN FTXS42K
    От schwepsi във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 08:27
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 22:44
  4. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 01:38
  5. Fujitsu AS J22T-W
    От anangelll във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 26
    Последно: 08-02-10, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе