Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 132
Like Tree112Одобрявам

Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #61

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от Troy Виж публикацията
    Абе,аз като чуя нещо от рода made in Cnina,бягам на четири крака.
    Дали чайниците са си взели някаква поука към подобрение? Като ги знам,че всички са от кръжока "ръцете ми пречат"- надали..
    Много си далече от истината за чайниците
    toto_toto одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    34
    #62

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    То самият форум го доказва. Пък и не само той. Но чул те дръпнатият господ, дано излезеш прав, нали и аз съм вече в кюпа
    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Много си далече от истината за чайниците

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #63

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Ми то почти всички марки са при "чайниците" и някои в Малайзия и Турция. А чайниците щом кацнаха на Луната, значи не са всичките от кръжока по трудово обучение.
    Aleksandars и toto_toto харесват това.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #64

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Машината е много добра.От месец я ползвам на вилата, топли 20+ квадрата и то много успешно.Справя се и с бързото затопляне и с поддържането.Работи като инвертор, както се полага.За парите е бомба, макар да е от най-ниските им клас.Та, колега, не се притеснявай нормална си е машината.

  6. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #65

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от Troy Виж публикацията
    Поздрави на всички членове на форума!
    А колкото до климатика (имам го от месец) напук на всичко, и мяу не е казал досега. Наистина е много тих- ни тракащи втулки,жужета и щурчета,водопади, няма вибрации и урагани, бучене..абе нищо.Дали чайниците са си взели някаква поука към подобрение?
    Досега си ползвал коли без първа (втора) скорост в градски условия, затова ти е странно, че в трафика вместо да ускоряваш за 200 метра и после да гасиш двигателя. Сега може да си поддържаш ниска скоростта без форсирания и всичките произтичащи от това шумове.
    Чайниците не ми се вярва да са се подобрили, но явно с правилните корейски части им е трудно дори бюджетна машина да осерат .
    Какво Мицубиши имаш?
    п.п Едно ватметрърче ще и пасне идеално.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #66

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от Troy Виж публикацията
    и държа много на шумовите качества на климатика.За спалня- равен няма.
    Сериозно, с 33 децибела на 2ра степен?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #67

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Като гледам, без проблем може да се спи, темперира ли помещението.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    34
    #68

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Стаите ми са малки и ниски (партерен етаж),апартамента ми е около 76кв, но кухня не топля и остават около 70. Митсубишито е 9-ка MUZ 25VA, no e G Invertor и доколкото знам е една идея по-мощен, понеже е с по-голямо външно и двоен топлпобменник и Фуджито ми е помощно дане зоря само Мицу. Имам ватметър и Фуджо при 10гр навън и зададени 23 пада на моменти и под 100W (средно 150). А колкото до китайската кадърност съм се "нарадвал" толкова много ( имам над 300 поръчки от Али експресс) и за мен си е жив бонус ако някоя електроника изкара над месец. Но мнението ми основно за климата се оформи от форума. Като видях колко изпищяли има си викам-добре дошъл при късоклечковците. Абе кво да го дъвча- то ще си покаже. Дано да имам късмет. Преди него имах General Electic 12-ka, модела не помня. много рядко се срещат при нас. Знам , че е на Gree произжодство. Истинска 12ка, правеше баня за 5мин буквално. Но даде пробив някъде и почна да губи Фреон. Извиках фирма, надуха го с азот- нищо не намериха. А той си беше за 4то дозареждане. Не се свениха обаче да да си вземат парите и при последвало обаждане- ми ние такива малки пропуски ги наричаме "шарани" и не могат да се открият. Пиша това за да ви предупредя- купих течност за спиране на малки пропуски- NEXT-total stop leak- made in usa. Сложих го в климата и на другия ден трябваще да викам попа да го опее. И освен ,че не помогна ами и наака целия климатик. А това е толкова американско, колкото са японски нашите клими с лепенките Made in japan.
    bobivg одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #69

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от Troy Виж публикацията
    А колкото до китайската кадърност съм се "нарадвал" толкова много ( имам над 300 поръчки от Али експресс) и за мен си е жив бонус ако някоя електроника изкара над месец.
    Явно такива са ти и поръчките. Аз имам над 500 поръчки от там и нямам ядове.

  12. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #70

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Сериозно, с 33 децибела на 2ра степен?
    Аз ще си позволя да ти отговоря, защото не се свениш и на малкото Корейче дето играе в пясъка нож да вадиш.
    Децибелите на 12-ката на втора скорост са даже 35, а на първа (Quiet) 27.
    Обаче освен първа има още две с по-нисък дебит и шум. Които няма как да сработят с посредствен компресор, който не може да работи на ниски обороти (така е при твоите цепеници, както беше и при моето лмца). Или ще духа като обезумяло или ще е он/офф.
    Сега разбра ли защо е подходящ за малки спални с ниски загуби?
    Седни сега да ровиш в сервизните на твоите пър-пор-мърси, изкарай тези данни, които съм качил на снимка и помисли отново.
    Обърни специално внимание на ограничението на компресора от степента на вентилатора при температура под 12 градуса и сподели как е при теб!!!


    п.п Мали какви сили дава бирата и накърнената корейска гордост. Кой е шефа.... кой е шефа........
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #71

    Re: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Под 100 вата може ли да работи дълго време, и каква е хардуерната разликата между 12kpca и 12 kmta освен вътрешното че е 8 срещу 10 кг

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    34
    #72

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Явно такива са ти и поръчките. Аз имам над 500 поръчки от там и нямам ядове.
    Да бе, аз ги поръчвам с трайност до 3 дни. Да не спорим, явно ти си ценител на китайската стока. Е, аз пък не съм.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Машината е много добра.От месец я ползвам на вилата, топли 20+ квадрата и то много успешно.Справя се и с бързото затопляне и с поддържането.Работи като инвертор, както се полага.За парите е бомба, макар да е от най-ниските им клас.Та, колега, не се притеснявай нормална си е машината.
    Благодаря. Дано да излезеш прав и за бъдеще.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #73

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Ми то в потребителския сегмент почти всичко е китайско производство. Няма на какво друго да си любител.

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #74

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от Troy Виж публикацията
    Да бе, аз ги поръчвам с трайност до 3 дни. Да не спорим, явно ти си ценител на китайската стока. Е, аз пък не съм.

    - - - - - - - - -
    Да съм ценител, не съм, просто такива генерализирани коментари ме кефят. Както ти ги плюеш, така аз може да искам да ги похваля Иначе се надявам поредния китайски "боклук", който незнайно защо си купил да те изкара повече от месец

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    34
    #75

    Отговор: Серия KPCA /ECO Range/ - нов модел на "триото".

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Ми то в потребителския сегмент почти всичко е китайско производство. Няма на какво друго да си любител.
    Има, ама стува повече. Вземи една Малайзия, или Тайланд. При тях качеството е в пъти по-добро най вероятно заради завишения контрол на производството и не на последно място- отговорност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият модел на триото KGTA
    От ivan74 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1227
    Последно: 26-02-24, 10:06
  2. Отговори: 2
    Последно: 19-11-18, 19:50
  3. Мнение за 58" серия на Panasonic модел 2017
    От schols във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 01-10-17, 11:35
  4. Отговори: 41
    Последно: 17-08-12, 18:13
  5. Идва нова серия на Panasonic МКЕ серия.
    От Mega във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 28
    Последно: 27-03-11, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе