Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с климатик Haier AS12GB3HRA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    16
    #1

    Проблем с климатик Haier AS12GB3HRA

    Здравейте, наел съм жилище с въпросния климатик. Климатика ми прави проблеми и извиках майстори за профилактика, всичко му беше наред изходна температура при топлене 50градуса при охлаждане 6-10градуса, нямаше нужда от фреон и т.н. Когато пусна клинатика на 25-26 градуса той топли, но идва един момент, в който сякаш почва да охлажда и градусите на дисплея се менят много. Например нагласям го на 26 градуса стопля и спира, в следващия момент докато е спрял започва да вдига градусите на дисплея като е показвал до 45. Започва да ги смъква в следващия момент и като паднат под 26 примерно 23 тогава пак започва да стопля. Чаках тези техници за мнение и ми казаха платка, която е 350-400лв. Обадих се вчера в един сайт и ми казаха че модела е сравнително нов и не е от онези с дефектната партида. Та се чудя какво да правя предложиха ми да дойдат са го диагностицират на място,но знам ли да не са само пари на вятъра и да се окаже платката, а на хазяйката не й се дават пари...

    Благодаря .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    66
    #2

    Отговор: Проблем с климатик Haier AS12GB3HRA

    Това е май фабричен дефект за модела . Има тема за това от 2015 г.
    https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...%B5%D1%80.html
    Трябва да се смени фърмуера . Правилно са ти казали нова платка . Виж питай хазяйката кога е слаган климатика , може още да е в гаранция .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    16
    #3

    Отговор: Проблем с климатик Haier AS12GB3HRA

    Климатика не е в гаранция, 2013 някъде е слаган, но бикога не му е правена профилактика и евентуално няма гаранция. Обадих се уж в оторизиран сервиз и казаха, че бил сравнително нов модел и не бил това проблема...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Евентуален проблем с инверторен климатик Haier
    От stefarata във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 28-10-15, 09:20
  2. Климатик Haier HSU-12HV03/R2(SDB
    От beliagalab във форум Климатици Haier
    Отговори: 22
    Последно: 10-02-15, 22:19
  3. Компресор за климатик Haier 14-ка
    От diehard73 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-12, 11:11
  4. проблем с климатик Haier * HSU-12HD03\R2(DB)
    От ka4kata във форум Климатици Haier
    Отговори: 15
    Последно: 20-01-12, 18:50
  5. Климатик haier hsu-12hv03R2(DB)
    От batalski във форум Климатици Haier
    Отговори: 9
    Последно: 28-10-11, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе