Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By necata2

Климатик HAiER AS12GB3HRA/1U12BE6ERA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    8
    #1

    Климатик HAiER AS12GB3HRA/1U12BE6ERA

    Здравейте от 7 месеца имам климатик Хаиер 12, зимата като взе да духа топло се появи пукане, естествено знам, че е от разширяването и свиването на пластмасите, но след време взе да пука по-често и по-силно. Сега го прави почти постоянно климатика иначе не го изключвам върви си нон стоп. Виках техниците от монтажа казаха ми да подам рекламация в Технополис, след което дойдоха и ми замериха дб на шума те му дават мин. 33 макс 55 дв. Естествено той ги мина няколко пъти-показа 59-60. После пак на 45-50, като не пука естествено и ми казаха нормално е, за което не съм съгласен. Те смятат средната стойност, а мен вечер ме буди тези 59 60 дб не средната стойност. Очаквам сега резултатите да ги проверят в сервиза им в София, но то е ясно, че ще кажат ОК, но пукането вече си е чаткане, моля ви помагайте какво да правя? Дали да се оплача в КЗП?
    Този пост е редактиран от avenger; 23-12-18 в 22:14.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    35
    #2
    Цитат Първоначално публикувано от ivailooo Виж публикацията
    Здравейте от 7 месеца имам климатик Хаиер 12, зимата като взе да духа топло се появи пукане, естественно знам че е от раширяването и свиването на пласмасите, но след време взе да пука по-често и по силно. Свга го прсви почти постпянно климатила иначе не го изключвам върви си нон стоп. Виках техниците от монтажа казахами да подам рекламация в технополис след което дойдоха и ми замериха дб на шума те му дават мин. 33 макс 55 дв. Естесвенно тои хи мина няколко пъти показа 59 60. Посше пак на 45 50 като не пука естесвенно и ми казаха нормално е за което не съм съгласен те смятат средната стойност а мен вечер ме буди тези 59 60 дб не средната стойност. Очаквам сега резултатите да ги проверят в сервиза им в София но то е ясно че ще кажат ОК, но пукснето вече си е чаткане, моля ви помагай те какво да правя ако се оплача по защита на клиента?
    Споко ББЦ Мицубиши хеви са по шумни около три пъти от твоя

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3

    Отговор: Климатик HAiER AS12GB3HRA/1U12BE6ERA

    Ивайлооо, купи си този продукт, на снимката долу. Разглоби капаците вътрешното тяло и облепи хоризонталните кантове на пластмасовата конзола. Сглоби я наново и дерзай.
    Успех!

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #4

    Отговор: Климатик HAiER AS12GB3HRA/1U12BE6ERA

    Цитат Първоначално публикувано от ivailooo Виж публикацията
    Здравейте от 7 месеца имам климатик Хаиер 12, зимата като взе да духа топло се появи пукане, естественно знам че е от раширяването и свиването на пласмасите, но след време взе да пука по-често и по силно. Свга го прсви почти постпянно климатила иначе не го изключвам върви си нон стоп. Виках техниците от монтажа казахами да подам рекламация в технополис след което дойдоха и ми замериха дб на шума те му дават мин. 33 макс 55 дв. Естесвенно тои хи мина няколко пъти показа 59 60. Посше пак на 45 50 като не пука естесвенно и ми казаха нормално е за което не съм съгласен те смятат средната стойност а мен вечер ме буди тези 59 60 дб не средната стойност. Очаквам сега резултатите да ги проверят в сервиза им в София но то е ясно че ще кажат ОК, но пукснето вече си е чаткане, моля ви помагай те какво да правя ако се оплача по защита на клиента?
    Смажи си климатика и няма да пука.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #5

    Отговор: Климатик HAiER AS12GB3HRA/1U12BE6ERA

    Оплаквенето е от преди има няма 10 месеца,мааалко сте закъснели с помощта.
    Но пък може да е полезно за други.
    Aleksandars и tony34al харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик Haier HSU-12HV03/R2(SDB
    От beliagalab във форум Климатици Haier
    Отговори: 22
    Последно: 10-02-15, 22:19
  2. Продавам климатик Haier
    От sword-fish във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-07-12, 14:06
  3. Компресор за климатик Haier 14-ка
    От diehard73 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-12, 11:11
  4. Климатик Haier HSU-12HV03/R2(SDB
    От beliagalab във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-12, 14:18
  5. Климатик haier hsu-12hv03R2(DB)
    От batalski във форум Климатици Haier
    Отговори: 9
    Последно: 28-10-11, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе