Страница 4 от 88 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1318

Климатици Hitachi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #46

    Re:Климатици Hitachi

    май за дайкина става дума, а 2000 лева е крайната цена

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #47

    Re:Климатици Hitachi

    Да,за Дайкин.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #48

    Re:Климатици Hitachi

    Аз засега ще си замълча.Нека колегите да ги монтират,ако изобщо някой ги купува, пък зимата пак ще поговорим тук и ще се посмеем,как зимата сте се мокрили да ходите да ги изпускате ,зареждате ,размразявате ,подменяте и т.н. и пак сте си оставили клиентите на студено.

  5. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #49

    Re:Климатици Hitachi

    Зиморничаво японче(китайче) си е ХИТАЧИ ,падне ли под нулата само си се тресе отвън на стойките и вътре прави някакво течение - повече от 35-36 градуса не знае как да произведе...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #50

    Re:Климатици Hitachi

    Много точно казано и напълно вярно.Просто притежателите на хитачи не са имали по хубав климатик и затова си мислят или поне си вярват че ги топли.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #51

    Re:Климатици Hitachi

    Предните два поста сами говорят за себе си - квартални псевдомайстори повтарящи едно и също без да говорят с факти и цифри.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #52

    Re:Климатици Hitachi

    А ти,като фен на Хитачи,защо не ни покажеш с цифри и факти колко са яки прославените Хитачита. А двамата от горните постове са много,ама много в час с климите,като с единия се познаваме лично,и думите му не са на вятъра като твоите.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #53

    Re:Климатици Hitachi

    Ами като не съм видял машината, какво трябва да кажа? Или да приказвам на изуст? Като сложим, като пуснем и поработи тогава ще си дам мнение. Просто за сега мога да гадая и предполагам, че ще нещо добро. Вярно е, че цената си бая голяма. Пък и не съм тук да убждавам някой си колко са добри. То си е мое мнение, което споделям. Да съм оплювал някоя марка? Най-малкото е че е идиотско.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #54

    Re:Климатици Hitachi

    Не пречи да са направили много добър модел. Досега повечето за Европа са им били в друг сегмент и тук не им познаваме качеството, но за Япония доста често са на едни от челните позиции с моделите си, имат награди и т.н.
    ewgeny, ако имаш откъде да намериш сервизно за модела, ще съм любопитен да го видя.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #55

    Re:Климатици Hitachi

    ewgeny- поста ми към теб беше по-скоро да не оплюваш хора ,които не познаваш и както сам казваш-да хвалиш предварително машина,на която още не сме видяли очите.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #56

    Re:Климатици Hitachi

    ewgeny точно преди около 2-3 месеца имахме спор и пак ти казвам ако бяха надежни машини и работеха що годе добре да се явяваха нещо като среден клас нямаше да спираме да работим с тях и ти си като мен край дунава влага студ незнам как се оправяте и какво лъжете клиентите.Пак ти казвам от около 40 монтирани(говоря за YH5 и YH6) 2 компресора смених, няколко датчика, 3 перки, няколко замръзнаха, и няколко клиента с по лоша изолация но пък преоразмерени се уплакаха че не топлят какво ли не направих, от това климатик за зимата нестава!Около година ми стояха няколко бройки платени защото прословутите евис немогат да отсрочват ,вземаш и плащаш ми ако имаш обект 200бр. сигорно фирмата испълнител ще ти плати преди да си ги монтирал но тва е друга тема на разговор.Та ме беше срам вече да ги монтирам на часници и преди около месец ги монтирах на държавно и се отървах
    Поставени в по екстремни условия просто издъхват и само въртят електромера това е цялата истина.Да не говорим че последните партиди не си бяха исчислили фреона и това ако е голям производител това и при самсунг не се беше случвало.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    50
    #57

    Re:Климатици Hitachi

    Стига сте спорили бе момчета, смисълът е нулев!!! Все едно спорите кое е първото, "Кокошката или яйцето" ..!! :D Не разбрахте, че с тая техника всичко е супер относително! И аз съм с Хитачи, и съм също от Дунавски град - Силистра и съм супер доволен собственик на RAS/RAC-14EH1 и това го казвам без да се замисля !!! Зимата студ и мъгла, знаете как е, и пак безпроблемна работа на -15 градуса (както е и по упътване)! Много съм доволен ... това е ...а тези спорове и караници са наистина ненужни!! Успехи ..!!!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #58

    Re:Климатици Hitachi

    Няма относителни неща в техниката!Казах че в екстрмни ситуации не могат да смогнат.Давам ти ведага пример:
    Миналата зима в големия студ монтирам 35-ца YH6 в стая 55м3 без изолация но с дограма северо-западно изложение с 2 външни стени , при пусковия момент навън беше -10 с лека мъгла в стаята +12.Вечерта телефона ми звъни човека вика цял ден бачка неможе да вдигне повече от 17 градуса.На другия ден условията бяха същте климатика ми искарва 35 градуса при махимални обороти и размразяваше на 40мин.Първото което направих беше презареждане но уви не е това проблема викам я да не зъзна повече ще смена външното но уви проблема си е в машината толкова може.Следващото което направих бе да го заменя с general 12LCC ми извинявай пич ама за 1 час работа си направи +24 а разликата в цените тогава беше 300лв.
    Ох защо изобщо се хабя да пиша всеки сам решава с какво да работи и какво да си копува.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #59

    Re:Климатици Hitachi

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE

    Ох защо изобщо се хабя да пиша всеки сам решава с какво да работи и какво да си копува.
    Ама и аз това се чудя. А се чудя също и как при теб пък едно Хитачи малко от малко не топли, пък при нас как пък един път не се оплакаха. Дали не е редно да видиш, дали пък ти не бъркаш някъде. Ако аз срещах същите проблеми които ти описваш, да съм спрял даже да поглеждам тема със съответното заглавие (както най-накрая трябва ти да направиш). Обачи излиза че при нас, въпреки всичко нямаме проблем, и си топлят и обезкрежават.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #60

    Re:Климатици Hitachi

    Timberlake, hitachi-то е 4.2квт номинал и 5 квт макс. на отопление, fujitsu-то 12LCC беше 4,8 номинал и 6.7 квт макс няма как да не стопли тази стаичка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 88 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 22:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 14:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе